Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 19 апреля 2021 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 апреля 2021 года № 4956
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Таласского района" обеспечить занятость лиц, состоящих на учете службы пробации, а также освобожденным из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в соответствии с установленной квотой.

2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 119 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 4956 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Талас ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды белгіленген квотаға сәйкес жұмыспен қамтысын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кырыкбаева Романа Алимхановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таласского района Б. Казанбасов
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 119 от 19 апреля 2021 года
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Состоящие на учете службы пробации
Освобожденные из мест лишения свободы
Граждане из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
% от численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
% от численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
% от численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильное предприятие "Игілік" акимата Таласского района"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Роман Әлімханұлы Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас ауданының әкімі Б. Казанбасов
Талас ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 сәуірдегі
№ 119 қаулысына қосымша
2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы жұмысшылардың тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрғандар
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылғандар
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар
Жұмысшылар дың санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
Жұмысшылардың санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
Жұмысшылардың санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
"Талас ауданы әкімдігінің "Игілік" көпсалалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны