О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 5000 квадратных метров
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 17 сентября 2021 года № 13-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24448
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить базовые налоговые ставки на придомовые земельные участки, превышающие 5000 квадратных метров в населенных пунктах Байзакского района с 1,00 тенге до 0,20 тенге за 1 квадратный метр.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев

5000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне базалық салықтық мөлшерлемесін төмендету туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 13-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24448 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 531-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байзақ ауданының елді мекендерінде 5000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне базалық салықтық мөлшерлемесі 1 шаршы метр үшін 1,00 теңгеден 0,20 теңгеге төмендетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Б. Акбаев