О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 77-7 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2021 года № 16-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25766
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 77-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4870) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жуалынского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 077 805,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 644 984,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 857,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 374,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 397 590,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 276 869,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 271,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 174 640,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 369,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 336 532,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 336 532,0 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного
маслихата № 16-7 от 11 декабря
2021 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 77-7 от 25 декабря
2020 года
Районный бюджет Жуалынского района на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
І.ДОХОДЫ

Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 желтоқсандағы № 16-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25766 болып тіркелді
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 077 805,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 644 984,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 857,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 374,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 397 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 276 869,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 271,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 174 640,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 369,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 336 532,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 336 532,0 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 16-7 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 77-7 шешіміне 1 қосымша
Жуалы ауданының 2021 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1. КІРІС

121 858
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19 196
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12 568
010
Капитальные расходы государственного органа
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 378
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
102 662
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
42 016
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
54 979
006
Капитальные расходы государственного органа
2 667
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 000
09
Топливно-энергетического комплекса и прочие услуги в сфере недропользования
315 644
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
315 644
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
315 644
036
Развитие газотранспортной системы
315 644
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83 494
01
Сельское хозяйство
33 513
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
33 513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 623
006
Капитальные расходы государственного органа
7 890
06
Земельные отношения
27 479
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 479
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20 298
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
5 250
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 931
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22 502
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22 502
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 502
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
55 532
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
55 532
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
55 532
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

121 858
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19 196
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 568
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 378
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
102 662
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 016
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
54 979
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 667
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 000
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
315 644
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
315 644
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
315 644
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
315 644
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83 494
01
Ауыл шаруашылығы
33 513
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
33 513
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 623
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 890
06
Жер қатынастары
27 479
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 479
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 298
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
5 250
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 931
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
22 502
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22 502
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 502
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
55 532
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
55 532
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
55 532
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер