О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 6-74-431 "О бюджете Уйгурского района на 2021-2023 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2021 года № 7-7-31. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2021 года № 22792
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 6-74-431 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5858, опубликован 13 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 9 586 336 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 596 328 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 154 199 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 823 909 тысяч тенге;
2) затраты 9 650 671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 77 006 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 113 763 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 36 757 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 141 341 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 141 341 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 113 763 тысячи тенге;
погашение займов 36 901 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 64 479 тысяч тенге.".

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-74-431 "Ұйғыр ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 7-7-31 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 24 мамырда № 22792 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-74-431 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5858 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 586 336 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 596 328 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 154 199 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 823 909 мың теңге;
2) шығындар 9 650 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 77 006 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 113 763 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 36 757 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 141 341 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 141 341 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 113 763 мың теңге;
қарыздарды өтеу 36 901 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 64 479 теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Н. Болатұлы
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Болатұлы
Ұйғыр аудандық мәслихатының
[атшысы Н. Есжан