О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №85-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 29 сентября 2021 года № 14-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2021 года № 24703
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 85–2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4880), следующие изменения:
пункт - 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14 533 777 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 316 056 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 20 037 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 904 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 194 780 тысяч тенге;
2) затраты – 14 650 177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 069 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 188 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 150 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 469 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 257 тысяч тенге;
погашение займов – 27 188 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 116 400 тысяч тенге".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.

Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 85–2 "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 14-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 қазанда № 24703 болып тіркелді
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 85 – 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4880 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021– 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 533 777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 316 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 904 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 13 194 780 мың теңге;
2) шығындар – 14 650 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 069 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 188 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 150 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150 469 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 61 257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 188 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары – 116 400 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

48 034
006
Капитальные расходы государственного органа
545
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
146 331
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26 044
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 901
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 143
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20 626
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 626
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
80 228
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
80 228
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25 995
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
53 883
015
Капитальные расходы государственного органа
350
12
Транспорт и коммуникации
437 629
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
416 529
022
Развитие транспортной инфраструктуры
291 758
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50 778
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
16 711
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
57 282
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 100
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21 100
13
Прочие
556 842
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
98 667
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
98 667
452
Отдел финансов района (города областного значения)
21 780
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21 780
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

48 034
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
545
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
146 331
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26 044
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 901
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 143
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20 626
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 626
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
80 228
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
80 228
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 995
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
53 883
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
12
Көлiк және коммуникация
437 629
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
416 529
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
291 758
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50 778
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
16 711
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
57 282
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 100
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21 100
13
Басқалар
556 842
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
98 667
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
98 667
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
21 780
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21 780
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі