О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 93-358 "О бюджете Сарканского района на 2021-2023 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 30 ноября 2021 года № 11-50. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25773
Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 93-358 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5851) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы − 7 081 329 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления − 777 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 074 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала − 36 024 тысячи тенге;
поступления трансфертов − 6 253 331 тысяча тенге;
2) затраты − 7 098 257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование − 59 561 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты − 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов − 27 949 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами − 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов − 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства − 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета − - 76 489 тысяч тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 93-358 "Сарқан ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 11-50 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 14 желтоқсанда № 25773 болып тіркелді
Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 93-358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5851 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер − 7 081 329 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер − 777 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 074 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер − 36 024 мың теңге;
трансферттер түсімі − 6 253 331 мың теңге;
2) шығындар − 7 098 257 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу − 59 561 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер − 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу − 27 949 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо − 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу − 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер − 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) − -76 489 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета − - 76 489 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов − 87 510 тысяч тенге;
погашение займов − 27 950 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств − 16 929 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сарканского районного маслихата М. Разбеков

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) − 76 489 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі − 87 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу − 27 950 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары − 16 929 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының хатшысы М. Разбеков