О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 69-281 "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2021 года № 11-40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2021 года № 24095
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 69-281 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5864) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 693 915 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 273 064 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 97 068 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 738 650 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 585 133 тысячи тенге;
2) затраты – 17 934 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 83 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 123 763 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -325 021 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 325 021 тысяча тенге, в том числе:

"Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 тамыздағы № 11-40 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 24 тамызда № 24095 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5864 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 693 915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 273 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 068 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 738 650 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 585 133 мың теңге;
2) шығындар – 17 934 940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 83 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 123 763 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 767 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 325 021 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 325 021 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 873 763 тысячи тенге;
погашение займов – 1 251 313 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 702 571 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Талгарского
районного маслихата М. Алибеков
Приложение к решению Талгарского районного маслихата
от 17 августа 2021 года № 11-40

қарыздар түсімі – 873 763 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 251 313 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 702 571 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
хатшысы М. Алибеков
Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 тамыздағы № 11-40 шешіміне қосымша