О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46-154 "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 31 марта 2021 года № 3-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 апреля 2021 года № 5920
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 пунктом статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 46-154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5853, опубликован 13 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 613 912 тысячи тенге;
налоговые поступления 649 586 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 455 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 962 371 тысяча тенге;
2) затраты 7 616 786 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 133 277 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 153 143 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)136 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 136 151 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 153 143 тысячи тенге;
погашение займов 29 904 тысячи тенге;

Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-18 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 5 сәуірде № 5920 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5 тармағына, 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5853 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 613 912 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 649 586 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 455 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 500 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 962 371 мың теңге;
2) шығындар 7 616 786 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 133 277 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 153 143 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 136 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 136 151 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 153 143 мың теңге;
қарыздарды өтеу 29 904 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 12 912 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Б. Масимбаев
Секретарь Кегенского
районного маслихата Т. Әлімбай

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 912 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Масимбаев
Кеген аудандық мәслихатының
хатшысы Т. Әлімбай