О признании утратившим силу решение Кордайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 10 ноября 2017 года №22-5
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2021 года № 16-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25845
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кордайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 10 ноября 2017 года №22-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3597).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кордайского
районного маслихата Н. Садыков

Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы №22-5 "Сот шешімімен коммуналдықменшікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" күші жойылды деп танылған шешімі туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 16-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы №22-5 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3597 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Садыков