Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Жамбылской области от 17 ноября 2021 года № 254. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25340. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10 октября 2023 года № 192
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10.10.2023 № 192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень приоритетных культур и нормы субсидий согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу постановление акимата Жамбылской области от 26 октября 2020 года № 244 "Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4781).
4. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 17 ноября 2021 года № 254
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий

Басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормаларын, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қарашадағы № 254 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25340 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 192 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 10.10.2023 № 192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Басым дақылдар тізбесі мен нормалары осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Өсімдік шаруашылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемі осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қазандағы № 244 "Басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормаларын, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4781 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
4. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жамбыл облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Жамбыл облысы әкімдігінің
2021 жылғы 17 қарашадағы
№ 254 қаулысына 1 қосымша
Басым дақылдар тізбесі мен субсидиялар нормалары

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 28.06.2022 № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норма субсидий на 1 тонну, тенге
1
Сахарная свекла
15 000,0
2
Кукуруза на зерно
10 000,0
3
Масличные культуры:
Сафлор
Подсолнечник
Соя
10 000,0
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 17 ноября 2021 года № 254
Объем бюджетных средств на повышения урожайности и качества продукции растениеводства
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 28.06.2022 № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Объем бюджетных средств, тенге
1
Жамбылская область
2 079 801 000,0
Всего
2 079 801 000,0

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 28.06.2022 № 136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың атауы
1 тоннаға арналған субсидия нормасы, теңге
1
Қант қызылшасы
15 000,0
2
Дәндік жүгері
10 000,0
3
Майлы дақылдар:
Мақсары
Күнбағыс
Қытай бұршағы
10 000,0
Жамбыл облысы әкімдігінің
2021 жылғы 17 қарашадағы
№ 254 қаулысына 2 қосымша
Өсімдік шаруашылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 28.06.2022 № 136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Облыс атауы
Бюджеттік қаражат көлемі, теңге
1
Жамбыл облысы
2 079 801 000,0
Барлығы
2 079 801 000,0