О признании утратившим силу решения Таразского городского маслихата от 28 ноября 2017 года № 25-5 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 16 сентября 2021 года № 7-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24538
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 28 ноября 2017 года №25-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3618).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев

Тараз қалалық мәслихаты 2017 жылғы 28 қарашадағы № 25-5 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 7-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24538 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабының 2-тармағына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихаты 2017 жылғы 28 қарашадағы №25-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3618 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихатының
хатшысы Б. Кулекеев