О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 595 "О бюджете города Караганды на 2021 – 2023 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 16 июля 2021 года № 60. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2021 года № 23671
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года №595 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21 939) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 575 398 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51 512 712 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 501 442 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 793 936 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 767 308 тысяч тенге;
2) затраты – 86 890 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 431 776 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 623 397 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 191 621 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 240 868 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 240 868 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 987 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 987 657 тысяч тенге, в том числе:

Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 60 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 шілдеде № 23671 болып тіркелді
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21 939 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2021-2023 жылдарға арналған, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 575 398 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 512 712 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 501 442 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 793 936 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 767 308 мың теңге;
2) шығындар – 86 890 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 431 776 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 623 397 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 191 621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 240 868 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 240 868 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 987 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 987 657 мың теңге, оның ішінде:

490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
240 868
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
240 868
Наименование
Сумма, тысяч тенге
V. Дефицит бюджета
-4 987 657
VI. Финансирование дефицита бюджета
4 987 657
Приложение 2 к решению
Карагандинского городского маслихата
от 16 июля 2021 года
№ 60
Приложение 4
к решению Карагандинского
городского маслихата от "24" декабря 2020 года №595
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов бюджета города на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
28 365 705
в том числе:
Целевые текущие трансферты
10 049 759
Целевые трансферты на развитие
16 717 549
Бюджетные кредиты
1 598 397
Целевые текущие трансферты
10 049 759
в том числе:
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
78 130
На установление доплат к заработной плате работников , предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
386 491
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда
291 952
На выплату государственной адресной социальной помощи
733 567
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
904 010
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
7 905
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
6 739 607
в том числе:
на средний ремонт дорог
862 216
на капитальный ремонт дорог
5 877 391
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
68 097
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
840 000
Целевые трансферты на развитие

490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
240 868
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
240 868
Атауы
Сома, мың теңге
V. Бюджет тапшылығы
-4 987 657
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
4 987 657
Қарағанды қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 16 шілдедегі
№ 60
шешіміне 2- қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2020 жылғы "24" желтоқсандағы
№595 шешіміне
4-қосымша
Қаланың 2021 жылға арналған бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
28 365 705
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10 049 759
Нысаналы даму трансферттері
16 717 549
Бюджеттік кредиттер
1 598 397
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10 049 759
оның ішінде:
Мемлекеттік мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше жұмыс жағдайлары үшін лауазымдық жалақыларына қосымша төлемдер белгілеуге
78 130
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына үстеме ақылар белгілеуге
386 491
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
291 952
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
733 567
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
904 010
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
7 905
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
6 739 607
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
862 216
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
5 877 391
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие Біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
68 097
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
840 000
Нысаналы даму трансферттері