О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 77-7 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 30 сентября 2021 года № 13-13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24680
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 77-7, (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жуалынского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 204 807,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 637 020,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 945,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 527 592,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 403 068,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 139 074,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 175 443,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 369,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 337 335,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337 335,0 тысячи тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного
маслихата № 13-13 от

Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 13-13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24680 болып тіркелді
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 204 807,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 637 020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 945,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –15 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 527 592,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 403 068,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139 074,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 175 443,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 369,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 337 335,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337 335,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихат
хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының

40 000
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
231 243
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
134 098
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12 568
010
Капитальные расходы государственного органа
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
121 280
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
97 145
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
41 916
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
54 979
006
Капитальные расходы государственного органа
250
09
Топливно-энергетического комплекса и прочие услуги в сфере недропользования
328 209
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
328 209
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
328 209
036
Развитие газотранспортной системы
36 896
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88 494
01
Сельское хозяйство
33 513
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
33 513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 763
006
Капитальные расходы государственного органа
7 750
06
Земельные отношения
27 479
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 479
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 348
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
6 200
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 931
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
27 502
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27 502
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27 502
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46 440
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46 440
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
46 440
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

40 000
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
231 243
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
134 098
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 568
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
121 280
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
97 145
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 916
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
54 979
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
328 209
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
328 209
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
328 209
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
328 209
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88 494
01
Ауыл шаруашылығы
33 513
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
33 513
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 763
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 750
06
Жер қатынастары
27 479
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 479
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 348
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
6 200
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 931
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
27 502
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27 502
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27 502
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46 440
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46 440
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
46 440
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер