О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 77-3 "О районном бюджете на 2021–2023 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 15 апреля 2021 года № 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2021 года № 4946
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 77-3 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4869, опубликовано 30 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "19 251 046" заменить цифрами "19 245 713";
цифры "17 471 608" заменить цифрами "17 466 275";
в подпункте 2)
цифры "19 251 046" заменить цифрами "22 014 747";
в подпункте 5)
цифры "-49 215" заменить цифрами "-83 739";
в подпункте 6)
цифры "49 215" заменить цифрами "83 739".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.

"2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 77-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 5-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 4946 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 77-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4869 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"19 251 046" сандары "19 245 713" сандарымен ауыстырылсын;
"17 471 608" сандары "17 466 275" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"19 251 046" сандары "22 014 747" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-49 215" сандары "-83 739" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"49 215" сандары "83 739" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Айтбеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Б. Акбаев
Приложение к решению
Байзакского районного

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Айтбеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Б. Акбаев
Байзақ аудандық мәслихатының

728
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
74740
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21072
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
50693
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2975
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1600
036
Развитие газотранспортной системы
1600
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
76864
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27280
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
27280
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5119
010
Развитие объектов сельского хозяйства
5119
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
32686
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21087
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1403
007
Капитальные расходы государственного органа
77
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10119
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11779
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11779
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36241
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36241
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22803
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13438
12
Транспорт и коммуникации
58075
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58075
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

728
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
74740
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21072
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
50693
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2975
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1600
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1600
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
76864
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27280
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27280
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5119
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
5119
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
32686
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21087
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1403
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
77
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10119
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11779
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11779
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36241
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36241
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22803
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
13438
12
Көлiк және коммуникация
58075
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58075
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету