О признании утратившим силу постановление акимата города Караганды от 29 апреля 2020 года № 31/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды"
Постановление акимата города Караганды от 4 февраля 2021 года № 07/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2021 года № 6181
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 29 апреля 2020 года № 31/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5814, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Бикенова Н.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Е. Булекпаев

Қарағанды қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуіріндегі № 31/01 "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 07/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 6181 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуіріндегі № 31/01 "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5814 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 сәуірінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Н. Р. Бикеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қараганды қаласының әкімі Е. Булекпаев