О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 77-7 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 4 мая 2021 года № 7-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 мая 2021 года № 4973
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 12 апреля 2021 года № 4-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4936) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 77-7 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 305 917" заменить цифрами "14 435 168";
цифры "12 759 024" заменить цифрами "12 888 275";
в подпункте 2):
цифры "14 305 917" заменить цифрами "14 633 929";
в подпункте 5):
цифры "-139 074" заменить цифрами "-337 010";
в подпункте 6):
цифры "139 074" заменить цифрами "337 010";

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 7-11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 4973 болып
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 4-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4936 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 болып тіркелген, 2020 жылдың 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"14 305 917" деген сандар "14 435 168" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 759 024" деген сандар "12 888 275" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"14 305 917" деген сандар "14 633 929" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"-139 074" деген сандар "-337 010" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"139 074" деген сандар "337 010" деген сандармен ауыстырылсын.

цифры "0" заменить цифрами "198 261".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

"0" деген сандар "198 261" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

38 000
006
Оказание жилищной помощи
6 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 256
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 185
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42 280
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73 322
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 366
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 000
021
Капитальные расходы государственного органа
1 032
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24 957
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
42 781
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10 878
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 081 895
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
253 629
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31 407
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилищно-коммунального хозяйства
222 222
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 708 507
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
286 405
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 414 102
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 400
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
6 100
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

38 000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 256
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
46 185
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
42 280
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73 322
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 014
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 366
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 032
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
24 957
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42 781
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10 878
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 081 895
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
6 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
253 629
004
'Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
31 407
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
222 222
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 708 507
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
286 405
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8 000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 414 102
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 400
007
'Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
6 100
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

78 952
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27 096
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 346
006
Капитальные расходы государственного органа
7 750
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24 354
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 954
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
700
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
6 200
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27 502
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27 502
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
47 606
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
47 606
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
23 186
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
20 000
015
Капитальные затраты государственного органа
4 420
12
Транспорт и коммуникации
155 534
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155 534
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
115 345
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
40 189
13
Прочие
50 821
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 821
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
27 821
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
23 000
15
Трансферты
8 617 030
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8 617 030
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
325
024
Текущие целевые трансферты из нижнего бюджета для покрытия расходов более высокого бюджета из-за изменений в законодательстве

78 952
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27 096
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 346
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 750
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24 354
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 954
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
700
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
6 200
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27 502
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27 502
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
47 606
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
47 606
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 186
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
20 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 420
12
Көлiк және коммуникация
155 534
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
155 534
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
115 345
051
Көлік инфрақұрылымның басым жобаларын іске асыру
40 189
13
Басқалар
50 821
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 821
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
27 821
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
23 000
15
Трансферттер
8 617 030
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8 617 030
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
325
024
Заңнамамен өзгертуге байланысты жоғары тұоған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер