О признании утратившим силу решения маслихата района Т.Рыскулова
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 6 декабря 2021 года № 11-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25918
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Т.Рыскулова "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по району Т.Рыскулова" от 14 декабря 2017 года №21-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3654).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Е. Абуталипов

Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 11-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25918 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Занының 27 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "Т.Рысқұлов ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару.Қағидаларын бекіту туралы"" 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №21-8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3654 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Абуталипов