О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 77-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 5 марта 2021 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 марта 2021 года № 4907
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 77-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4850, опубликовано 28 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "20205453" заменить цифрами "20489519" ;
в подпункте 5):
цифры "-100799" заменить цифрами "-384065" ;
в подпункте 6):
цифры "100799" заменить цифрами "384065";

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 77-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 3-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 наурызда № 4907 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 77-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4850 болып тіркелген, 2020 жылы 28 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
"20205453" сандары "20489519" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-100799" сандары "-384865" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"100799" сандары "384865" сандарымен ауыстырылсын;

цифру "0" заменить цифрами "284066".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"0" саны "284066" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

10380
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
22700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22700
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
22700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3002214
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1262108
005
Государственная адресная социальная помощь
1262108
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1618847
002
Программа занятости
1204135
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22752
006
Оказание жилищной помощи
14098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82744
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7628
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103168
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
84322
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37993
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4616
021
Капитальные расходы государственного органа
1500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
53501
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14149
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2291244
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
27221
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17221
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
10000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

10380
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
22700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22700
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
22700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3002214
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1262108
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1262108
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1618847
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1204135
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22752
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82744
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7628
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103168
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
84322
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121259
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37993
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4616
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
53501
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14149
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2291244
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27221
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
17221
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
10000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі