Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 13 декабря 2021 года № 12/98-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26074
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 июня 2014 года № 37/257-5с "О схеме зонирования земель города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2736).
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент
от 13 декабря 2021 года
№ 12/98-VII
Проект (схема) зонирования земель города Шымкент

Шымкент қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/98-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26074 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының жерлерді аймақтарға бөлу схемасы туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы № 32/257-5с шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2736 болып тіркелген).
3. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 12/98-VII шешіміне қосымша
Шымкент қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)