О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 93-358 "О бюджете Сарканского района на 2021-2023 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2021 года № 6-24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 мая 2021 года № 5959
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 93-358 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5851, опубликован 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 115 015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 758 164 тысячи тенге;
неналоговые поступления 6 106 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 33 693 тысячи тенге;
поступления трансфертов 6 317 052 тысячи тенге;
2) затраты 7 131 943 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 59 561 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 949 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 76 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 76 489 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 87 510 тысяч тенге;
погашение займов 27 950 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 16 929 тысяч тенге.".

Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 93-358 "Сарқан ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 6-24 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 18 мамырда № 5959 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағының және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 93-358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5851 тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 115 015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 758 164 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 106 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 33 693 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 317 052 мың теңге;
2) шығындар 7 131 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 59 561 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 949 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 76 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 76 489 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 87 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу 27 950 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 16 929 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Д. Икрамов
Секретарь Сарканского
районного маслихата М. Разбеков

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Д. Икрамов
Сарқан аудандық мәслихатының
[атшысы М. Разбеков