Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы города Шымкент на 2021 год
Постановление акимата города Шымкент от 18 марта 2021 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 18 марта 2021 года № 156. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы города Шымкент на 2021 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 29 декабря 2017 года № 83 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4401, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Панорама Шымкента").
3. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;

Шымкент қаласының 2021 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 171 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 156 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 бабының 3-тармағының 7-1) тармақшасы және 62 бабының 6 тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шымкент қаласының 2021 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4401 тіркелген, 2018 жылы 19 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Ш. Мукана.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от 18 марта 2021 года № 171
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы города Шымкент на 2021 год
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в дошкольных организациях города Шымкент
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге) (за исключением специальных дошкольных организаций и коррекционных групп)
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Государственная дошкольная организация
Частная дошкольная организация
Общеразвивающие группы в дошкольной организации (группы с 10,5-часовым режимом дня)
Общеразвивающие группы в дошкольной организации (группы с неполным днем пребывания)
Санаторные группы в дошкольной организации (группы с 10,5-часовым режимом дня)
Коррекционные группы в дошкольной организации (группы с 10,5-часовым режимом дня)
Государственная дошкольная организация и частная дошкольная организация, в которой размещен государственный заказ (в зависимости от возраста)
до 3-х лет

2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкiмiнiң бірінші орынбасары Ш.Мұқанға жүктелсiн.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 171 қаулысына қосымша
Шымкент қаласының 2021 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Шымкент қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір тәрбиеленушіге бір күнге ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге) (арнайы мектепке дейінгі ұйымдар мен коррекциялық топтарын қоспағанда)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым
Жекеменшік мектепке дейінгі ұйым
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары (10,5-сағаттық режимдегі топ)
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары (толық емес күн болатын топтар)
Мектепке дейінгі ұйымдағы санаторлық топтары (10,5-сағаттық режимдегі топ)
Мектепке дейінгі ұйымдағы коррекциялық топтары (10,5-сағаттық режимдегі топ)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым мен мемлекеттік тапсырыс орналастырылған жекеменшік мектепке дейінгі ұйым (жас ерекшелігіне қарай)
3 жасқа дейін