Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 21 января 2021 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 января 2021 года № 4892. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 15 апреля 2022 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 15.04.2022 № 163 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148) акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места в каждом сельском округе для осуществления выездной торговли на территории Жуалынского района, согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел предпринимательства и промышленности акимата Жуалынского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жабагу Асхата Базарбаевича.
Аким Жуалынского района Н. Ергебеков
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 21 января 2021 года № 13
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Жуалынского района
Наименование сельского округа
Наименование села
Место торговли
1
Б.Момышулы
село Б.Момышулы
Возле остановки на повороте в село Карасаз по улице Жибек жолы Улица Маншук Маметовой напротив жилого дома №33
2
Аксайский сельский округ
село Кайрат
Перед музеем Б. Момышулы по улице Абая
3
Актюбинский сельский округ
село Байтерек
Открытая площадка перед Домом культуры "Байтерек" по улице Акбастау
4
Биликульский сельский округ
село Карабастау
Площадь, расположенная по улице Жамбыла в центре села Карабастау
5
Боралдайский сельский округ
село Кольтоган
Улица Д. Кунаева №59, площадь перед сельским Домом культуры
6
Жетитобинский сельский округ
село Карикорган
Улица М. Кожаназарова №32, перед зданием аппарата акима Жетитюбинского сельского округа
7
Куренбельский сельский округ
село Куренбель
Улица Бейбитшилик №67, перед Куренбельским сельским Домом культуры
8
Кокбастауский сельский округ
село Терс
Улица Талип 4а, перед зданием аппарата акима Кокбастауского сельского округа
9
Карасазский сельский округ
село Карасаз
Улица Бирлик перед рестораном "Нурлыбек"
10
Кызыларыкский сельский округ
село Актобе
Улица Руханият №27, площадь перед Актюбинским сельским Домом культуры
11
Кошкаратинский сельский округ
село Кошкарата
Перед зданием старой школы по улице Б. Усенова
12
Мынбулакский сельский округ
село Кольбастау
Улица Абая №2, перед зданием аппарата акима Мынбулакского сельского округа
13
Нурлыкентский сельский округ
село Нурлыкент
Улица Е. Байгазиева №101, перед зданием аппарата акима Нурлыкентского сельского округа
14
Шакпакский сельский округ
село Шакпаката

Жуалы ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы № 13 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 қаңтарда № 4892 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 15.04.2022 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларынның бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 102-тармағына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін, әр ауылдық округтерде қосымшаға сәйкес арнайы бөлінген орындары белгіленсін.
2. "Жуалы ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Базарбайұлы Жабағыға жүктелсін.
Жуалы ауданының әкімі Н. Ергебеков
Жуалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 21 қаңтардағы
№ 13 қаулысына қосымша
Жуалы ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауылдық округ атауы
Ауыл атауы
Сауда орындары
1
Б.Момышұлы
Б.Момышұлы ауылы
Жібек жолы көшесі бойынан Қарасаз ауылына бұрылатын бұрылыстағы аялдама маңы Мәншүк Маметова көшесі №33 тұрғын үйге қарама-қарсы беті
2
Ақсай ауылдық округі
Қайрат ауылы
Абай көшесінің бойындағы Б.Момышұлы мұражайының алды
3
Ақтөбе ауылдық округі
Бәйтерек ауылы
Ақбастау көшесіндегі "Бәйтерек" мәдениет үйінің алдындағы ашық алаңы
4
Билікөл ауылдық округі
Қарабастау ауылы
Қарабастау ауылының орталығы Жамбыл көшесінің бойында орналасқан алаң
5
Боралдай ауылдық округі
Көлтоған ауылы
Д.Қонаев көшесі №59, ауылдық мәдениет үйінің алдындағы алаң
6
Жетітөбе ауылдық округі
Кәріқорған ауылы
М.Кожаназаров көшесі №32, Жетітөбе ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратының алды
7
Күреңбел ауылдық округі
Күреңбел ауылы
Бейбітшілік көшесі №67, Күреңбел ауылдық мәдениет үйінің алды
8
Көкбастау ауылдық округі
Теріс ауылы
Тәліп көшесі 4а, Көкбастау ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратының алды
9
Қарасаз ауылдық округі
Қарасаз ауылы
Бірлік көшесі "Нұрлыбек" мейрамханасының алды
10
Қызыларық ауылдық округі
Ақтөбе ауылы
Руханият көшесі №27, Ақтөбе ауылдық мәдениет үйінің алдындағы алаң
11
Қошқарата ауылдық округі
Қошқарата ауылы
Б.Үсенов көшесі бойындағы ескі мектеп ғимаратының алды
12
Мыңбұлақ ауылдық округі
Көлбастау ауылы
Абай көшесі №2, Мыңбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратының алды
13
Нұрлыкент ауылдық округі
Нұрлыкент ауылы
Е.Байғазиев көшесі №101, Нұрлыкент ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратының алды
14
Шақпақ ауылдық округі
Шақпақата ауылы

Улица Д. Пахомова №45, перед школой искусств №4

Д.Пахомов көшесі №45, №4 Өнер мектебінің алды