О внесении изменений в решение LXV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 595 "О бюджете города Караганды на 2021 - 2023 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 24 февраля 2021 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 февраля 2021 года № 6215
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LXV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 595 "О бюджете города Караганды на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21 939, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 декабря 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 925 449 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49 827 712 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 430 652 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 576 197 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 090 888 тысяч тенге;
2) затраты – 73 929 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 581 776 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 773 397 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 191 621 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 258 464 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 258 464 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 844 650 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 844 650 тысяч тенге:
поступление займов – 1 748 397 тысяч тенге;
погашение займов – 3 525 841 тысяча тенге;

Қарағанды қалалық мәслихатының LXV сессиясының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 20 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 ақпанда № 6215 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының LXV сессиясының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21 939 болып тіркелген, 2020 жылдың 29 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2021-2023 жылдарға арналған, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 925 449 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49 827 712 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 430 652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 576 197 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 090 888 мың теңге;
2) шығындар – 73 929 859 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 581 776 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 773 397 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 191 621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 258 464 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 258 464 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 3 844 650 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 844 650 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1 748 397 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 525 841 мың теңге;