О признании утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 21-110 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 3 декабря 2021 года № 15-56. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25754
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талгарского районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 21-110 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанным решением суда поступившим в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4447).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 21-110 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 15-56 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 13 желтоқсанда № 25754 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 21-110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4447 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының хатшысы М. Алибеков