О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 29 декабря 2020 года №80-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 6 мая 2021 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 мая 2021 года № 4977
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 28 апреля 2021 года №6-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4974) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2020 года №80-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4877 опубликовано 8 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "30194" заменить цифрами "31243";
цифры "24734" заменить цифрами "25783";
в подпункте 2):
цифру "30194" заменить цифрами "34610";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-3367";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "3367";
используемые остатки бюджетных средств –цифру "0" заменить цифрами "3367";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 2):
цифру "51026" заменить цифрами "59660";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-8634";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "8634";
используемые остатки бюджетных средств –цифру "0" заменить цифрами "8634";
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "86468" заменить цифрами "118540";
цифру "27258" заменить цифрами "59330";
в подпункте 2):
цифру "86468" заменить цифрами "137121";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-18581";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "18581";
используемые остатки бюджетных средств –цифру "0" заменить цифрами "18581";
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "58167" заменить цифрами "58359";
цифры "27057" заменить цифрами "27429";
в подпункте 2):

"2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 7-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 4977 болып
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №79-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылдың 28 сәуіріндегі №6-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4974 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4877 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2021 жылдың 8 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"30194" сандары "31243" сандарымен ауыстырылсын;
"24734" сандары "25783" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"30194" сандары "34610" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-0" саны "-3367" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "3367" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "3367" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
2) тармақшада:
"51026" сандары "59660" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-0" саны "-8634" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "8634" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "8634" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"86468" сандары "118540" сандарымен ауыстырылсын;
"27258" сандары "59330" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"86468" сандары "137121" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-0" саны "-18581" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "18581" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "18581" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"58167" сандары "58359" сандарымен ауыстырылсын;
"27057 сандары "27249" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:

1.11 Андас батырский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "44060" заменить цифрами "39060";
цифры "27400" заменить цифрами "22400";
в подпункте 2):
цифру "44060" заменить цифрами "45939";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-6879";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "6879";
используемые остатки бюджетных средств –цифру "0" заменить цифрами "6879";
1.12 Кенесский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "29427" заменить цифрами "37629";
цифры "25697" заменить цифрами "33899";
в подпункте 2):
цифру "29427" заменить цифрами "39831";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-2202";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "2202";
используемые остатки бюджетных средств –цифру "0" заменить цифрами "2202";
1.13 Акерменский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "25355" заменить цифрами "30680";
цифры "22345" заменить цифрами "27670";
в подпункте 2):
цифру "25355" заменить цифрами "31585";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-905";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "905";
используемые остатки бюджетных средств –цифру "0" заменить цифрами "905";
1.14 Аспаринский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "26794" заменить цифрами "35316";
цифры "24734" заменить цифрами "33256";
в подпункте 2):
цифры "26794" заменить цифрами "35950";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-634";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "634";
используемые остатки бюджетных средств –цифру "0" заменить цифрами "634";
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию седьмого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления, индустриально-инновационного развития и жилищно-коммунального хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессий Меркенского
районного маслихата З. Бейсенбаева
Секретарь Меркенского
районного маслихата М. Кокрекбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 6 мая 2021 года №7-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 29 декабря 2020 года №80-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2

1.11 Андас батыр ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"44060" сандары "39060" сандарымен ауыстырылсын;
"27400" сандары "22400" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"44060" сандары "45939" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-0" саны "-6879" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "6879" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "6879" сандарымен ауыстырылсын.
1.12 Кенес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"29427" сандары "37629" сандарымен ауыстырылсын;
"25697" сандары "33899" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"29427" сандары "39831" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-0" саны "-2202" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "2202" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "2202" сандарымен ауыстырылсын.
1.13 Ақермен ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"25355" сандары "30680" сандарымен ауыстырылсын;
"22345" сандары "27670" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"25355" сандары "31585" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-0" саны "-905" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны 905" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "905" сандарымен ауыстырылсын.
1.14 Аспара ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"26794" сандары "35316" сандарымен ауыстырылсын;
"24734" сандары "33256" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"26794" сандары "35950" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-0" саны "-634" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "634" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "634" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетінші шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық- иновациялық даму, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Меркі аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы З. Бейсенбаева
Меркі аудандық
мәслихат хатшысы М. Кокрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 6 мамырындағы
№7-2 шешіміне 2 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№80-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3