Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2021 год
Решение Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2021 года № 6228
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 569 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2021 год.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по строительству, транспорту, коммунальному хозяйству и экологии и на заместителя акима области (Шайдаров С.Ж.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Магзумов
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Утверждены
решением
Карагандинского
областного маслихата

Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2021 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 33 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 3 наурызда № 6228 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2021 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың құрылыс, көлік, коммуналдық шаруашылық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасарына (С.Ж. Шайдаров) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Магзумов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының