О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2020 года №71-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 30 сентября 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24731
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата "О районном бюджете 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года №71-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4859) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 289 861 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 622 866 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 640 220 тысяч тенге.
2) затраты – 10 439 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 120 905 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 166 269 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 364 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -270 174 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 270 174 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 166 269 тысяч тенге;
погашение займов – 45 364 тысяч тенге;

Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №71-2 "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24731 болып тіркелді
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №71-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4859 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 289 861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -1 622 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 675 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 18 100 мың теңге;
трансферттер түсімі- 8 640 220 мың теңге;
2) шығындар - 10 439 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 120 905 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 166 269 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –45 364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -270 174 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 270 174 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 166 269 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 364 мың теңге;

94211
005
Государственная адресная социальная помощь
94211
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
678760
002
Программа занятости
533182
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23080
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12033
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1026
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15683
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35307
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58449
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128789
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84653
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
2151
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13318
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3417
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
730
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22520
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1074025
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
176136
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
118806
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31830
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
25500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
870447
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
104929
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
765518
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27442
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

94211
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
94211
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
678760
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
533182
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23080
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12033
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1026
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
15683
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
35307
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58449
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128789
001
Жергілікті деңгейдехалық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84653
011
Жәрдемақылардыжәнебасқадаәлеуметтіктөлемдердіесептеу, төлеуменжеткізубойыншақызметтергеақытөлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2151
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13318
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3417
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
730
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22520
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1074025
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
176136
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
118806
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
31830
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
25500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
870447
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
104929
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
765518
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27442
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту