О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 66-3 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 16 апреля 2021 года № 4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2021 года № 4942
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 66-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликовано 5 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "60 689 392" заменить цифрами "59 377 721";
цифры "12 718 188" заменить цифрами "13 221 574";
цифры "175 957" заменить цифрами "167 157";
цифры "6 717 245" заменить цифрами "3 856 080";
цифры "41 078 002" заменить цифрами "42 132 910";
в подпункте 2) цифры "54 106 993" заменить цифрами "72 581 089";
в подпункте 4) цифры "367 340" заменить цифрами "677 188";
цифры "367 340" заменить цифрами "677 188";
в подпункте 5) цифры "6 215 059" заменить цифрами "-13 880 556";
в подпункте 6) цифры "-6 215 059" заменить цифрами "13 880 556";
цифру "0" заменить цифрами "16 308 627";
цифры "6215059" заменить цифрами "4 741 524";
цифру "0" заменить цифрами "2 313 453".
в пункте 2:
цифры "726 746" заменить цифрами "770 196".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 4-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 4942 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 болып тіркелген, электрондық түрде 2021 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "60 689 392" сандары "59 377 721" сандарымен ауыстырылсын;
"12 718 188" сандары "13 221 574" сандарымен ауыстырылсын;
"175 957" сандары "167 157" сандарымен ауыстырылсын;
"6 717 245" сандары "3 856 080" сандарымен ауыстырылсын;
"41 078 002" сандары "42 132 910" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "54 106 993" сандары "72 581 089" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "367 340" сандары "677 188" сандарымен ауыстырылсын;
"367 340" сандары "677 188" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "6 215 059" сандары "-13 880 556" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "-6 215 059" сандары "13 880 556" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "16 308 627" сандарымен ауыстырылсын;
"6 215 059" сандары "4 741 524" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "2 313 453" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақта:
"726 746" сандары "770 196" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.