О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 14 июля 2016 года № 51/01 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных"
Постановление акимата Карагандинской области от 1 ноября 2021 года № 78/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25042
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 14 июля 2016 года № 51/01 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3936).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек

Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 51/01 "Ашық деректер интернет-порталында орналастыратын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 1 қарашадағы № 78/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25042 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 51/01 "Ашық деректер интернет-порталында орналастыратын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3936 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек