Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021 – 2022 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 14 октября 2021 года № 72/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2021 года № 24807.
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2021 - 2022 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 72/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қазанда № 24807 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Занының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021–2022 учебный год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 14 октября 2021 года № 72/01

1. 2021-2022 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 14 қазандағы
№ 72/01 қаулысына 1-қосымша

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021-2022 учебный год (для подготовки кадров среднего звена, прикладного бакалавра)
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 04.04.2022 № 19/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2022).
Код уровня образования, специальности и квалификации
Наименование специальности

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2021-2022 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (орта буын кадрларын, қолданбалы бакалаврларды даярлау үшін)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 04.04.2022 № 19/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2022 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Білім деңгейінің, мамандық және біліктілік коды
Мамандықтың атауы

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021-2022 учебный год (для подготовки кадров по медицинским специальностям)
Сноска. Приложение 3 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 04.04.2022 № 19/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2022).
Код уровня образования, специальности и квалификации
Наименование специальности

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2021-2022 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (медициналық мамандықтар бойынша кадрларды даярлау үшін)
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 04.04.2022 № 19/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2022 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Білім деңгейінің, мамандық және біліктілік коды
Мамандықтың атауы