О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №64-5
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 24 июня 2021 года № 6-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2021 года № 23221
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №64-5 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №4876) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 18571568 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3397725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26718 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5608 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 15141517 тысяч тенге;
2) затраты - 18875045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 102911 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 157518 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 54607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тысяч тенге; 5) дефицит (профицит) бюджета - -406388 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 406388 тысяч тенге;
поступление займов- 157518 тысяч тенге;
погашение займов -54607 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 303477 тысяч тенге."
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 23 желтоқсандағы №64-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 6-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 маусымда № 23221 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4876 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18571568 мың теңге;
салықтық түсімдер -3397725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -26718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5608 мың теңге;
трансферттер түсімі -15141517 мың теңге;
2) шығындар -18875045 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -102911 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -157518 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -54607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -406388 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -406388 мың теңге;
қарыздар түсімі - 157518 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 54607 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 303477 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

18032
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
52020
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16142
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14142
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
2000
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
29136
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29136
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28498
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28498
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16197
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11398
015
Капитальные затраты государственного органа
903
12
Транспорт и коммуникации
125694
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125694
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18000
045
За счет местного бюджета
107694
13
Прочие
892726
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
223226
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
223226
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
260677
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
260677
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
373823
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
373823
14
Обслуживание долга
91
452
Отдел финансов района (города областного значения)
91
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
91
15
Трансферты

18032
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
52020
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16142
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14142
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2000
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29136
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
29136
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28498
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28498
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16197
013
Аудан аумағын қала құрылысы схемалары, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, ауылдардың және басқа да ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11398
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
903
12
Көлік және коммуникация
125694
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125694
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18000
045
Жергілікті бюджет қаражат есебінен
107694
13
Басқалар
892726
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
223226
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
223226
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
260677
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
260677
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
373823
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
373823
14
Борышқа қызмет көрсету
91
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
91
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
91
15
Трансферттер