О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года №52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 8 июня 2021 года № 6-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2021 года № 23001
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года №52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4848) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "489 085 708" заменить цифрами "519 296 915";
цифры "29 919 849" заменить цифрами "36 516 295";
цифры "1 467 500" заменить цифрами "2 686 469";
цифры "449 085 587" заменить цифрами "471 481 379";
в подпункте 2):
цифры "503 706 252" заменить цифрами "523 170 867";
в подпункте 3):
цифры "8 584 962" заменить цифрами "15 630 390";
цифры "17 520 979" заменить цифрами "25 893 299";
цифры "8 936 017" заменить цифрами "10 262 909";
в подпункте 4):
цифры "0" заменить цифрами "137 000";
в подпункте 5):
цифры "-23 205 506" заменить цифрами "-19 641 342";
в подпункте 6):
цифры "23 205 506" заменить цифрами "19 641 342".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.

"2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы №52-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысының мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 6-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23001 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы №52-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4848 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"489 085 708" сандары "519 296 915" сандарымен ауыстырылсын;
"29 919 849" сандары "36 516 295" сандарымен ауыстырылсын;
"1 467 500" сандары "2 686 469" сандарымен ауыстырылсын;
"449 085 587" сандары "471 481 379" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"503 706 252" сандары "523 170 867" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"8 584 962" сандары "15 630 390" сандарымен ауыстырылсын;
"17 520 979" сандары "25 893 299" сандарымен ауыстырылсын;
"8 936 017" сандары "10 262 909" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"0" сандары "137 000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-23 205 506" сандары "-19 641 342" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"23 205 506" сандары "19 641 342" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

53 532 274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
503 390
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
202 271
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов государственных организациях образования
3 039 399
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
347 991
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
700 664
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
88 568
013
Капитальные расходы государственного органа
3 868
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
34 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
41 469 598
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 717 938
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
64 278
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 470
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
355 839
271
Управление строительства области
10 171 780
203
Строительство биофармацевтического завода в Жамбылской области
10 171 780
05
Здравоохранение
15 978 235
253
Управление здравоохранения области
1 492 909
006
Услуги по охране материнства и детства
333 269
007
Пропаганда здорового образа жизни
54 866
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
461 718
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 393
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
641 663
271
Управление строительства области
5 509 837
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 509 837
253
Управление здравоохранения области
3 270 303
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 270 303
253
Управление здравоохранения области

53 532 274
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
503 390
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
202 271
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 039 399
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
347 991
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
700 664
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
88 568
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 868
019
Мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
41 469 598
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 717 938
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
64 278
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
4 470
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
355 839
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 171 780
203
Жамбыл облысында биофармацевтикалық зауыт салу
10 171 780
05
Денсаулық сақтау
15 978 235
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 492 909
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
333 269
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
54 866
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
461 718
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 393
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
641 663
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 509 837
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 509 837
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 270 303
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 270 303
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

65 842
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
65 842
253
Управление здравоохранения области
60 141
029
Областные базы специального медицинского снабжения
60 141
253
Управление здравоохранения области
5 579 203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
278 994
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
242 055
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
32 360
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
111 755
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
51 200
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 688 468
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
174 371
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
26 007 671
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 800 158
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 202 309
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 330 261
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
802 943
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
464 645
261
Управление образования области
739 592
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
403 022
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
225 276
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
111 294
271
Управление строительства области
50 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

65 842
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
65 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 141
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
60 141
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 579 203
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
278 994
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
242 055
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
32 360
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
111 755
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 688 468
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
174 371
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
26 007 671
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 800 158
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 202 309
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 330 261
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
802 943
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
464 645
261
Облыстың білім басқармасы
739 592
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
403 022
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
225 276
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
111 294
271
Облыстың құрылыс басқармасы
50 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

10 074
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
8 477 743
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
107 590
007
Развитие теплоэнергетической системы
107 590
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 370 153
071
Развитие газотранспортной системы
8 370 153
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26 745 797
255
Управление сельского хозяйства области
20 106 852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
333 634
002
Субсидирование развития семеноводства
1 528 000
003
Капитальные расходы государственного органа
2 327
006
Субсидирование производства приоритетных культур
1 827 043
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
119 787
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 877
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 835
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 517
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 345 204
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 912 561
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 308 490
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
52 774
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 945 901
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
828 000
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов

10 074
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
8 477 743
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
107 590
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
107 590
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 370 153
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
8 370 153
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26 745 797
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 106 852
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
333 634
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 528 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 327
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 827 043
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
119 787
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 877
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 835
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 517
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 345 204
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 912 561
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 308 490
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
52 774
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 945 901
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
828 000
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау

5 175
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
32 834
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
457 924
271
Управление строительства области
592 428
020
Развитие объектов сельского хозяйства
592 428
719
Управление ветеринарии области
3 129 402
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
104 162
003
Капитальные расходы государственного органа
408
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
32 933
009
Организация санитарного убоя больных животных
15 958
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
47 820
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 509
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
87 076
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 206
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 462 633
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 333
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
249 806
075
Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области
7 917
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
85 641
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
190 964
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
118 446
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
72 518
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 897 166
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 889 166
006
Охрана животного мира
8 000
255
Управление сельского хозяйства области

5 175
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 834
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
457 924
271
Облыстың құрылыс басқармасы
592 428
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
592 428
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 129 402
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 162
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
408
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
32 933
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
15 958
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
47 820
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 509
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
87 076
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 206
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 462 633
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 333
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
249 806
075
Облыс аумағында ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
7 917
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
85 641
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
190 964
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
118 446
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
72 518
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 897 166
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 889 166
006
Жануарлар дүниесін қорғау
8 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

207 000
011
Капитальные расходы государственного органа
2 640
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 393 614
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
268 258
13
Прочие
13 120 388
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
6 771 299
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
61 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
110 553
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
4 657 178
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 942 568
253
Управление здравоохранения области
842 914
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
384 829
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
458 085
257
Управление финансов области
622 977
012
Резерв местного исполнительного органа области
622 977
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 863 841
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 863 841
261
Управление образования области
1 337 527
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 265 562
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
97 072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
81 090
003
Капитальные расходы государственного органа
15 463
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
519
271
Управление строительства области
1 149 477
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
326 013
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
823 464
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

207 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 640
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 393 614
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
268 258
13
Басқалар
13 120 388
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
6 771 299
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
61 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
110 553
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 657 178
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 942 568
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
842 914
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
384 829
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
458 085
257
Облыстың қаржы басқармасы
622 977
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
622 977
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 863 841
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 863 841
261
Облыстың білім басқармасы
1 337 527
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 265 562
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
97 072
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 090
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 463
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
519
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 149 477
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
326 013
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
823 464
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы