О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 15 декабря 2020 года № 72/651-6с "О бюджете города Шымкент на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 30 ноября 2021 года № 11/88-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25574. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О бюджете города Шымкент на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 72/651-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 143) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 443 113 099 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 142 490 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 655 941 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 836 443 тысячи тенге;
поступление трансфертов – 273 130 430 тысяч тенге;
2) затраты – 461 792 166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 733 760 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 816 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 82 352 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 868 377 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 879 353 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 1 010 976 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 281 204 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 281 204 тысячи тенге.";

"2021-2023 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/651-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 11/88-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 желтоқсанда № 25574 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/651-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 143 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 443 113 099 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 142 490 285 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 655 941 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 836 443 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 273 130 430 мың теңге;
2) шығындар – 461 792 166 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 733 760 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 2 816 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 352 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 868 377 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 879 353 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 010 976 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 281 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 281 204 мың теңге.";

9 000
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 287 552
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
154 180
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
154 180
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
953 822
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
905 350
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 472
369
Управление по делам религии города республиканского значения, столицы
179 550
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
138 073
003
Капитальные расходы государственного органа
496
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
40 981
02
Оборона
728 457
1
Военные нужды
172 064
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
172 064
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
144 115
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
27 949
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
556 393
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
217 142
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
201 136
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
16 006
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
31 585
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
31 585
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
307 666
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
307 666
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 840 159
1
Правоохранительная деятельность
12 668 611
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 668 611
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы

9 000
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1 287 552
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
154 180
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154 180
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
953 822
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
905 350
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
48 472
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
179 550
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 073
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
496
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
40 981
02
Қорғаныс
728 457
1
Әскери мұқтаждар
172 064
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
172 064
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
144 115
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
27 949
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
556 393
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
217 142
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
201 136
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
16 006
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
31 585
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
31 585
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
307 666
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
307 666
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 840 159
1
Құқық қорғау қызметi
12 668 611
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 668 611
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету

24 879
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
2 091 707
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 091 707
6
Высшее и послевузовское образование
316 920
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
316 920
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
316 920
9
Прочие услуги в области образования
8 881 667
313
Управление цифровизации города республиканского значения, столицы
14 400
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
14 400
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
8 867 267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
283 709
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования города республиканского значения, столицы
1 396 465
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
131 901
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
398 547
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
229 992
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
219 651
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 094
029
Методическая работа
174 357
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 877 696
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
153 855
05
Здравоохранение
12 391 994
2
Охрана здоровья населения
1 849 852
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 489 398
006
Услуги по охране материнства и детства
244 236
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 244 952
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда

24 879
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
2 091 707
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 091 707
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
316 920
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
316 920
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
316 920
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
8 881 667
313
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру басқармасы
14 400
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
14 400
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
8 867 267
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
283 709
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 396 465
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
131 901
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
398 547
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
229 992
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
219 651
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 094
029
Әдістемелік жұмыс
174 357
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 877 696
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
153 855
05
Денсаулық сақтау
12 391 994
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 849 852
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 489 398
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
244 236
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 244 952
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу

210
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
360 454
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
360 454
03
Специализированная медицинская помощь
2 226 684
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 226 684
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 226 684
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 315 458
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 315 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
147 933
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
133 349
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 341
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 865
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 968 970
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32 430 711
1
Социальное обеспечение
2 918 629
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
2 367 686
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
748 085
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
809 441
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
810 160
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
523 032
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
402 526
037
Социальная реабилитация
120 506
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
27 911
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
27 911
2
Социальная помощь
27 132 692
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
27 132 692
003
Программа занятости

210
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
360 454
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
360 454
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 226 684
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 226 684
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 226 684
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 315 458
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 315 458
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 933
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
133 349
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 341
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 865
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 968 970
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32 430 711
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 918 629
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
2 367 686
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
748 085
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
809 441
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
810 160
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
523 032
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
402 526
037
Әлеуметтік сауықтандыру
120 506
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
27 911
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
27 911
2
Әлеуметтiк көмек
27 132 692
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
27 132 692
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы

8 137 835
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
8 137 835
009
Проведение ремонтно-восстановительных работ кабелей электроснабжения
2 067 108
029
Развитие газотранспортной системы
6 070 727
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 781 546
1
Сельское хозяйство
3 168 240
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
3 168 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
237 338
002
Субсидирование развития семеноводства
5 885
003
Капитальные расходы государственного органа
11 234
008
Организация санитарного убоя больных животных
25
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
876
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
131 996
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
45 032
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 263
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4 400
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
130 800
026
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
146 167
027
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
525
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 848
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
27 943
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
421
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
122 146
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
230 387
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 016 699
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
197 549
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

8 137 835
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
8 137 835
009
Электрмен жабдықтау кабелдерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу
2 067 108
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
6 070 727
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 781 546
1
Ауыл шаруашылығы
3 168 240
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
3 168 240
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
237 338
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 885
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 234
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
25
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
876
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
131 996
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
45 032
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 263
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4 400
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
130 800
026
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
146 167
027
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
525
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
6 848
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
27 943
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
421
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
122 146
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
230 387
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 016 699
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
197 549
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

7 066 157
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 523 715
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
13 154 401
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
13 154 401
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
189 221
003
Капитальные расходы государственного органа
2 168
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
150 317
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
12 812 695
13
Прочие
24 087 681
1
Регулирование экономической деятельности
3 195 923
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
3 195 923
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 195 923
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
10 380 872
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 260 340
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 260 340
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
9 120 532
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
141 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
206 713
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
6 572 368
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 154 451
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
46 000
9
Прочие
10 510 886
123
Аппарат акима района в городе
2 386 081
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 386 081
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
174 477
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
174 477
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
375 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

7 066 157
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 523 715
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
13 154 401
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 154 401
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
189 221
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 168
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
150 317
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
12 812 695
13
Басқалар
24 087 681
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
3 195 923
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
3 195 923
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 195 923
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
10 380 872
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 260 340
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 260 340
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
9 120 532
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
141 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
206 713
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
6 572 368
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
2 154 451
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
46 000
9
Басқалар
10 510 886
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 386 081
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 386 081
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
174 477
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
174 477
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
375 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

375 000
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 679 687
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 679 687
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
3 198 211
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 198 211
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 798 129
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 798 129
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
31 452
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
30 652
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
218 522
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
218 522
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
428 177
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
428 177
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
221 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
221 150
14
Обслуживание долга
3 763 395
1
Обслуживание долга
3 763 395
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 763 395
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 761 624
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 771
15
Трансферты
10 931 156
1
Трансферты
10 931 156
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
10 931 156
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
51 817
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
10 771 431
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных до использовать по решению Правительства Республики Казахстан

375 000
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 679 687
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 679 687
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
3 198 211
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 198 211
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 798 129
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 798 129
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
31 452
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
30 652
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
218 522
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
218 522
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
428 177
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
428 177
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
221 150
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
221 150
14
Борышқа қызмет көрсету
3 763 395
1
Борышқа қызмет көрсету
3 763 395
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 763 395
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 761 624
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 771
15
Трансферттер
10 931 156
1
Трансферттер
10 931 156
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
10 931 156
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
51 817
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
10 771 431
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару