О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 74-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2021 года № 11-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25605
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 74-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4860) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 838 912 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 446 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 96 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 262 742 тысяч тенге.
2) затраты – 19 492 173 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – -1 022 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 629 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -652 239 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 652 239 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 30 629 тысяч тенге;
погашение займов – 28 656 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 649 591 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в объеме 2 500 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Р. Сеитов
Приложение к решению
Жамбылского районного

Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 74-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 11-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25605 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 74-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4860 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін;
1) кірістер – 18 838 912 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 446 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 262 742 мың теңге.
2) шығындар – 19 492 173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 022 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 629 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 651 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -652 239 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 652 239 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 30 629 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 656 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 649 591 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
4. 2021 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 2 500 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Сеитов
Жамбыл аудандық