О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 69-281 "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 14-47. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25406
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 69-281 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5864) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 555 781 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 957 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 255 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 796 812 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 773 099 тысяч тенге;
2) затраты – 16 796 806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 241 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 80 008 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге; 5) дефицит (профицит) бюджета – -281 266 тысяч тенге;

Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 14-47 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 25 қарашада № 25406 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5864 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 555 781 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 957 615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 255 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 796 812 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 773 099 мың теңге;
2) шығындар – 16 796 806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40 241 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 80 008 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 767 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 281 266 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 281 266 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 830 008 тысяч тенге;
погашение займов – 1 251 313 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 702 571 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Талгарского районного маслихата М. Алибеков

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 281 266 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 830 008 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 251 313 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 702 571 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының хатшысы М. Алибеков