О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2020 года №66-3 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 17 сентября 2021 года № 7-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2021 года № 24489
Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №66-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4875) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 367 940 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 15 806 366 мың теңге;
неналоговым поступлениям – 303 717 мың теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 008 080 мың теңге;
поступлениям трансфертов – 42 249 777 мың теңге;
2) затраты – 75 243 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 688 399 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 701 772 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 13 373 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 13 563 598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 563 598 тысяч тенге:
поступление займов – 16 050 133 тысяч тенге;
погашение займов – 4 799 988 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 313 453 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города на 2021 год в сумме 851 238 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №66-3 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 7-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қыркүйекте № 24489 болып тіркелді
Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №66-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4875 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 367 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 806 366 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 303 717 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 4 008 080 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 249 777 мың теңге;
2) шығындар – 75 243 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 688 399 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 701 772 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13 373 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 13 563 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 563 598 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 050 133 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 799 988 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 313 453 мың теңге".
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 851 238 мың теңге сомасында бекітілсін".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.