О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 15 декабря 2020 года № 72/651-6с "О бюджете города Шымкент на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 16 сентября 2021 года № 9/67-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 сентября 2021 года № 24418. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О бюджете города Шымкент на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 72/651-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 143) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 437 508 833 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 142 366 157 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 191 875 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 059 816 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 272 890 985 тысяч тенге;
2) затраты – 461 989 227 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 816 112 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 816 112 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 879 353 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 879 353 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 32 175 859 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 175 859 тысяч тенге.";

"2021-2023 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/651-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 9/67-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 қыркүйекте № 24418 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/651-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 143 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 437 508 833 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 142 366 157 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 191 875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 059 816 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 272 890 985 мың теңге;
2) шығындар – 461 989 227 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 816 112 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 2 816 112 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 879 353 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 879 353 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 32 175 859 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 175 859 мың теңге.";

8 247
019
Обучение участников избирательного процесса
8 247
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
24 879
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
24 879
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
2 091 707
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 091 707
6
Высшее и послевузовское образование
316 920
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
316 920
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
316 920
9
Прочие услуги в области образования
9 822 850
313
Управление цифровизации города республиканского значения, столицы
14 400
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
14 400
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 808 450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
315 305
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования города республиканского значения, столицы
1 396 465
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
130 418
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
388 042
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
217 129
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
238 622
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 188
029
Методическая работа
183 364
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 774 462
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
162 455
05
Здравоохранение
13 367 387
2
Охрана здоровья населения
2 107 946
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 728 502
006
Услуги по охране материнства и детства
244 236
007
Пропаганда здорового образа жизни
30 182
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы

8 247
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
8 247
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
24 879
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
24 879
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
2 091 707
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 091 707
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
316 920
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
316 920
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
316 920
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
9 822 850
313
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру басқармасы
14 400
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
14 400
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 808 450
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
315 305
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 396 465
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
130 418
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
388 042
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
217 129
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
238 622
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 188
029
Әдістемелік жұмыс
183 364
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 774 462
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
162 455
05
Денсаулық сақтау
13 367 387
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2 107 946
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 728 502
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
244 236
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
30 182
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету

1 453 874
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
210
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
379 444
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
379 444
03
Специализированная медицинская помощь
2 928 942
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 928 942
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 928 942
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 330 499
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 330 499
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
150 292
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
133 349
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
30 992
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 865
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 976 001
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
33 125 535
1
Социальное обеспечение
3 046 894
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
2 475 102
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
783 795
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
852 172
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
839 135
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
524 682
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
409 246
037
Социальная реабилитация
115 436
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
47 110
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
47 110
2
Социальная помощь
26 964 280

1 453 874
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
210
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
379 444
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
379 444
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 928 942
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 928 942
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 928 942
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 330 499
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 330 499
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 292
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
133 349
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
30 992
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 865
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 976 001
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
33 125 535
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 046 894
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
2 475 102
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
783 795
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
852 172
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
839 135
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
524 682
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
409 246
037
Әлеуметтік сауықтандыру
115 436
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
47 110
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
47 110
2
Әлеуметтiк көмек
26 964 280

309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
4 697 609
012
Развитие теплоэнергетической системы
4 697 609
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 984 222
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
7 984 222
009
Проведение ремонтно-восстановительных работ кабелей электроснабжения
2 067 108
029
Развитие газотранспортной системы
5 917 114
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 781 608
1
Сельское хозяйство
4 373 458
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
4 373 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
238 976
002
Субсидирование развития семеноводства
5 885
003
Капитальные расходы государственного органа
11 647
006
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
600
008
Организация санитарного убоя больных животных
454
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
876
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
131 996
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
44 919
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 263
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4 400
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
130 800
026
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
146 167
027
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
525
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 848
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
27 943
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 859
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
122 146
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
4 697 609
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
4 697 609
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 984 222
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
7 984 222
009
Электрмен жабдықтау кабелдерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу
2 067 108
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
5 917 114
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 781 608
1
Ауыл шаруашылығы
4 373 458
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
4 373 458
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
238 976
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 885
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 647
006
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
600
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
454
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
876
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
131 996
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
44 919
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 263
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4 400
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
130 800
026
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
146 167
027
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
525
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
6 848
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
27 943
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 859
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
122 146
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

1 427 200
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 041 773
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
197 549
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
807 430
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 202
2
Водное хозяйство
1 239 119
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
1 239 119
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
1 239 119
3
Лесное хозяйство
135 857
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
135 857
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
135 857
5
Охрана окружающей среды
566 675
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
566 675
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
227 031
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
214 617
012
Капитальные расходы государственного органа
63 458
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 569
6
Земельные отношения
5 961 829
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
5 961 829
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
5 961 829
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3 504 670
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
3 504 670
023
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
3 504 670
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 221 367
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 221 367
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
1 018 415
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 018 415
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы

1 427 200
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 041 773
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
197 549
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
807 430
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 202
2
Су шаруашылығы
1 239 119
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
1 239 119
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 239 119
3
Орман шаруашылығы
135 857
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
135 857
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
135 857
5
Қоршаған ортаны қорғау
566 675
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
566 675
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
227 031
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
214 617
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
63 458
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
61 569
6
Жер қатынастары
5 961 829
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
5 961 829
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
5 961 829
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
3 504 670
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
3 504 670
023
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
3 504 670
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 221 367
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 221 367
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
1 018 415
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 018 415
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы

202 952
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
197 298
003
Капитальные расходы государственного органа
5 654
12
Транспорт и коммуникации
44 839 884
1
Автомобильный транспорт
33 625 258
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
33 625 258
007
Развитие транспортной инфраструктуры
21 520 226
010
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
9 406 307
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 698 725
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
11 214 626
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
11 214 626
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
178 417
003
Капитальные расходы государственного органа
2 168
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
150 317
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
10 883 004
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
720
13
Прочие
24 319 612
1
Регулирование экономической деятельности
3 195 423
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
3 195 423
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 195 423
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 869 872
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 260 340
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 260 340
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
8 609 532
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
150 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
206 713
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
6 222 368
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 984 451
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"

202 952
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
197 298
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 654
12
Көлiк және коммуникация
44 839 884
1
Автомобиль көлiгi
33 625 258
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
33 625 258
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21 520 226
010
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
9 406 307
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 698 725
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
11 214 626
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 214 626
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
178 417
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 168
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
150 317
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
10 883 004
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
720
13
Басқалар
24 319 612
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
3 195 423
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
3 195 423
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 195 423
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 869 872
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 260 340
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 260 340
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
8 609 532
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
206 713
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
6 222 368
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 984 451
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру

46 000
9
Прочие
11 254 317
123
Аппарат акима района в городе
2 386 081
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 386 081
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
174 477
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
174 477
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
375 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
375 000
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 679 687
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 679 687
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
3 198 211
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 198 211
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
2 450 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
2 450 000,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
91 362
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
90 562
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
246 022
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
246 022
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
428 177
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
428 177
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
225 300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
223 400
003
Капитальные расходы государственного органа
1 900
14
Обслуживание долга
3 697 462
1
Обслуживание долга
3 697 462
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 697 462
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов

46 000
9
Басқалар
11 254 317
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 386 081
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 386 081
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
174 477
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
174 477
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
375 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
375 000
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 679 687
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 679 687
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
3 198 211
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 198 211
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
2 450 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
2 450 000
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
91 362
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
90 562
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
246 022
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
246 022
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
428 177
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
428 177
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
225 300
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 400
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 900
14
Борышқа қызмет көрсету
3 697 462
1
Борышқа қызмет көрсету
3 697 462
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 697 462
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету