О признании утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6-27-179 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2021 года № 7-14-73. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25778
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 22 декабря 2017 года № 6-27-179 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4464);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров

Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6-27-179 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7-14-73 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 14 желтоқсанда № 25778 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6-27-179 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4464 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров