О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 6-74-431 "О бюджете Уйгурского района на 2021-2023 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 августа 2021 года № 6-10-49. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2021 года № 24239
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 6-74-431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5858) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 9 586 913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 678 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления 34 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 78 699 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 794 486 тысяч тенге;
2) затраты 9 651 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 76 128 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 112 885 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 36 757 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 140 463 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 140 463 тысячи тенге, в том числе:

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-74-431 "Ұйғыр ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 6-10-49 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 6 қыркүйекте № 24239 болып тіркелді
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-74-431 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5858 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 586 913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 678 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 34 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 78 699 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 794 486 мың теңге;
2) шығындар 9 651 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 76 128 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 112 885 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 36 757 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 140 463 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 140 463 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 112 885 тысяч тенге;
погашение займов 36 901 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 64 479 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению от 26 августа 2021 года № 6-10-49
Приложение 1 к решению маслихата Уйгурского района от 30 декабря 2020 года № 6-74-431
Бюджет Уйгурского района на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

қарыздар түсімі 112 885 мың теңге;
қарыздарды өтеу 36 901 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 64 479 теңге".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
2021 жылғы 26 тамыздағы № 6-10-49 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-74-431 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ұйғыр ауданының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер