О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 87-2
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2021 года № 8-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2021 года № 23227
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №87-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4874) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14609185 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1773485 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15038 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25408 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12795254 тысяч тенге.
2) затраты – 14743209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16722 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62037 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -150746 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –150746 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 78759 тысяч тенге;
погашение займов – 62037 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 134024 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатыны 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 87-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы № 8-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 шілдеде № 23227 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 87-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14609185 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1773485 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15038 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25408 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12795254 мың теңге.
2) шығындар – 14743209 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16722 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 78759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –62037 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -150746 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150746 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 78759 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 62037 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –134024 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2070
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
2070
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1936215
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
726573
005
Государственная адресная социальная помощь
726573
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1147975
002
Программа занятости
860395
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12685
006
Оказание жилищной помощи
5700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42917
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4199
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79526
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68015
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74538
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61667
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28482
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2853
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22838
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7324
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1767404
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1444241
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1444241
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

2070
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
2070
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1936215
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
726573
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
726573
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1147975
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
860395
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12685
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42917
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4199
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79526
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
68015
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74538
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61667
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28482
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22838
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
170
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7324
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1767404
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1444241
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1444241
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
1500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
1000
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

24983
019
Развитие теплоэнергетической системы
24983
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9039
036
Развитие газотранспортной системы
9039
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1769
036
Развитие газотранспортной системы
1769
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59454
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16761
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16761
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13191
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13191
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29502
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29502
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20352
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20352
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20352
12
Транспорт и коммуникации
148472
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
141172
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5580
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
135592
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7300
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
7300
13
Прочие
1159558
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
891171
008
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
891171
452
Отдел финансов района (города областного значения)
61960
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

24983
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
24983
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9039
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
9039
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
1769
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1769
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
59454
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16761
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16761
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13191
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13191
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29502
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29502
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20352
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20352
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
20352
12
Көлік және коммуникация
148472
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
141172
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5580
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
135592
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
7300
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
7300
13
Басқалар
1159558
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
891171
008
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
891171
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
61960
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві