О присвоении наименований и переименовании улиц села Улькен Аксу, Долайты, Киши Аксу Улькен Аксуского сельского округа
Решение акима Улькен Аксуского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 5 февраля 2021 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2021 года № 5888
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Улькен Аксу, Киши Аксу и Долайты Улькен Аксуского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 8 октября 2019 года, аким Улькен Аксуского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам села Киши Аксу следующие наименования:
первой улице в восточной части - улица "Таусамалы";
первой улице на юго-западе - улица "Азаттық".
2. Переименовать улицу "Саут Исмаил" села Улькен Аксу в улицу "Бейбітшілік", улицу "Абдулла Розыбакиева" села Долайты в улицу "Хантәңірі", улицу "Лутпулла Муталип" села Киши Аксу в улицу "Егемендік".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Улькен Аксуского
сельского округа Р. СУДЖЕКОВ

Үлкен Ақсу ауылдық округінің Үлкен Ақсу, Долайты, Кіші Ақсу ауылдарының көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Үлкен Ақсу ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 2-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 11 ақпанда № 5888 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Үлкен Ақсу ауылдық округінің Үлкен Ақсу, Кіші Ақсу және Долайты ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 8 қазандағы қорытындысының негізінде, Ұйғыр ауданының Үлкен Ақсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кіші Ақсу ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
шығысындағы бірінші көшеге - "Таусамалы" көшесі;
оңтүстік-батысындағы бірінші көшеге - "Азаттық" көшесі.
2. Үлкен Ақсу ауылының "Саут Исмаил" көшесі "Бейбітшілік" көшесіне,
Долайты ауылының "Абдулла Розыбакиев" көшесі "Хантәңірі" көшесіне, Кіші Ақсу ауылының "Лутпулла Муталип" көшесі "Егемендік" көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Ақсу ауылдық оругінің әкімі Р. СУДЖЕКОВ