О признании утратившим силу решения Карагандинского городского маслихата от 18 июля 2018 года № 309 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Караганды"
Решение Карагандинского городского маслихата от 6 сентября 2021 года № 74. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2021 года № 24322
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Караганды" от 18 июля 2018 года № 309 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4885).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата К. Бексултанов

Қарағанды қалалық мәслихатының 2018 жылғы 18 шілдедегі № 309 "Сот шешімімен Қарағанды қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 қыркүйектегі № 74 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қыркүйекте № 24322 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Сот шешімімен Қарағанды қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 18 шілдедегі № 309 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4885 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихатының хатшысы К. Бексултанов