Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Караганде
Постановление акимата города Караганды от 19 ноября 2021 года № 75/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25250
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қарағанды қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентерін бекіту туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 75/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25250 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Караганде, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Караганды.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким города Караганды Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
Акимата города Караганды
от 19 ноября 2021 года
№ 75/01
Коэффициенты зонирования, учитывающие местоположение объекта налогообложения в городе Караганда
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
учетный квартал 001
1
улица 711 километр

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Қарағанды қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қараганды қаласының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ 75/01
қаулысына қосымша
Қарағанды қаласының салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
001 есептік квартал
1
711 километр көшесі

1,30
учетный квартал 005
2
улица Серова дома 78Б, 80, 82, 82А, 84, 86, 88, 95, 97, 97А, 99, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; улица Маметовой дома 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; улица Победы дома 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 165, 167; улица Тобольская; улица Карпатская дома 31А, 33, 38, 39
1,55
улица Мануильского дома 1, 7, 15, 17, 17Г, 19, 21; улица Жекибаева дома 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149; улица Локомотивная дома 139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 147А, 149, 151, 153, 155, 157, 159; улица Дружбы дома 118/3, 126, 126А, 129, 157, 159, 159/2, 163, 169, 171; улица Серова дома 91, 93; улица Маметовой дома 96, 131, 133, 133А; улица Победы дома 116, 118/3, 157, 159, 163, 169
2,10
учетный квартал 007
3
улица Макаренко дома 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79А, 83, 88, 89, 99, 110, 111, 115, 117, 119, 122; улица Рабочая дома 90, 92, 92А, 93, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 109А, 111, 115, 117, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 154/1, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 176, 177, 178, 180, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 192, 194, 197, 199, 200, 201, 207, 209, 210, 211А, 212А, 213, 216, 217, 218, 220, 223, 224, 225, 226, 228, 230, 230А, 231, 232, 232А, 234, 236, 242, 244, 245, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 264, 266, 274, 274/1, 276, 278, 280, 290; улица Деповская дома 89, 91, 91/1, 92, 93, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 104/2, 106, 107, 108, 109, 110, 111А, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/2, 124, 125/1, 126, 127, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133, 134, 134/2, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 152, 154; улица Мозаичная; улица Саялы дома 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; улица Огарева; улица Булавина; улица Вагонное депо; улица Достоевского; переулок Пролетарский; переулок Вишневский; переулок Первомайский; переулок Лесной

1,30
005 есептік квартал
2
Серов көшесі 78Б, 80, 82, 82А, 84, 86, 88, 95, 97, 97А, 99, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179 үйлер; Мәметова көшесі 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207 үйлер; Победа көшесі 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 165, 167 үйлер; Тобольская көшесі; Карпатская көшесі 31А, 33, 38, 39 үйлер
1,55
Мануильский көшесі 1, 7, 15, 17, 17Г, 19, 21 үйлер; Жекебаев көшесі 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 үйлер; Локомотивная көшесі 139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 147А, 149, 151, 153, 155, 157, 159 үйлер; Дружба көшесі 118/3, 126, 126А, 129, 157, 159, 159/2, 163, 169, 171 үйлер; Серов көшесі 91, 93 үйлер; Мәметова көшесі 96, 131, 133, 133А үйлер; Победа көшесі 116, 118/3, 157, 159, 163, 169 үйлер
2,10
007 есептік квартал
3
Макаренко көшесі 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79А, 83, 88, 89, 99, 110, 111, 115, 117, 119, 122 үйлер; Рабочая көшесі 90, 92, 92А, 93, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 109А, 111, 115, 117, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 154/1, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 176, 177, 178, 180, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 192, 194, 197, 199, 200, 201, 207, 209, 210, 211А, 212А, 213, 216, 217, 218, 220, 223, 224, 225, 226, 228, 230, 230А, 231, 232, 232А, 234, 236, 242, 244, 245, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 264, 266, 274, 274/1, 276, 278, 280, 290 үйлер; Деповская көшесі 89, 91, 91/1, 92, 93, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 104/2, 106, 107, 108, 109, 110, 111А, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/2, 124, 125/1, 126, 127, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133, 134, 134/2, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 152, 154 үйлер; Мозаичная көшесі; Саялы көшесі 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145 үйлер; Огарев көшесі; Булавин көшесі; Вагонное депо көшесі; Достоевский көшесі; Пролетарский тұйық көшесі; Вишневский тұйық көшесі; Первомайский тұйық көшесі; Лесной тұйық көшесі

1,35
улица Днепровская; улица Молдавская
1,45
улица Лермонтова дома 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 71А, 72, 72А, 73, 77, 81, 89, 96, 98, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120Б, 122, 124, 125, 129, 137, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 143А, 144, 145, 151, 155, 156, 157, 158, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 214, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228/1, 228/2, 229, 230, 231, 248А
1,55
учетный квартал 008
4
улица Жекибаева дома 134, 136, 138, 140; улица Локомотивная дома 131, 133, 135, 137; улица Дружбы дома 117, 117А, 121, 123; улица Мануильского дома 16, 18, 20, 22
2,60
улица Дружбы дома 95, 97, 99, 101, 103; улица Рахимжана Кошкарбаева; улица Локомотивная дома 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125; улица Юная дома 103, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; улица Успенского дома 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99; улица Жекибаева дома 1, 2, 3, 4, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124
2,25
улица Молдагуловой дома 3/3, 7, 8, 11/2, 15, 19, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 107, 111, 113, 117
2,35
учетный квартал 009
5
улица Мануильского дом 12; улица Дружбы дома 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126, 126А, 127, 129; улица Победы дома 98, 98А, 100, 102, 102А, 104, 104А, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 112, 113, 114, 115А, 117, 119, улица Гайдара
2,30
улица Серова дома 58, 60, 70; улица Маметовой дома 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 119, 119А, 121
2,40
учетный квартал 010
6
улица Успенского дома 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 83; улица Юная дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 9/2, 32, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110
1,40
улица Молдагуловой дома 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 9, 11, 12, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14/2, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 22/1, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87; улица Жекибаева дома 32, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 39/2, 40, 41, 41/2, 43/2, 44, 45, 45/2, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108; улица Локомотивная дома 1, 2, 3, 4, 39, 39/2, 41, 43, 43/2, 44, 45, 45/1, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 104

1,35
Днепровская көшесі; Молдавская көшесі
1,45
Лермонтов көшесі 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 71А, 72, 72А, 73, 77, 81, 89, 96, 98, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120Б, 122, 124, 125, 129, 137, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 143А, 144, 145, 151, 155, 156, 157, 158, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 214, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228/1, 228/2, 229, 230, 231, 248А үйлер
1,55
008 есептік квартал
4
Жекебаев көшесі 134, 136, 138, 140 үйлер; Локомотивная көшесі 131, 133, 135, 137 үйлер; Дружба көшесі 117, 117А, 121, 123 үйлер; Мануильский көшесі 16, 18, 20, 22 үйлер
2,60
Дружба көшесі 95, 97, 99, 101, 103 үйлер; Рахымжан Қошкарбаев көшесі; Локомотивная көшесі 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125 үйлер; Юная көшесі 103, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132 үйлер; Успенский көшесі 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99 үйлер; Жекебаев көшесі 1, 2, 3, 4, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124 үйлер
2,25
Молдағұлова көшесі 3/3, 7, 8, 11/2, 15, 19, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 107, 111, 113, 117 үйлер
2,35
009 есептік квартал
5
Мануильский көшесі 12 үй; Дружба көшесі 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126, 126А, 127, 129; Победа көшесі 98, 98А, 100, 102, 102А, 104, 104А, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 112, 113, 114, 115А, 117, 119, үйлер; Гайдар көшесі
2,30
Серов көшесі 58, 60, 70 үйлер; Мәметова көшесі 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 119, 119А, 121 үйлер
2,40
010 есептік квартал
6
Успенский көшесі 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 83 үйлер; Юная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 9/2, 32, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110 үйлер
1,40
Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 9, 11, 12, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14/2, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 22/1, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87 үйлер; Жекебаев көшесі 32, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 39/2, 40, 41, 41/2, 43/2, 44, 45, 45/2, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108 үйлер; Локомотивная көшесі 1, 2, 3, 4, 39, 39/2, 41, 43, 43/2, 44, 45, 45/1, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 104 үйлер

1,50
улица Дружбы дома 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93
1,60
учетный квартал 011
7
улица Маметовой дома 60, 62; улица Серова дома 48, 50, 51, 53
1,80
улица Дружбы дома 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104
1,75
улица Победы дома 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105; улица Сочинская
1,55
улица Павлика Морозова; улица Маметовой дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55/4, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 91, 101А, 103, 105А; улица Бородина; улица Серова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Карпатская дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
1,45
учетный квартал 012
8
улица Рабочая дома 1, 1А, 1Г, 1Д , 1Е, 2А, 2В, 2Г , 2Д, 2Е, 2Ж, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 37, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 75, 83, 84, 85, 89, 91А; улица Деповская дома 1, 2, 3, 6, 9, 17, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 49, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75; улица Саялы дома 7, 11, 22, 23, 27, 29, 32, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 83, 83А, 85, 86; переулок Урановый
1,20
улица Макаренко дома 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 4, 5, 6, 7, 10, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37
1,45
улица Лермонтова дома 5, 8, 11, 13, 14/2, 19, 21, 24, 27, 28, 32, 34А, 36, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 66
1,40
учетный квартал 013
9
улица Театральная; улица Почтовая; улица Больничная; улица Полярная; улица Набережная; улица Зеленый Лог; улица Зеленый Лог-2; улица Зеленый Лог-3; улица Зеленый Лог-5; улица Зеленый Лог-6 дом 6; улица Молдагуловой дома 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/4, 8/1, 8/2; улица Артельная
1,34
улица Менделеева дома 5, 5/1, 9, 11, 25, 25/1, 27, 31, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 37, 39, 39/1, 39/2, 41, 43, 44, 45

1,50
Дружбы көшесі 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 үйлер
1,60
011 есептік квартал
7
Мәметова көшесі 60, 62 үйлер; Серов көшесі 48, 50, 51, 53 үйлер
1,80
Дружба көшесі 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104 үйлер
1,75
Победа көшесі 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105 үйлер; Сочинская көшесі
1,55
Павлик Морозов көшесі; Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55/4, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 91, 101А, 103, 105А үйлер; Бородин көшесі; Серов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер; Карпатская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер
1,45
012 есептік квартал
8
Рабочая көшесі 1, 1А, 1Г, 1Д, 1Е, 2А, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 2Ж, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 37, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 75, 83, 84, 85, 89, 91А үйлер; Деповская көшесі 1, 2, 3, 6, 9, 17, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 49, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75 үйлер; Саялы көшесі 7, 11, 22, 23, 27, 29, 32, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 83, 83А, 85, 86 үйлер; Урановый тұйық көшесі
1,20
Макаренко көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 4, 5, 6, 7, 10, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер
1,45
Лермонтов көшесі 5, 8, 11, 13, 14/2, 19, 21, 24, 27, 28, 32, 34А, 36, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 66 үйлер
1,40
013 есептік квартал
9
Театральная көшесі; Почтовая көшесі; Больничная көшесі; Полярная көшесі; Набережная көшесі; Зеленый Лог көшесі; Зеленый Лог-2 көшесі; Зеленый Лог-3 көшесі; Зеленый Лог-5 көшесі; Зеленый Лог-6 көшесі 6 үй; Молдагұлова көшесі 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/4, 8/1, 8/2; Артельная көшесі
1,34
Менделеев көшесі 5, 5/1, 9, 11, 25, 25/1, 27, 30, 31, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 37, 39, 39/1, 39/2, 41, 43, 44, 45 үйлер

1,49
учетный квартал 014
10
улица Малая Садовая; улица Герцена; улица Железнодорожная дома 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 37
1,24
улица Менделеева дома 34, 36
1,49
улица Менделеева дома 1, 1/1, 2, 4/1, 6/1, 8 ,10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32
1,34
учетный квартал 015
11
улица Зеленый Лог- 6 дома 1, 5
1,14
учетный квартал 017
12
улица Жана-Аульская; улица Цементная; улица Златоуская; улица Таймырская
1,07
учетный квартал 019
13
улица Курганская; улица Бірлік; улица Пожарная; улица Сортировочная; улица Лазо; улица Новосортировочная; улица Красина
1,30
учетный квартал 020
14
улица Трудовая; улица Средняя; улица Летняя; улица Коллективная; улица Свердлова; улица Береговая; улица Пятигорская; улица Грейдерная; улица Севастопольская; улица Транзитная; улица Ташкентская; улица Кайнар; улица Байжанова; переулок Малый; проезд Большой
1,42
улица Байкальская
1,52
учетный квартал 021
15
микрорайон 15 дома 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 6, 8, 10, 10/А, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30
1,87
микрорайон 15 дома 1, 3, 3А, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
1,97
учетный квартал 027
16
микрорайон 12; микрорайон 13
1,97
учетный квартал 028
17
микрорайон 16 дома 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23
2,47
микрорайон 16 дома 2, 2А, 4, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
2,37
учетный квартал 029
18
микрорайон 16 дома 25, 25/2, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49; микрорайон 17
1,87
улица Пестеля; улица Өркен; улица Поселковая; улица Стрелочная; улица Пристанционная дома 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 24, 24А, 26, 28, 30, 31; проезд Стрелочный
1,57
улица Майлина дома 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76/1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Кузембаева дома 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
1,67
учетный квартал 030
19
микрорайон 11А
1,92
учетный квартал 031
20
улица Магнитогорская дома 39, 41, 45, 47; улица Бирюзова; улица 50 лет Казахстана; улица Кузембаева дома 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84; микрорайон 14
2,32
учетный квартал 035
21
улица Пристанционная дома 48, 50, 52
1,27
учетный квартал 043
22
улица Архитектурная дома 2, 4, 16; улица Лихачева дома 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; улица Гвардейская дома 3, 5, 11, 13, 14, 15, 17, 20, 38; улица Щорса дома 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 70

1,49
014 есептік квартал
10
Малая Садовая көшесі; Герцен көшесі; Железнодорожная көшесі 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 37 үйлер
1,24
Менделеев көшесі 34, 36 үйлер
1,49
Менделеев көшесі 1, 1/1, 2, 4/1, 6/1, 8 ,10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер
1,34
015 есептік квартал
11
Зеленый Лог-6 көшесі 1, 5 үйлер
1,14
017 есептік квартал
12
Жана-Аульская көшесі; Цементная көшесі; Златоуская көшесі; Таймырская көшесі
1,07
019 есептік квартал
13
Курганская көшесі; Бірлік көшесі; Пожарная көшесі; Сортировочная көшесі; Лазо көшесі; Новосортировочная көшесі; Красин көшесі
1,30
020 есептік квартал
14
Трудовая көшесі; Средняя көшесі; Летняя көшесі; Коллективная көшесі; Свердлов көшесі; Береговая көшесі; Пятигорская көшесі; Грейдерная көшесі; Севастопольская көшесі; Транзитная көшесі; Ташкентская көшесі; Қайнар көшесі; Байжанов көшесі; Малый тұйық көшесі; Большой қысқа көшесі
1,42
Байкальская көшесі
1,52
021 есептік квартал
15
15 шағын ауданы 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 6, 8, 10, 10/А, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30 үйлер
1,87
15 шағын ауданы 1, 3, 3А, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер
1,97
027 есептік квартал
16
12 шағын ауданы; 13 шағын ауданы
1,97
028 есептік квартал
17
16 шағын ауданы 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер
2,47
16 шағын ауданы 2, 2А, 4, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер
2,37
029 есептік квартал
18
16 шағын ауданы 25, 25/2, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49 үйлер; 17 шағын ауданы
1,87
Пестель көшесі; Өркен көшесі; Поселковая көшесі; Стрелочная көшесі; Пристанционная көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 24, 24А, 26, 28, 30, 31 үйлер; Стрелочный қысқа көшесі
1,57
Майлин көшесі 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76/1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер; Кузембаев көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер
1,67
030 есептік квартал
19
11А шағын ауданы
1,92
031 есептік квартал
20
Магнитогорская көшесі 39, 41, 45, 47 үйлер; Бирюзов көшесі; 50 лет Казахстана көшесі; Кузембаев көшесі 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84 үйлер; 14 шағын ауданы
2,32
035 есептік квартал
21
Пристанционная көшесі 48, 50, 52 үйлер
1,27
043 есептік квартал
22
Архитектурная көшесі 2, 4, 16 үйлер; Лихачев көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18 үйлер; Гвардейская көшесі 3, 5, 11, 13, 14, 15, 17, 20, 38, үйлер; Щорса көшесі 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 70 үйлер

2,50
улица Магнитогорская дома 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 46; улица Архитектурная дома 22, 24, 26; улица Щорса дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Лихачева дома 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45; улица Гвардейская дома 21, 23, 25, 25А, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 32, 34, 34А, 36, 36А, 44, 46, 48, 50
2,27
улица Кузембаева дома 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А
2,17
улица Рахманинова; улица Энгельса; улица Столичная
2,07
улица Майлина дома 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44; улица Станиславского; улица Клары Цеткин; улица Уральская
1,97
учетный квартал 044
23
улица Магнитогорская дома 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 31/1, 35, 37; улица Открытая дом 34; улица Архитектурная дома 40, 44, 46; улица Щорса дома 55, 57, 59, 76, 78, 80; улица Кузембаева дома 83, 85, 87; улица Белинского
2,50
улица Соревнования; улица Технологическая; улица Крупской; улица Щорса дома 65, 67, 77, 79, 81, 86, 88, 90, 92
2,30
учетный квартал 045
24
улица Архитектурная дома 3, 5, 9, 11; улица Магнитогорская дома 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18; улица Узловая; улица Открытая дом 17; 11 квартал; улица Лихачева дом 17; улица Мусоргского дом 17
2,50
переулок Архитектурный; улица Конструкторская; проезд Линейный; улица Открытая дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Мусоргского дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Лихачева дома 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11
2,40
учетный квартал 047
25
улица Линейная дома 53, 53А, 54/2, 54; улица Литвина дома 88/3, 88/4, 92, 92/2, 94
1,20
учетный квартал 048
26
18 микрорайон дома 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 30, 31, 32; улица Бабушкина дом 2
2,50
18 микрорайон дома 1, 3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29; квартал2
2,40
улица Бабушкина дома 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 73Б 75, 75А, 77, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88А, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Карла Маркса дома 44, 50, 52, 54; улица Каретная дома 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52
1,80
улица Ужгородская дома 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42

2,50
Магнитогорская көшесі 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 46 үйлер; Архитектурная көшесі 22, 24, 26 үйлер; Щорса көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер; Лихачев көшесі 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45 үйлер; Гвардейская көшесі 21, 23, 25, 25А, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 32, 34, 34А, 36, 36А, 44, 46, 48, 50 үйлер
2,27
Кузембаев көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А үйлер
2,17
Рахманинов көшесі; Энгельс көшесі; Столичная көшесі
2,07
Майлин көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44 үйлер; Станиславский көшесі; Клара Цеткин көшесі; Уральская көшесі
1,97
044 есептік квартал
23
Магнитогорская көшесі 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 31/1, 35, 37 үйлер; Открытая көшесі 34 үй; Архитектурная көшесі 40, 44, 46 үйлер; Щорса көшесі 55, 57, 59, 76, 78, 80, үйлер; Кузембаев көшесі 83, 85, 87 үйлер; Белинский көшесі
2,50
Соревнования көшесі; Технологическая көшесі; Крупская көшесі; Щорса көшесі 65, 67, 77, 79, 81, 86, 88, 90, 92 үйлер
2,30
045 есептік квартал
24
Архитектурная көшесі 3, 5, 9, 11 үйлер; Магнитогорская көшесі 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер; Узловая көшесі; Открытая көшесі 17 үй; 11 квартал; Лихачев көшесі 17 үй; Мусоргский көшесі 17 үй
2,50
Архитектурный тұйық көшесі; Конструкторская көшесі; Линейный қысқа көшесі; Открытая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер; Мусоргский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер; Лихачев көшесі 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер
2,40
047 есептік квартал
25
Линейная көшесі 53, 53А, 54, 54/2 үйлер; Литвин көшесі 88/3, 88/4, 92, 92/2, 94 үйлер
1,20
048 есептік квартал
26
18 шағын ауданы 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 30, 31, 32 үйлер; Бабушкин көшесі 2 үй
2,50
18 шағын ауданы 1, 3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29 үйлер; 2 квартал
2,40
Бабушкин көшесі 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71 73, 73Б, 75, 75А, 77, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88А, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128 үйлер; Карл Маркс көшесі 44, 50, 52, 54 үйлер; Каретная көшесі 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52 үйлер
1,80
Ужгородская көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер

1,65
улица Коммунистическая дома 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 138А, 140, 142, 146, 148, 150, 152; улица Лужниковская дома 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
1,80
учетный квартал 049
27
улица Линейная дома 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52; улица Литвина дома 65А, 66, 67А, 68, 68А, 70, 72/2, 78, 80/2, 81/2, 82
1,00
учетные квартала 051, 052
28
19 микрорайон; улица Карла Маркса дома 3, 5, 7
2,10
улица Манежная; улица Октябрьская; улица Ынтымақ; улица Петрозаводская; улица Карла Либкнехта; улица Винницкая; переулок Акмолинский; переулок Авроры; переулок Авангардный; переулок Жемчужный; переулок Аксайский; переулок Мирный; переулок Лазоревый; микрорайон Заводской; улица Железноводская; улица Актобинская
1,80
улица Карла Маркса дома 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 49, 51, 53, 55, 57; улица Розы Люксембург; улица Мурманская; улица Чапаева; улица Моховая дома 23, 27А
1,90
учетный квартал 053
29
микрорайон Шахтерский; квартал Д
1,65
учетный квартал 055
30
микрорайон Мамыраева
2,40
учетный квартал 056
31
микрорайон Восток 1
2,50
квартал 1; улица Каретная дома 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А; улица Моховая дома 1, 3, 5, 9, 11, 13; улица Бабушкина дома 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А; улица Карла Маркса дома 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
1,90
улица Коммунистическая дома 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/1, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; улица Лужниковская дома 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72
1,80
улица Ужгородская дома 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 89, 90, 91
1,75
учетный квартал 057
32
улица Линейная дом 35; улица Литвина дом 56; улица 721 километр
1,20
учетный квартал 064
33
улица 724 километр
1,05
учетный квартал 065
34
микрорайон Восток 2; микрорайон Восток 3
2,00
учетный квартал 066
35
улица Линейная дом 31
1,90
улица Линейная дома 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15/1, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 25А, 27, 27А, 33; улица Литвина дома 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 20/1, 21, 21/3, 21/4, 21А, 23, 24, 24/1, 25, 25/2, 26, 26А, 27/1, 28, 29/1, 29/2, 30А, 32А, 34А, 36/1, 36/2, 38А; улица Тельмана; улица Коммунистическая дома 2/1, 2/А, 4, 5, 6, 7, 7В, 9, 9В, 9Г, 10, 10У, 11, 12, 14Б, 16, 16/1, 16/2, 16/5, 16А, 16В, 21/1, 21/2

1,65
Коммунистическая көшесі 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 138А, 140, 142, 146, 148, 150, 152 үйлер; Лужниковская көшесі 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер
1,80
049 есептік квартал
27
Линейная көшесі 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52 үйлер; Литвин көшесі 65А, 66, 67А, 68, 68А, 70, 72/2, 78, 80/2, 81/2, 82 үйлер
1,00
051, 052 есептік кварталдар
28
19 шағын ауданы; Карл Маркс көшесі 3, 5, 7 үйлер
2,10
Манежная көшесі; Октябрьская көшесі; Ынтымақ көшесі; Петрозаводская көшесі; Карл Либкнехт көшесі; Винницкая көшесі; Акмолинский тұйық көшесі; Аврора тұйық көшесі; Авангардный тұйық көшесі; Жемчужный тұйық көшесі; Аксайский тұйық көшесі; Мирный тұйық көшесі; Лазоревый тұйық көшесі; Заводской шағын ауданы; Железноводская көшесі; Актобинская көшесі
1,80
Карл Маркс көшесі 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Роза Люксембург көшесі; Мурманская көшесі; Чапаев көшесі; Моховая көшесі 23, 27А үйлер
1,90
053 есептік квартал
29
Шахтерский шағын ауданы; Д квартал
1,65
055 есептік квартал
30
Мамыраев шағын ауданы
2,40
056 есептік квартал
31
Восток 1 шағын ауданы
2,50
1 квартал; Каретная көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А үйлер; Моховая көшесі 1, 3, 5, 9, 11, 13 үйлер; Бабушкин көшесі 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А үйлер; Карл Маркс көшесі 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер
1,90
Коммунистическая көшесі 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/1, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 үйлер; Лужниковская көшесі 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72 үйлер
1,80
Ужгородская көшесі 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 89, 90, 91 үйлер
1,75
057 есептік квартал
32
Линейная көшесі 35 үй; Литвина көшесі 56 үй; 721 километр көшесі
1,20
064 есептік квартал
33
724 километр көшесі
1,05
065 есептік квартал
34
Восток 2 шағын ауданы; Восток 3 шағын ауданы
2,00
066 есептік квартал
35
Линейная көшесі 31 үй
1,90
Линейная көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15/1, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 25А, 27, 27А, 33 үйлер; Литвин көшесі 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 20/1, 21, 21/3, 21/4, 21А, 23, 24, 24/1, 25, 25/2, 26, 26А, 27/1, 28, 29/1, 29/2, 30А, 32А, 34А, 36/1, 36/2, 38А үйлер; Тельман көшесі; Коммунистическая көшесі 2/1, 2/А, 4, 5, 6, 7, 7В, 9, 9В, 9Г, 10, 10У, 11, 12, 14Б, 16, 16/1, 16/2, 16/5, 16А, 16В, 21/1, 21/2 үйлер

1,85
учетный квартал 067
36
микрорайон Голубые пруды
2,50
учетный квартал 068
37
улица Амангельды; улица Горького
0,97
учетный квартал 069
38
улица Воронежская
1,27
учетный квартал 071
39
улица Цветочная
1,17
учетный квартал 082
40
улица Сурикова дома 62В, 64А, 66, 66А, 68, 70, 70/1, 70А, 72, 72/1, 74, 76, 77, 77/1, 78А, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А, 119, 119А, 125, 127, 129, 131, 133А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165; улица Ауэзова дома 12, 12/1, 12А, 12Б, 12В, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28/2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109
1,55
улица Демьяна Бедного дома 46, 46А, 47, 48, 48А, 49/1, 49А, 49Б, 53, 57, 59, 61, 62А, 63, 64, 68, 69, 70, 71, 73, 73/1, 75, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95А, 95Б, 95В, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 103, 103/1, 104, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118В, 120, 120А, 122, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 142А, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 164А, 168, 170, 172
1,65
учетный квартал 083
41
улица Мелитопольская дома 4, 6, 6А, 6Б, 8, 8А, 8Б, 10, 10А, 10Б, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б
1,45
учетный квартал 084
42
микрорайон 23
2,00
улица Мелитопольская дома 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Луначарского дома 18, 20, 44, 44А, 44Б, 44В, 46А
1,90
улица Неверова; улица Донская дома 47, 49, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Лебедева; переулок Заслонова
1,80
учетный квартал 089
43
улица Методическая дома 35, 41
2,50
улица Методическая дома 21, 43, 47, 49/1
1,55
улица Жангильдина дома 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 51А; улица Мясникова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58; улица Павлодарская дома 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 55; улица Серикбаева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56/1, 57, 58; улица Индустрии дома 1, 2, 3, 3А, 4А, 5А, 6, 8, 12, 13, 13А, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50; улица Луганская дома 2Б, 4Б, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54; улица Ударная дома 1А, 6, 38, 40, 40А, 41/1, 42, 42Б, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 48В, 49, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73

1,85
067 есептік квартал
36
Көгілдер тоғандар шағын ауданы
2,50
068 есептік квартал
37
Амангелді көшесі; Горький көшесі
0,97
069 есептік квартал
38
Воронежская көшесі
1,27
071 есептік квартал
39
Цветочная көшесі
1,17
082 есептік квартал
40
Суриков көшесі 62В, 64А, 66, 66А, 68, 70, 70/1, 70А, 72, 72/1, 74, 76, 77, 77/1, 78А, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А, 119, 119А, 125, 127, 129, 131, 133А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165 үйлер; Әуезов көшесі 12, 12/1, 12А, 12Б, 12В, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28/2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109 үйлер
1,55
Демьян Бедный көшесі 46, 46А, 47, 48, 48А 49/1, 49А, 49Б, 53, 57, 59, 61, 62А, 63, 64, 68, 69, 70, 71, 73, 73/1, 75, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95А, 95Б, 95В, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 103, 103/1, 104, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118В, 120, 120А, 122, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 142А, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 164А, 168, 170, 172 үйлер
1,65
083 есептік квартал
41
Мелитопольская көшесі 4, 6, 6А, 6Б, 8, 8А, 8Б, 10, 10А, 10Б, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б үйлер
1,45
084 есептік квартал
42
23 шағын ауданы
2,00
Мелитопольская көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер; Луначарский көшесі 18, 20, 44, 44А, 44Б, 44В, 46А үйлер
1,90
Неверов көшесі; Донская көшесі 47, 49, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер; Лебедев көшесі; Заслонов тұйық көшесі
1,80
089 есептік квартал
43
Методическая көшесі 35, 41 үйлер
2,50
Методическая көшесі 21, 43, 47, 49/1 үйлер
1,55
Жангильдин көшесі 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 51А үйлер; Мясников көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58 үйлер; Павлодарская көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 55 үйлер; Серікбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56/1, 57, 58 үйлер; Индустрия көшесі 1, 2, 3, 3А, 4А, 5А, 6, 8, 12, 13, 13А, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер; Луганская көшесі 2Б, 4Б, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54 үйлер; Ударная көшесі 1А, 6, 38, 40, 40А, 41/1, 42, 42Б, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 48В, 49, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер

1,30
учетный квартал 090
44
улица Каракумская дома 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 108, 110, 112, 114; улица Шаханская; улица Кемеровская дома 30, 32, 34, 36, 37, 38, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 63, 64, 65, 67, 69, 95, 97, 113, 114; улица Экибастузская дома 62, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157; улица Донецкая дома 71, 75, 79
1,80
улица Методическая дом 1У, 2У, 4У, 5У, 8У, 14У, 15У, 16У, 17У, 18У, 19У, 20У, 21У, 52; улица Кемеровская дома 2У, 3У, 5, 6, 6А, 6Б, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 15У, 16, 16У, 17, 17У, 18, 19, 19У, 20, 20У, 21, 21У, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 28/2
1,70
улица Серикбаева дома 56, 59, 61, 62, 63, 71, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 106А, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122А, 122Б, 123, 125, 126, 127, 128; улица Индустрии дома 25, 33А, 35А, 47А, 53, 55, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128; улица Луганская дома 3, 6, 20, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 34Б, 36А, 57, 59, 70, 72, 75, 77, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116А, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 132; улица Арктическая; улица Донецкая дома 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103; улица Анри Барбюса дома 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109; микрорайон Шахтерский
1,60
улица Жангильдина дома 2А, 2Б, 2Б/1, 4; улица Мясникова дома 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 115, 117, 119/1, 120, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 132; улица Павлодарская дома 18/1, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 104, 105, 107, 107/1, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132; улица Ударная дома 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 25, 26, 27, 29, 29/1, 31, 33А, 37, 59, 92, 96, 98А, 100, 102, 106, 114, 122, 126, 128; улица Кооперации дома 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6А, 7А, 8А, 10А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22А, 26, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 36, 37, 37А, 39, 39А, 40, 41, 56А, 57, 58, 59, 61, 61А, 62, 64, 67, 67А, 69, 69А, 71, 71А, 73, 73А, 74, 74А, 75, 76, 78А, 79, 80А, 81, 84, 89, 97, 99, 101; улица Сидоркова дома 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; улица Шубарскольская; улица Горняцкая; улица Лесная; улица Зуева-Ордынца; улица Игарская; улица Есенина; улица Осакаровская; улица Веснина; улица Бадаева; улица Оренбургская; переулок 1 Зеленый; переулок 2 Зеленый; переулок 3 Зеленый; переулок 4 Зеленый; переулок 5 Зеленый; переулок 6 Зеленый; переулок 7 Зеленый; переулок 8 Зеленый; переулок 9 Зеленый; переулок 10 Зеленый; переулок Чусовского; переулок Рубцовский; переулок Шушенский; переулок Топарский; переулок Кольский; переулок Арктический; улица Экибастузская дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 105, 107, 109

1,30
090 есептік квартал
44
Каракумская көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 108, 110, 112, 114 үйлер; Шаханская көшесі; Кемеровская көшесі 30, 32, 34, 36, 37, 38, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 63, 64, 65, 67, 69, 95, 97, 113, 114 үйлер; Екібастұз көшесі 62, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157 үйлер; Донецкая көшесі 71, 75, 79 үйлер
1,80
Методическая көшесі 1У, 2У, 4У, 5У, 8У, 14У, 15У, 16У, 17У, 18У, 19У, 20У, 21У, 52 үйлер; Кемеровская көшесі 2У, 3У, 5, 6, 6А, 6Б, 8 ,10, 11, 13, 14, 15, 15У,16, 16У 17, 17У, 18, 19, 19У, 20, 20У, 21, 21У, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 28/2 үйлер
1,70
Серікбаев көшесі 56, 59, 61, 62, 63, 71, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 106А, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122А, 122Б, 123, 125, 126, 127, 128 үйлер; Индустрии көшесі 25, 33А, 35А, 47А, 53, 55, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128 үйлер; Луганская көшесі 3, 6, 20, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 34Б, 36А, 57, 59, 70, 72, 75, 77, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116А, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 132 үйлер; Арктическая көшесі; Донецкая көшесі 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103 үйлер; Анри Барбюс көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109 үйлер; Шахтерский шағын ауданы
1,60
Жангильдин көшесі 2А, 2Б, 2Б/1, 4 үйлер; Мясников көшесі 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 115, 117, 119/1, 120, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 132 үйлер; Павлодарская көшесі 18/1, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 104, 105, 107, 107/1, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132 үйлер; Ударная көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 25, 26, 27, 29, 29/1, 31, 33А, 37, 59, 92, 96, 98А, 100, 102, 106, 114, 122, 126, 128 үйлер; Кооперация көшесі 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6А, 7А, 8А, 10А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22А, 26, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 36, 37, 37А, 39, 39А, 40, 41, 56А, 57, 58, 59, 61, 61А, 62, 64, 67, 67А, 69, 69А, 71, 71А, 73, 73А, 74, 74А, 75, 76, 78А, 79, 80А, 81, 84, 89, 97, 99, 101 үйлер; Сидорков көшесі 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер; Шубарскольская көшесі; Горняцкая көшесі; Лесная көшесі; Зуев-Ордынец көшесі; Игарская көшесі; Есенин көшесі; Осакаровская көшесі; Веснин көшесі; Бадаев көшесі; Оренбургская көшесі; 1 Зеленый тұйық көшесі; 2 Зеленый тұйық көшесі; 3 Зеленый тұйық көшесі; 4 Зеленый тұйық көшесі; 5 Зеленый тұйық көшесі; 6 Зеленый тұйық көшесі; 7 Зеленый тұйық көшесі; 8 Зеленый тұйық көшесі; 9 Зеленый тұйық көшесі; 10 Зеленый тұйық көшесі; Чусовский тұйық көшесі; Рубцовский тұйық көшесі; Шушенский тұйық көшесі; Топарский тұйық көшесі; Кольский тұйық көшесі; Арктический тұйық көшесі; Екібастұз көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 , 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 105, 107, 109 үйлер

1,55
учетный квартал 091
45
улица Луначарского дома 39Б, 41, 43
2,15
улица Павлова
1,95
улица Норильская; переулок Онежский; улица Жангильдина дома 1, 1А, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 30, 30А, 32, 36; улица Ковалевской; улица Черемховского; улица Рыльского; улица Обухова; улица Щербакова; улица Жуковского; улица Ушинского; улица Коммуны; улица Иманжанова; переулок Жуковского; переулок Норильский; переулок Ряжский; улица Василевского
1,90
учетный квартал 092
46
улица Зелинского дома 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24/1, 24/2, 24/3, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34/1; улица Сводная; улица Арман дома 51, 53, 55, 57, 59, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; улица Пирогова дом 9
1,90
улица Методическая дома 1, 2А, 3, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; улица Пирогова дома 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; улица Фрунзе дома 43А, 45А, 47А, 49А, 51, 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71, 71А, 71Б
1,80
улица Шота Руставели; улица Сухопутная; улица Байсеитовой; улица Кисловодская; улица Ардақ; улица Арай; улица Расчетная; улица Курильская
1,70
улица Зелинского дома 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; улица Суворова; переулок Суворова; переулок Тверской; улица Каракумская дома 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; улица Анри Барбюса дома 102, 104, 106, 108, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137; улица Сидоркова дома 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; улица Кооперации дома 86А, 88А, 90, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 108, 109, 111, 113, 115, 121, 125; улица Ударная дома 6А, 8/1, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; переулок Ачинский
1,60
учетный квартал 093
47
микрорайон 21
2,10
учетный квартал 096
48
улица Методическая дом 1А; улица Арман дома 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26, 28, 30, 32, 36/1, 36/2, 38, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76
1,65
улица Куйбышева; улица Донская дома 2А, 2Б, 4, 4А, 4Б, 4В, 6, 8, 8А, 10, 10А, 10Б, 12, 12Б, 12В, 12Г, 14, 14/4, 16Г, 16Д, 18, 20, 20А, 20Б, 22, 24, 26, 27Б, 27В, 29, 30, 32, 34, 48, 50, 52; переулок Братский
1,55
улица Кубанская; улица Заслонова; улица 2-я Пятилетка; улица Сихимбаева; улица Аққайын; улица Галантерейная; улица Спартака; переулок Уланский; переулок Тверской; переулок Донской; переулок Есильский; улица Крымская дома 1, 3, 5, 7, 9, 11

1,55
091 есептік квартал
45
Луначарский көшесі 39Б, 41, 43 үйлер
2,15
Павлов көшесі
1,95
Норильская көшесі; Онежский тұйық көшесі; Жангильдин көшесі 1, 1А, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 30, 30А, 32, 36 үйлер; Ковалевская көшесі; Черемховская көшесі; Рыльский көшесі; Обухов көшесі; Щербаков көшесі; Жуковский көшесі; Ушинский көшесі; Коммуна көшесі; Иманжанов көшесі; Жуковский тұйық көшесі; Норильский тұйық көшесі; Ряжский тұйық көшесі; Василевский көшесі
1,90
092 есептік квартал
46
Зелинский көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24/1, 24/2, 24/3, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34/1 үйлер; Сводная көшесі; Арман көшесі 51, 53, 55, 57, 59, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102 үйлер; Пирогов көшесі 9 үй
1,90
Методическая көшесі 1, 2А, 3, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24 үйлер; Пирогов көшесі 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28 үйлер; Фрунзе көшесі 43А, 45А, 47А, 49А, 51, 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71, 71А, 71Б, үйлер
1,80
Шота Руставели көшесі; Сухопутная көшесі; Байсейітова көшесі; Кисловодская көшесі; Ардақ көшесі; Арай көшесі; Расчетная көшесі; Курильская көшесі
1,70
Зелинский көшесі 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер; Суворов көшесі; Суворов тұйық көшесі; Тверской тұйық көшесі; Каракумская көшесі 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлер; Анри Барбюс көшесі 102, 104, 106, 108, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137 үйлер; Сидорков көшесі 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер; Кооперация көшесі 86А, 88А, 90, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 108, 109, 111, 113, 115, 121, 125 үйлер; Ударная көшесі 6А, 8/1, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105 үйлер; Ачинский тұйық көшесі
1,60
093 есептік квартал
47
21 шағын ауданы
2,10
096 есептік квартал
48
Методическая көшесі 1А үйлер; Арман көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26, 28, 30, 32, 36/1, 36/2, 38, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер
1,65
Куйбышев көшесі; Донская көшесі 2А, 2Б, 4, 4А, 4Б, 4В, 6, 8, 8А, 10, 10А, 10Б, 12, 12Б, 12В, 12Г, 14, 14/4, 16Г, 16Д, 18, 20, 20А, 20Б, 22, 24, 26, 27Б, 27В, 29, 30, 32, 34, 48, 50, 52 үйлер; Братский тұйық көшесі
1,55
Кубанская көшесі; Заслонов көшесі; 2-я Пятилетка көшесі; Сиқымбаев көшесі; Аққайың көшесі; Галантерейная көшесі; Спартак көшесі; Уланский тұйық көшесі; Тверской тұйық көшесі; Донской тұйық көшесі; Есильский тұйық көшесі; Крымская көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер

1,40
учетный квартал 097
49
улица Сурикова дома 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 63, 64, 64/1, 65, 67, 69, 73, 75; улица Ауэзова дома 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4/1, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10/2, 10А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23А
1,40
улица Демьяна Бедного дома 1, 3, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 52А, 54, 56; улица Вильямса
1,50
учетный квартал 098
50
улица Машинистов; улица Итээровская
1,50
улица Маршака; проезд Чекалина; улица Пришахтинская; улица Распорядительная; улица Огородная; улица Крымская дома 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А; улица Толстого; улица Рудничная; проезд Рудничный; улица Искры; улица Охранная; улица Солоничная
1,40
учетный квартал 099
51
улица Зелинского дома 1, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица Восточная; улица Металлистов дома 26, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48
2,10
улица Металлистов дома 2А, 3А, 4А, 4Б, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 18, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 27, 29, 30А, 31, 32, 33
2,00
улица Фрунзе дома 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А, 19А, 20А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31А, 33А, 35А, 37А, 39А
1,90
улица Пирогова дома 2, 4, 6, 8; улица Читинская; улица Ульяновская; улица Циолковского; улица 40 лет ВЛКСМ; улица Широкая
1,65
учетный квартал 100
52
улица Заславского дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,14
1,74
улица Заславского дома 13, 15, 17
1,34
улица Попова
1,64
улица Павленко
1,59
улица Шаумяна
1,54
улица Тернопольская; улица Серпін; улица Новосибирская; переулок Инертный; улица Войнова; улица Железнодорожная дом 1; улица Третьякова
1,39
учетный квартал 101
53
улица Старогорняцкая
1,45
улица Матросская; улица Пржевальского; улица Красюкова; улица Короленко; улица Багрицкого; улица Верещагина; улица Украинская; переулок Багрицкого; улица Ушакова
1,40
учетный квартал 102
54
улица Декабристов; улица Мир Труда; улица Толбухина
1,10
учетный квартал 103
55
улица Пограничная дома 5, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 39, 43, 47, 49; улица Глинки
1,27
улица Узбекская; улица Хорошинская
1,20
учетный квартал 104
56
улица Лизы Чайкиной дома 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164

1,40
097 есептік квартал
49
Суриков көшесі 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 63, 64, 64/1, 65, 67, 69, 73, 75 үйлер; Әуезов көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4/1, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10/2, 10А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23А үйлер
1,40
Демьян Бедный көшесі 1, 3, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 52А, 54, 56; Вильямс көшесі
1,50
098 есептік квартал
50
Машинистов көшесі; Итээровская көшесі
1,50
Маршак көшесі; Чекалин қысқа көшесі; Пришахтинская көшесі; Распорядительная көшесі; Огородная көшесі; Крымская көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А үйлер; Толстой көшесі; Рудничная көшесі; Рудничный қысқа көшесі; Искры көшесі; Охранная көшесі; Солоничная көшесі; Верещагин көшесі 2А, 3А, 4А үйлер
1,40
099 есептік квартал
51
Зелинский көшесі 1, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер; Восточная көшесі; Металлистов көшесі 26, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48 үйлер
2,10
Металлистов көшесі 2А, 3А, 4А, 4Б, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 18, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 27, 29, 30А, 31, 32, 33 үйлер
2,00
Фрунзе көшесі 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А, 19А, 20А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31А, 33А, 35А, 37А, 39А үйлер
1,90
Пирогов көшесі 2, 4, 6, 8 үйлер; Читинская көшесі; Ульяновская көшесі; Циолковский көшесі; 40 лет ВЛКСМ көшесі; Широкая көшесі
1,65
100 есептік квартал
52
Заславский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,14 үйлер
1,74
Заславский көшесі 13, 15, 17 үйлер
1,34
Попов көшесі
1,64
Павленко көшесі
1,59
Шаумян көшесі
1,54
Тернопольская көшесі; Серпін көшесі; Новосибирская көшесі; Инертный тұйық көшесі; Войнов көшесі; Железнодрожная көшесі 1 үй; Третьяков көшесі
1,39
101 есептік квартал
53
Старогорняцкая көшесі
1,45
Матросская көшесі; Пржевальский көшесі; Красюков көшесі; Короленко көшесі; Багрицкий көшесі; Верещагин көшесі; Украинская көшесі; Багрицкий тұйық көшесі; Ушаков көшесі
1,40
102 есептік квартал
54
Декабристов көшесі; Мир Труда көшесі; Толбухин көшесі
1,10
103 есептік квартал
55
Пограничная көшесі 5, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 39, 43, 47, 49 үйлер; Глинка көшесі
1,27
Узбекская көшесі; Хорошинская көшесі
1,20
104 есептік квартал
56
Лиза Чайкина көшесі 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164 үйлер

1,09
улица Молодежная; улица Некрасова; улица Харьковская; улица Челюскина; улица Баумана; улица Фадеева; улица Семашко; переулок Центральный; улица Автомобильная; улица Мастеров; улица Коммунаров; улица Енисейская; улица Алатауская; улица Плеханова дома 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
0,94
учетный квартал 105
57
улица Мирная; улица Библиотечная дома 2, 4, 6, 7, 8; улица Медицинская дома 15, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 60, 60А, 62, 64, 66, 66А, 68, 68А, 70, 74, 74А, 76; улица Санаторная дома 14, 16, 16А, 18, 18А, 20; улица Стахановская дома 17А, 18А, 19, 22, 23, 24; улица Говорова дома 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32
1,64
улица Плеханова дома 2, 2А, 4, 8, 10, 12А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 24; Лизы Чайкиной дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; улица Библиотечная дома 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37; улица Медицинская дома 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42
1,49
улица Говорова дома 5, 5/1, 7/1, 11, 13, 15, 15А, 17, 19
1,39
улица Стахановская дома 7, 5, 15, 16, 17, 18, 21
1,44
улица Пожарского
1,29
улица Полюсная; улица Аптечная
1,34
улица Семафорная; улица Боткина; улица Саранская; улица Минина; улица Чичерина; улица Янтарная; улица Санаторная дома 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; переулок Львовский; улица Профсоюзная
1,19
учетный квартал 106
58
улица Стадионная; улица Учительская дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 21, 27; улица Ишимская дома 62, 64, 66, 70, 72, 78
1,14
улица Ленская; улица Ильича; улица Парковая дома 1, 4, 6, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 122, 124, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137А, 141, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 192; улица Владимирская дома 1Б, 4, 15, 16, 17 улица Адыгейская; улица Дунаевского; улица Расковой; улица Первое Мая; улица Курчатова; улица Разведочная

1,09
Молодежный көшесі; Некрасов көшесі; Харьковская көшесі; Челюскин көшесі; Бауман көшесі; Фадеев көшесі; Семашко көшесі; Центральный тұйық көшесі; Автомобильная көшесі; Мастеров көшесі; Коммунаров көшесі; Енисейская көшесі; Алатауская көшесі; Плеханов көшесі 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер
0,94
105 есептік квартал
57
Мирная көшесі; Библиотечная көшесі 2, 4, 6, 7, 8 үйлер; Медицинская көшесі 15, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 60, 60А, 62, 64, 66, 66А, 68, 68А, 70, 74, 74А, 76 көшесі; Санаторная көшесі 14, 16, 16А, 18, 18А, 20 үйлер; Стахановская көшесі 17А, 18А, 19, 22, 23, 24 үйлер; Говоров көшесі 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32 үйлер
1,64
Плеханов көшесі 2, 2А, 4, 8, 10, 12А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 24 үйлер; Лиза Чайкина көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер; Библиотечная көшесі 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер; Медицинская көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер
1,49
Говоров көшесі 5, 5/1, 7/1, 11, 13, 15, 15А, 17, 19 үйлер
1,39
Стахановская көшесі 7, 5, 15, 16, 17, 18, 21 үйлер
1,44
Пожарский көшесі
1,29
Полюсная көшесі; Аптечная көшесі
1,34
Семафорная көшесі; Боткин көшесі; Саран көшесі; Минина көшесі; Чичерин көшесі; Янтарная көшесі; Санаторная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер; Львовский тұйық көшесі; Профсоюзная көшесі
1,19
106 есептік квартал
58
Стадионная көшесі; Учительская көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 21, 27 үйлер; Ишимская көшесі 62, 64, 66, 70, 72, 78 үйлер
1,14
Ленская көшесі; Ильич көшесі; Парковая көшесі 1, 4, 6, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 122, 124, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137А, 141, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 192 үйлер; Владимирская көшесі 1Б, 4, 15, 16, 17 үйлер; Адыгейская көшесі; Дунаевский көшесі; Раскова көшесі; Первое Мая көшесі; Курчатов көшесі; Разведочная көшесі

1,09
учетный квартал 107
59
улица Ишимская дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50; улица Учительская дома 18, 20, 24, 33, 35
1,14
улица Хабаровская; улица Парковая дома 173, 175, 183, 185, 187, 191, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 214, 220, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 256, 258, 260; улица Владимирская дома 22, 25; улица Шахтинская; улица Южная
1,09
учетный квартал 108
60
улица Пограничная дома 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 30, 40, 46; улица Аккордная; улица Токаша Бокина; улица Фурманова; улица Сакко и Ванцетти; улица Караджарская; улица Гризодубова
1,27
учетный квартал 111
61
улица Волгодонская дома 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86
1,67
улица Художественная
1,57
улица Аркалыкская; улица Ермолова; улица Перова
1,47
учетный квартал 112
62
улица Балкантау дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/2, 69, 71, 73, 75, 77, 79; улица Гоголя дома 1/2, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11; улица Сатпаева дома 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58
1,75
улица Тишбека Аханова дома 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22; улица Вишневского; улица Громовой; переулок Модельный; улица 20 Партсъезда; улица Телевизионная; улица Тюленина; улица Шевцовой; переулок Алмазный; переулок Волжский; улица Кронштадская; улица Куприна; переулок Литовский; переулок Мраморный; улица Нестерова; улица Хрустальная
1,60
улица Кузнецова; улица Волгодонская дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
1,70
улица Новгородская; улица Физкультурная
1,14
учетные квартала 113, 114, 115
63
улица Сатпаева дома 1,1/2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 13, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Ерубаева дома 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 24; проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома 1, 3, 3А, 5, 7, 7А, 9, 14, 18, 20, 23, 23А, 24, 27, 27А, 29, 31, 32, 34, 36; улица Сарсекова; улица Доскея; улица Жамбыла дома 1, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 52, 53; улица Абая дома 1, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; улица Костенко; улица Тишбека Аханова дома 31, 33, 38, 39, 40, 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58; улица Алалыкина; улица Панфилова; улица Чижевского дома 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12/1, 13, 14, 16, 17/2, 18, 20, 21А, 22, 23, 25, 27, 28, 29/2; улица Жангожина; улица Гоголя дома 3, 3А, 17, 19, 21, 23

1,09
107 есептік квартал
59
Ишимская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер; Учительская көшесі 18, 20, 24, 33, 35 үйлер
1,14
Хабаровская көшесі; Парковая көшесі 173, 175, 183, 185, 187, 191, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 214, 220, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 256, 258, 260 үйлер; Владимирская көшесі 22, 25 үйлер; Шахтинская көшесі; Южная көшесі
1,09
108 есептік квартал
60
Пограничная көшесі 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 30, 40, 46 үйлер; Аккордная көшесі; Токаш Бокин көшесі; Фурманов көшесі; Сакко и Ванцетти көшесі; Караджарская көшесі; Гризодубов көшесі
1,27
111 есептік квартал
61
Волгодонская көшесі 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 үйлер
1,67
Художественная көшесі
1,57
Аркалыкская көшесі; Ермолов көшесі; Перов көшесі
1,47
112 есептік квартал
62
Балқантау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/2, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер; Гоголь көшесі 1/2, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11 үйлер; Сәтпаев көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер
1,75
Тиышбек Аханов көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22 үйлер; Вишневский көшесі; Громова көшесі; тұйық көшесі Модельный көшесі; 20 Партсъезд көшесі; Телевизионная көшесі; Тюленин көшесі; Шевцова көшесі; Алмазный тұйық көшесі; Волжский тұйық көшесі; Кронштадская көшесі; Куприн көшесі; Литовский тұйық көшесі; Мраморный тұйық көшесі; Нестеров көшесі; Хрустальная көшесі
1,60
Кузнецов көшесі; Волгодонская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер
1,70
Новгородская көшесі; Физкультурная көшесі
1,14
113, 114, 115 есептік кварталдар
63
Сәтпаев көшесі 1,1/2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 13, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер; Ерубаев көшесі 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 24 үйлер; Нұрсұлтан Назарбаев данғылы 1, 3, 3А, 5, 7, 7А, 9, 14, 18, 20, 23, 23А, 24, 27, 27А, 29, 31, 32, 34, 36 үйлер; Сарсеков көшесі; Доскей көшесі; Жамбыл көшесі 1, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 52, 53 үйлер; Абай көшесі 1, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер; Костенко көшесі; Тиышбек Аханов көшесі 31, 33, 38, 39, 40, 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58 үйлер; Алалыкин көшесі; Панфилов көшесі; Чижевский көшесі 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12/1, 13, 14, 16, 17/2, 18, 20, 21А, 22, 23, 25, 27, 28, 29/2 үйлер; Жангожин көшесі; Гоголь көшесі 3, 3А, 17, 19, 21, 23 үйлер

2,50
учетный квартал 116
64
улица Поспелова дома 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Абая дома 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Гоголя дома 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Жамбыла дома 56, 58, 60, 62, 64, 72, 76, 78, 82; переулок Цикличный; переулок Цветочный; переулок Абылқадыр Аюпова; улица Шакирова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/3, 26
2,55
улица Балкантау дома 85, 86А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Сатпаева дома 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 118, 122, 124
1,95
учетный квартал 117
65
улица Сатпаева дома 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; переулок Утренний; улица Пригородная; улица Писарева; проезд Бийский; улица Зои Космодемьянской дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/3, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39/2, 39А, 40, 42, 42/1, 44, 44/1, 47, 48, 49/1, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 57А, 61, 61/2, 63, 65; улица Хмельницкого; улица Разина; улица Жамбыла дома 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150/1, 150/2, 152,/2, 156, 162, 164, 166, 168, 170; улица Гастелло дома 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14/2, 14/А, 16, 16/3, 16/4, 17, 19; улица Мустафина дома 8, 12, 14, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32А; улица Поспелова дом 20; улица Абая дома 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 76А; улица Терешковой дома 3/1, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14/1, 16, 18, 18/2, 21, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32; улица Пугачева; улица Солнечная дома 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
2,54
улица Айвазовского; улица Балкантау дома 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197
2,04
улица Федченко
1,94
улица Сеченова; улица Дегтярева; улица Столетова; улица Шекспира; улица Волгодонская дома 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 67
1,89
учетный квартал 121
66
улица Привокзальная
1,32
улица Алданская; улица 727 километр
0,97
учетный квартал 122
67
улица Абая дома 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; улица Мустафина дома 1, 7, 9, 11, 13, 15; улица Алиханова дома 34, 35, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 39/2, 39/3, 41; улица Гоголя дома 24, 26, 30, 32, 34, 36; улица Чижевского дома 32, 34, 36, 37, 38; проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома 38, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53/1, 53/3, 54; улица Шакирова дома 31, 32, 33, 35, 36, 38; улица Терешковой дома 34, 35, 37, 38, 39, 41; улица Гастелло дома 9, 23, 28, 32, 34

2,50
116 есептік квартал
64
Поспелов көшесі 3,5,7,9,11,13 үйлер; Абай көшесі 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер; Гоголь көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер; Жамбыл көшесі 56, 58, 60, 62, 64, 72, 76, 78, 82 үйлер; Цикличный тұйық көшесі; Цветочный тұйық көшесі; Абылқадыр Аюпов тұйық көшесі; Шәкіров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/3, 26 үйлер
2,55
Балқантау көшесі 85, 86А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер; Сәтпаев көшесі 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 118, 122, 124 үйлер
1,95
117 есептік квартал
65
Сәтпаев көшесі 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206 үйлер; Утренний тұйық көшесі; Пригородная көшесі; Писарев көшесі; Бийский қысқа көшесі; Зоя Космодемьянская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/3, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39/2, 39/А, 40, 42, 42/1, 44, 44/1, 47, 48, 49/1, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 57А, 61, 61/2, 63, 65 үйлер; Хмельницкий көшесі; Разин көшесі; Жамбыл көшесі 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150/1, 150/2, 152,/2, 156, 162, 164, 166, 168, 170 көшесі; Гастелло көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14/2, 14/А, 16, 16/3, 16/4, 17, 19 көшесі; Мұстафин көшесі 8, 12, 14, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32А үйлер; Поспелов көшесі 20 үй; Абай көшесі 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 76А үйлер; Терешкова көшесі 3/1, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14/1, 16, 18, 18/2, 21, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32 үйлер; Пугачев көшесі; Солнечная көшесі 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер
2,54
Айвазовский көшесі; Балқантау көшесі 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197 үйлер
2,04
Федченко көшесі
1,94
Сеченов көшесі; Дегтярев көшесі; Столетов көшесі; Шекспир көшесі; Волгодонская көшесі 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 67 үйлер
1,89
121 есептік квартал
66
Привокзальная көшесі
1,32
Алданская көшесі; 727 километр көшесі
0,97
122 есептік квартал
67
Абай көшесі 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлер; Мұстафин көшесі 1, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер; Әлиханов көшесі 34, 35, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 39/2, 39/3, 41 үйлер; Гоголь көшесі 24, 26, 30, 32, 34, 36 үйлер; Чижевский көшесі 32, 34, 36, 37, 38 үйлер; Нұрсұлтан Назарбаев данғылы 38, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53/1, 53/3, 54 үйлер; Шәкіров көшесі 31, 32, 33, 35, 36, 38 үйлер; Терешкова көшесі 34, 35, 37, 38, 39, 41 үйлер; Гастелло көшесі 9, 23, 28, 32, 34 үйлер

2,55
учетный квартал 123
68
улица Алиханова дом 46; улица Мустафина дома 1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3; улица Жамбыла дома 167, 169, 171, 173, 175, 179, 180, 182, 184, 186; проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома 55, 57, 59, 61, 63, 65, 76, 78, 80; улица Гоголя дома 46, 46/2, 46/3, 48, 50/2, 52, 52/2, 54, 56/2, 56/3, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68; проспект Нуркена Абдирова дома 3А, 33, 35, 37/2, 39, 41, 43/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 52, 52/1, 53, 54; улица Бакинская
2,50
улица Новоселов дома 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 99, 101, 103, 104, 105, 107/1, 109/1, 109/2, 111, 111/2, 111/3, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139Б, 141/2, 143, 145; улица Пичугина дома 1, 3, 7, 9, 11, 11А, 13, 13А, 13Б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185А, 186; улица Солнечная дома 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45; улица Зои Космодемьянской дома 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79
2,40
учетный квартал 124
69
проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома 11А, 17/2, 17А, 19, 19А, 21; улица Гоголя дома 27, 31/1, 33, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 39, 41; улица Ерубаева дома 32, 32А, 44/2; улица Лободы дома 16, 18, 22, 23, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38/1, 38/2, 41, 42, 43, 46, 48, 50
2,60
учетные квартала 125, 126, 127, 128
70
улица Гоголя дома 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 55, 57, 57/2; улица Комиссарова дома 1, 2/3, 2/4, 3, 3/3, 3/4, 5, 7/2, 9, 10/3, 11/2, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 33; улица Ерубаева дома 23, 27, 31, 33, 45, 47, 47А, 49, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 69, 72, 74; проспект Нуркена Абдирова дома 2, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16/2, 17, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24/1, 24/2, 24/4, 25, 26, 28/1, 28/2, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38; улица Ермекова дома 1, 2, 4, 8/2, 10, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; проспект Бухар-Жырау дома 26, 28, 28А, 30, 34, 36, 38, 38А, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 54А, 56, 56/2, 58, 58А, 60, 60/2; улица Алиханова дома 6, 8, 10, 10А, 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 38/1, 38/2, 38/3, 40; улица Лободы дома 3, 3А, 4, 6, 7А, 9, 10, 13, 13/2, 14; улица Можайского; улица Тимирязева

2,55
123 есептік квартал
68
Әлиханов көшесі 46 үй; Мұстафин көшесі 1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3 үйлер; Жамбыл көшесі 167, 169, 171, 173, 175, 179, 180, 182, 184, 186 үйлер; Нұрсұлтан Назарбаев данғылы 55, 57, 59, 61, 63, 65, 76, 78, 80 үйлер; Гоголь көшесі 46, 46/2, 46/3, 48, 50/2, 52, 52/2, 54, 56/2, 56/3, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68 үйлер; Нұркен Әбдиров данғылы 3А, 33, 35, 37/2, 39, 41, 43/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 52, 52/1, 53, 54 үйлер;
2,50
Новоселов көшесі 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 99, 101, 103, 104, 105, 107/1, 109/1, 109/2, 111, 111/2, 111/3, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139Б, 141/2, 143, 145 үйлер; Пичугин көшесі 1, 3, 7, 9, 11, 11А, 13, 13А, 13Б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185А, 186 үйлер; Солнечная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45 үйлер; Зоя Космодемьянская көшесі 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79 үйлер
2,40
124 есептік квартал
69
Нұрсұлтан Назарбаев данғылы 11А, 17/2, 17А, 19, 19А, 21 үйлер; Гоголь көшесі 27, 31/1, 33, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 39, 41 үйлер; Ерубаев көшесі 32, 32А, 44/2 үйлер; Лобода көшесі 16, 18, 22, 23, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38/1, 38/2, 41, 42, 43, 46, 48, 50 үйлер
2,60
125, 126, 127, 128 есептік кварталдар
70
Гоголь көшесі 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 55, 57, 57/2 үйлер; Комиссаров көшесі 1, 2/3, 2/4, 3, 3/3, 3/4, 5, 7/2, 9, 10/3, 11/2, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 33 үйлер; Ерубаев көшесі 23, 27, 31, 33, 45, 47, 47А, 49, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 69, 72, 74 үйлер; Нұркен Әбдиров данғылы 2, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16/2, 17, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24/1, 24/2, 24/4, 25, 26, 28/1, 28/2, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38 үйлер; Ермеков көшесі 1, 2, 4, 8/2, 10, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер; Бұқар Жырау данғылы 26, 28, 28А, 30, 34, 36, 38, 38А, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 54А, 56, 56/2, 58, 58А, 60, 60/2 үйлер; Әлиханов көшесі 6, 8, 10, 10А, 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 38/1, 38/2, 38/3, 40 үйлер; Лобода көшесі 3, 3А, 4, 6, 7А, 9, 10, 13, 13/2, 14 үйлер; Можайский көшесі; Тимирязев көшесі

2,50
улица Новоселов дома 147, 147/1, 147/2, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183 ,185, 187, 189, 191, 196; улица Пичугина дома 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 233/1, 234, 235, 235/2, 236, 237, 238, 239/1, 239/2, 240, 242, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251/1, 251/2, 253/1, 253/2, 255; улица Пассажирская
2,40
учетный квартал 130
71
улица Мельничная; улица Космонавтов дома 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 20, 20А, 22, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118; улица Высоковольтная; улица Нерченская; улица Черкасская дома 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 19А, 19Б, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113
1,80
учетный квартал 131
72
улица Нефтебаза
1,70
улица Самал; переулок Камский
1,55
учетный квартал 133
73
улица Резника
1,90
улица Аэрологическая; улица Саяхат; переулок Авиаторов
1,65
улица Камская; улица Костюшко; улица Бензинная; улица Курмангазы; улица Панорамная; переулок Панорамный; переулок Очередной; переулок Общественный; переулок Изыскательский; переулок Товарищеский; улица Районная; переулок Добровольный; улица Штурманская; улица Гудермесская; улица Космонавтов дома 119, 123, 126, 127, 129, 130, 134, 135, 136, 142, 143, 145, 149, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 162А, 163, 163А, 164, 165А, 166, 167, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 175/1, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 240, 242, 244, 245, 246, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 257, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342; улица Памирская; переулок Конторский; переулок Коперника; переулок Батумский; улица Гоголя дома 100, 102, 104, 122, 124, 126, 130, 134; улица Орская; улица Рейдовая

2,50
Новоселов көшесі 147, 147/1, 147/2, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 196 үйлер; Пичугин көшесі 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 233/1, 234, 235, 235/2, 236, 237, 238, 239/1, 239/2, 240, 242, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251/1, 251/2, 253/1, 253/2, 255 үйлер; Пассажирская көшесі
2,40
130 есептік квартал
71
Мельничная көшесі; Космонавтов көшесі 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 20, 20А, 22, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118 үйлер; Высоковольтная көшесі; Нерченская көшесі; Черкасская көшесі 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 19А, 19Б, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113 үйлер
1,80
131 есептік квартал
72
Нефтебаза көшесі
1,70
Самал көшесі; Камский тұйық көшесі
1,55
133 есептік квартал
73
Резник көшесі
1,90
Аэрологическая көшесі; Саяхат көшесі; Авиаторов тұйық көшесі
1,65
Камская көшесі; Костюшко көшесі; Бензинная көшесі; Құрманғазы көшесі; Панорамная көшесі; Панорамный тұйық көшесі; Очередной тұйық көшесі; Общественный тұйық көшесі; Изыскательский тұйық көшесі; Товарищеский тұйық көшесі; Районная көшесі; Добровольный тұйық көшесі; Штурманская көшесі; Гудермесская көшесі; Космонавтов көшесі 119, 123, 126, 127, 129, 130, 134, 135, 136, 142, 143, 145, 149, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 162А, 163, 163А, 164, 165А, 166, 167, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 175/1, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 240, 242, 244, 245, 246, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 257, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342 үйлер; Памирская көшесі; Конторский тұйық көшесі; Коперник тұйық көшесі; Батумский тұйық көшесі; Гоголь көшесі 100, 102, 104, 122, 124, 126, 130, 134 үйлер; Орская көшесі; Рейдовая көшесі

1,75
учетный квартал 134
74
микрорайон Таугуль; улица Таттимбета дома 19, 23/4, 32, 34, 35, 36; улица Муканова дома 43, 43/4, 43Б
2,50
учетный квартал 137
75
микрорайон Аэропорт городской; микрорайон Шапагат; микрорайон Алтын Арка; переулок Стартовый; улица Букетова; улица Карибоза Шектыбаева; улица Жумаша Аубакирова; улица Габдуллы Кулкыбаева; улица Хайроллы Кабжанова; улица Бауыржана Момышулы; проспект Республики дома 1/2, 1/3, 1/4
2,50
учетный квартал 138
76
микрорайон Оазис; улица Мусы Жәлел; улица Кенжина; улица Гоголя дома 99, 103, 107, 115, 117, 121, 123; улица Керамическая дома 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; улица Тургенева дома 22, 24, 26, 26А, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 93, 93А, 94, 96, 98, 101, 105; улица Чехова; улица Гончарная дома 41, 43, 45, 47, 49, 53, 53А, 55, 55А, 57, 59, 59А, 59Б, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168; улица Колодезная; улица Рахимова дома 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128А, 128Б, 130, 132/2, 134, 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154/1, 160, 162, 164, 166А; улица Четская дома 63, 65, 65В, 67, 67А, 67Б, 67В, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124А, 125, 127, 128, 129, 130, 130А, 130А/2, 130Б, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158А, 158А/1, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167; улица Балхашская дома 62, 64, 66, 70, 72, 74, 74А, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 106/1, 106А, 107, 108, 108А, 109, 110, 110А, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 127, 129, 131, 133, 133/2, 133А, 133Б, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149; улица Кирпичная дома 39, 40А, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58А, 59, 59А, 59Б, 60, 61, 61А, 61Б, 62, 63А, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 83, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 106, 106/1, 106А, 108, 108А, 110, 110А; улица Волгоградская; улица Затаевича дома 5Г, 79, 81, 81/4, 83, 87/3, 89, 91, 93, 95; улица Камали Дүйсембеков дома 40, 44/2; проспект Республики дома 1А/2, 1А/3; проспект Бухар-Жырау дома 92/3, 94, 96, 98А, 102А, 102Б, 102В, 106/1, 110/1, 112, 120, 124, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148

1,75
134 есептік квартал
74
Таугүл шағын ауданы; Тәттімбет көшесі 19, 23/4, 32, 34, 35, 36 үйлер; Мұқанов көшесі 43, 43/4, 43Б үйлер
2,50
137 есептік квартал
75
Аэропорт городской шағын ауданы; Шапағат шағын ауданы; Алтын Арқа шағын ауданы; Стартовый тұйық көшесі; Бөкетов көшесі; Кәрібоз Шектібаев көшесі; Жұмаш Әубәкіров көшесі; Ғабдолла Құлқыбаев көшесі; Хайролла Қабжанов көшесі; Бауыржан Момышұлы көшесі; Республика данғылы 1/2, 1/3, 1/4 үйлер
2,50
138 есептік квартал
76
Оазис шағын ауданы; Мұса Жәлел көшесі; Кенжин көшесі; Гоголь көшесі 99, 103, 107, 115, 117, 121, 123 үйлер; Керамическая көшесі 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140 үйлер; Тургенев көшесі 22, 24, 26, 26А, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 93, 93А, 94, 96, 98, 101, 105 үйлер; Чехов көшесі; Гончарная көшесі 41, 43, 45, 47, 49, 53, 53А, 55, 55А, 57, 59, 59А, 59Б, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168 үйлер; Колодезная көшесі; Рахимов көшесі 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128А, 128Б, 130, 132/2, 134, 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154/1, 160, 162,164, 166А үйлер; Четская көшесі 63, 65, 65В, 67, 67А, 67Б, 67В, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124А, 125, 127, 128, 129, 130, 130А, 130А/2, 130Б, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158А, 158А/1, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 үйлер; Балқаш көшесі 62, 64, 66, 70, 72, 74, 74А, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 106/1, 106А, 107, 108, 108А, 109, 110, 110А, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 127, 129, 131, 133, 133/2, 133А, 133Б, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149 үйлер; Кирпичная көшесі 39, 40А, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58А, 59, 59А, 59Б, 60, 61, 61А, 61Б, 62, 63А, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 83, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 106, 106/1, 106А, 108, 108А, 110, 110А үйлер; Волгоградская көшесі; Затаевич көшесі 5Г, 79, 81, 81/4, 83, 87/3, 89, 91, 93, 95 үйлер; Камали Дүйсембеков көшесі 40, 44/2 үйлер; Республика данғылы 1А/2, 1А/3; Бұқар Жырау данғылы 92/3, 94, 96, 98А, 102А, 102Б, 102В, 106/1, 110/1, 112, 120, 124, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148 үйлер

2,50
улица Ярославская; улица Беларусская; улица Гарибальди; улица Мерей; улица Кустанайская; улица Самаркандская; улица Рыбная дома 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124; улица Кондитерская дома 75, 75А, 77, 78, 78Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122; улица Вавилова; улица Смоленская; переулок Оршанский; переулок Хвойный; улица Черкасская дома 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122
2,40
учетный квартал 139
77
микрорайон Байкена Ашимова; улица Байкена Ашимова; район бывшей взлетной полосы; жилой комплекс Nuriaum Towers; жилой комплекс Трилистник
2,50
учетные квартала 140, 141, 143
78
микрорайон Гульдер1; микрорайон Гульдер2; микрорайон Степной 1; микрорайон Степной 2; микрорайон Степной 3; микрорайон Степной 4; улица Таттимбета дома 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 5/5, 5А, 5Б, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20, 21, 22, жилой массив 1 участки 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 9, 10, 11, 13/1, 13/2, жилой массив 2 участки 3/1, 3/2, 3/3, 6, 445, 446, 447, 448, 449, 451, 452, 454, 455, 456, 460, 789, 790, 791, 792; улица Муканова дома 43/11, 57, 57/2, 57А, 57Б, 59, 59/1, 59А, 59Б, 59В, 63, 65/1, 67/1; жилой массив 55 дома 1/13, 1/14, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 47/3, 49/10, 49/11, 49/12, 50/3; жилой массив 3 дом 2; жилой комплекс Sapa Citi; проспект Республики дом 23; проспект Шахтеров дома 46/1, 52А, 52Б, 60, 74, 74А; улица Сарыарка дома 19, 21, 31
2,60
учетные квартала 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150
79
микрорайон Кунгей
1,95
учетный квартал 151
80
улица Механическая дома 3, 6, 8А, 10, 10А; улица Заводская дома 16, 22, 24, 26, 30, 40, 42, 44, 46, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68; улица Московская дома 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Жилстроевская дома 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 27А, 27Б, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Казахстанская дома 13, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 53, 55, 56, 58; улица Толепова дома 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 80, 82, 83, 84

2,50
Ярославская көшесі; Беларусская көшесі; Гарибальди көшесі; Мерей көшесі; Кустанайская көшесі; Самаркандская көшесі; Рыбная көшесі 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124 үйлер; Кондитерская көшесі 75, 75А, 77, 78, 78Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122 үйлер; Вавилов көшесі; Смоленская көшесі; Оршанский тұйық көшесі; Хвойный тұйық көшесі; Черкасская көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122 үйлер
2,40
139 есептік квартал
77
Байкен Ашимов шағын ауданы; Байкен Ашимов көшесі; бұрынғы ұшу аланынын ауданы; Nuriaum Towers тұрғын үй кешені; Трилистник тұрғын үй кешені
2,50
140, 141, 143 есептік кварталдар
78
Гүлдер 1 шағын ауданы; Гүлдер 2 шағын ауданы; Степной 1 шағын ауданы; Степной 2 шағын ауданы; Степной 3 шағын ауданы; Степной 4 шағын ауданы; Тәттімбет көшесі 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 5/5, 5А, 5Б, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20, 21, 22 үйлер, 1 тұрғын ауданы 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 9, 10, 11, 13/1, 13/2 учаскелер, 2 тұрғын ауданы 3/1, 3/2, 3/3, 6, 445, 446, 447, 448, 449, 451, 452, 454, 455, 456, 460, 789, 790, 791, 792 учаскелер; Мұқанов көшесі 43/11, 57, 57/2, 57А, 57Б, 59, 59/1, 59А, 59Б, 59В, 63, 65/1, 67/1 үйлер, 55 тұрғын ауданы 1/13, 1/14, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 47/3, 49/10, 49/11, 49/12, 50/3 үйлер, 3 тұрғын ауданы 2 үй; Sapa Citi тұрғын үй кешені; Республика данғылы 23 үй; Шахтеров данғылы 46/1, 52А, 52Б, 60, 74, 74А үйлер; Сарыарка көшесі 19, 21, 31 үйлер
2,60
144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 есептік кварталдар
79
Күнгей шағын ауданы
1,95
151 есептік квартал
80
Механическая көшесі 3, 6, 8А, 10, 10А үйлер; Заводская көшесі 16, 22, 24, 26, 30, 40, 42, 44, 46, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 үйлер; Московская көшесі 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер; Жилстроевская көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 27А, 27Б, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер; Казахстанская көшесі 13, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 53, 55, 56, 58 үйлер; Төлепов көшесі 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 80, 82, 83, 84 үйлер

1,75
проспект Бухар-Жырау дома 1/1, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9А, 1/10, 1/11; улица Станционная
2,40
улица Болотникова; переулок Сельский; переулок Металлургов; переулок Кислородный; улица Сибирская; проезд Лиственный; улица Научная; Химический проезд; переулок Сборный; переулок Рулевой; улица Рейсовая
1,52
улица Мусина; переулок Ремесленный; переулок Календарный; улица Армейская; улица Бажова; переулок Невский; улица Ровенская; улица Давыдова; улица Гладкова дома 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; переулок Сквозной; переулок Яблочный; улица Рыночная дома 13, 15, 18, 19, 20, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 53А, 55; улица Ленинградская; улица Инженерная; улица Горноспасательная дома 3, 6, 9, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 33, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; улица Моторная; улица Челябинская дома 2, 6, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
1,65
учетный квартал 152
81
улица Жилстроевская дома 2А, 8, 10, 10А, 16, 16А, 18, 18А, 20А, 20Б, 22, 22А, 24А, 24Б, 26, 26А, 26Б, 38; улица Толепова дома 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96А, 97, 99, 100, 102, 109; улица Казахстанская дома 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 143
1,75
проспект Сакена Сейфуллина дома 31, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75
2,25
улица Западная дома 1, 5, 5А, 6А, 7, 8, 11, 11/1, 13А, 18/2; улица Степная дома 1, 1А, 1Б, 7/1, 7/2, 9, 19, 25, 27; улица Лескова; улица Баженова дома 2, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 34; улица Пригоды дома 1, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 8А, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 36, 39, 41, 43; улица Охотская; улица Потемкина; улица Заводская дома 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144; переулок Свободный; улица Новая дома 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Москвина дома 1А, 2А, 3, 3А, 4/1, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8А, 9А, 10А, 11, 11/8, 11Б, 12А, 14, 14А, 18, 20; улица Горноспасательная дома 66, 68, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 83, 83А, 84, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119А, 120, 122, 128, 132, 134, 147, 149

1,75
Бұқар Жырау данғылы 1/1, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9А, 1/10, 1/11 үйлер; Станционная көшесі
2,40
Болотников көшесі; Сельский тұйық көшесі; Металлургов тұйық көшесі; Кислородный тұйық көшесі; Сибирская көшесі; Лиственный қысқа көшесі; Научная көшесі; Химический қысқа көшесі; Сборный тұйық көшесі; Рулевой тұйық көшесі; Рейсовая көшесі
1,52
Мүсин көшесі; Ремесленный тұйық көшесі; Календарный тұйық көшесі; Армейская көшесі; Бажов көшесі; Невский тұйық көшесі; Ровенская көшесі; Давыдов көшесі; Гладков көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер; Сквозной тұйық көшесі; Яблочный тұйық көшесі; Рыночная көшесі 13, 15, 18, 19, 20, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 53А, 55 үйлер; Ленинградская көшесі; Инженерная көшесі; Горноспасательная көшесі 3, 6, 9, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 33, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67 үйлер; Моторная көшесі; Челябинская көшесі 2, 6, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер
1,65
152 есептік квартал
81
Жилстроевская көшесі 2А, 8, 10, 10А, 16, 16А, 18, 18А, 20А, 20Б, 22, 22А, 24А, 24Б, 26, 26А, 26Б, 38 үйлер; Төлепов көшесі 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96А, 97, 99, 100, 102, 109 үйлер; Казахстанская көшесі 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 143 үйлер
1,75
Сәкен Сейфуллин данғылы 31, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75 үйлер
2,25
Западная көшесі 1, 5, 5А, 6А, 7, 8, 11, 11/1, 13А, 18/2 үйлер; Степная көшесі 1, 1А, 1Б, 7/1, 7/2, 9, 19, 25, 27 үйлер; Лесков көшесі; Баженов көшесі 2, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 34 үйлер; Пригоды көшесі 1, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 8А, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 36, 39, 41, 43 үйлер; Охотская көшесі; Потемкин көшесі; Заводская көшесі 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144 үйлер; Свободный тұйық көшесі; Новая көшесі 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер; Москвин көшесі 1А, 2А, 3, 3А, 4/1, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8А, 9А, 10А, 11, 11/8, 11Б, 12А, 14, 14А, 18, 20 үйлер; Горноспасательная көшесі 66, 68, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 83, 83А, 84, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119А, 120, 122, 128, 132, 134, 147, 149 үйлер

1,60
улица Механическая дома 89, 89А, 91, 91А; улица Гладкова дома 17, 20, 23, 26, 27, 30, 32, 36, 38, 39, 40, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76; улица Балакирева; улица Посадочная; улица Путейская; переулок Проточный; улица Халиулина; улица Саранское шоссе; улица Алтайская; переулок Алтайский; улица Дальняя дома 1, 3А, 4, 6, 9, 10, 12; переулок Дорожный; переулок Янки Купалы; улица Рыночная дома 57, 59, 61, 63, 65, 67; переулок Проектный; переулок Руднева; улица Ангелиной; переулок Радио; улица Арбатская дома 2, 3, 4А, 7А, 8, 11А, 13, 13А, 13Б, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40/1, 45, 49, 51, 55; улица Нахимова дома 1, 3А, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 38/1, 38/2, 43, 44; улица Бадина дома 1, 3, 17, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67
1,50
учетные квартала 153, 157
82
проспект Бухар-Жырау дома 5, 7, 11, 11Б, 13, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 41/1, 45; улица Чкалова; улица Воинов-Интернационалистов; улица Казахстанская дома 26, 32; улица Крылова дома 1/1, 1/2, 4, 4А, 6, 14, 16/1, 16/2, 18, 20, 20Б, 24, 24А, 26; проспект Сакена Сейфуллина дома 1, 3, 7, 7А, 7Б; улица Мичурина дома 1, 3, 5, 7, 7/1, 7/2, 9, 24/3, 30/4, 60/2, 62/2, 64/2, 66/2, 68/2, 70/2, 72/2, 74/2; улица Ержанова дома 1У, 2У, 3У, 4У, 6У, 7У, 47/2, 47/4, 53/2; улица Ермекова дом 1А; улица Ботаническая дома 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/11, 12/12, 12/13, 14, 16, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 22/1, 24, 26, 27, 28, 30А, 31, 32, 37, 38, 39, 40, 44Б, земельный участок 53, земельный участок 65; улица Касым Аманжолов дома 1, 3, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16Ж, 17, 17/4, 19, 21, 23; улица Ботанический сад; улица Челябинская дома 14А, 16А; улица Московская дома 3, 5, 7, 9; улица Сопыжана Ашляева; улица Ипподромная; улица Коммунальная
2,50
учетный квартал 158
83
проспект Сакена Сейфуллина дома 10, 10А, 10/1, 18, 20, 22, 24; улица Седова дома 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5, 7, 7/1; улица Жанибекова; улица Крылова дома 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 21, 25, 25/2, 32, 34, 36, 38, 40/2, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 46, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 53, 53/2, 53/3, 53/4, 54, 55, 55/2, 55/3, 57, 57/2, 58, 58/2, 58/5, 58/6, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 61/2, 62, 63, 63/2, 63/3, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67/3, 69, 69/2, 71, 71/2, 73/2, 75Б, 75В, 75Д, 77, 77Б, 79А, 79Б, 79В, 83А, 85/2, 90/1, 90/2, 91, 91/3, 93, 94, 94А, 100/1; улица Касым Аманжолов дома 1А, 1У, 2У, 3У, 4А, 4У, 5У, 7У, 8/1, 8У, 9У, 12/1, 12/2, 15У, 16У, 17У, 31, 32, 33, 33/1, 35/1, 37, 39, 41, 41/2, 42, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 43/6, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55/3, 55А, 59, 61, 63, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 69, 71, 71А, 78/5, 78/6, 78/8, 80, 82, 82/2, 82/3, 82/4, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92У, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94У, 96/1, 96/2, 96/5, 96У, 98/7, 102, 102/1, 148А; переулок Фабричный ; улица Мичурина дома 15У, 16Ж, 16У, 17У, 21/1, 21/2, 21/3, 23А, 23Б, 24/3, 26, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 31, 60/2, 62/2, 64/2, 66/2, 68/2, 70/2, 72/2, 74/2

1,60
Механическая көшесі 89, 89А, 91, 91А үйлер; Гладков көшесі 17, 20, 23, 26, 27, 30, 32, 36, 38, 39, 40, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76 үйлер; Балакирев көшесі; Посадочная көшесі; Путейская көшесі; Проточный тұйық көшесі; Халиулин көшесі; Саран тас жолы; Алтайская көшесі; Алтайский тұйық көшесі; Дальняя көшесі 1, 3А, 4, 6, 9, 10, 12 үйлер; Дорожный тұйық көшесі; Янка Купала тұйық көшесі; Рыночная көшесі 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер; Проектный тұйық көшесі; Руднев тұйық көшесі; Ангелина көшесі; Радио тұйық көшесі; Арбатская көшесі 2, 3, 4А, 7А, 8, 11А, 13, 13А, 13Б, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40/1, 45, 49, 51, 55 үйлер; Нахимов көшесі 1, 3А, 4, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 38/1, 38/2, 43, 44 үйлер; Бадин көшесі 1, 3, 17, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер
1,50
153, 157 есептік кварталдар
82
Бұқар Жырау данғылы 5, 7, 11, 11Б, 13, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 41/1, 45 үйлер; Чкалов көшесі; Жауынгер-Интернационалисттер көшесі; Казахстанская көшесі 26, 32 үйлер; Крылов көшесі 1/1, 1/2, 4, 4А, 6, 14, 16/1, 16/2, 18, 20, 20Б, 24, 24А, 26 үйлер; Сәкен Сейфуллин данғылы 1, 3, 7, 7А, 7Б үйлер; Мичурин көшесі 1, 3, 5, 7, 7/1, 7/2, 9, 24/3, 30/4, 60/2, 62/2, 64/2, 66/2, 68/2, 70/2, 72/2, 74/2 үйлер; Ержанов көшесі 1У, 2У, 3У, 4У, 6У, 7У, 47/2, 47/4, 53/2 үйлер; Ермеков көшесі 1А үй; Ботаническая көшесі 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/11, 12/12, 12/13, 14, 16, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 22/1, 24, 26, 27, 28, 30А, 31, 32, 37, 38, 39, 40, 44Б үйлер, 53 жер учаске; 65 жер учаске; Қасым Аманжолов көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16Ж, 17, 17/4, 19, 21, 23; Ботанический сад көшесі; Челябинская көшесі 14А, 16А үйлер; Московская көшесі 3, 5, 7, 9 үйлер; Сопыжан Ашляев көшесі; Ипподромная көшесі; Коммунальная көшесі
2,50
158 есептік квартал
83
Сәкен Сейфуллин данғылы 10, 10А, 10/1, 18, 20, 22, 24 үйлер; Седов көшесі 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5, 7, 7/1 үйлер; Жәнібеков көшесі; Крылов көшесі 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 21, 25, 25/2, 32, 34, 36, 38, 40/2, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 46, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 53, 53/2, 53/3, 53/4, 54, 55, 55/2, 55/3, 57, 57/2, 58, 58/2, 58/5, 58/6, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 61/2, 62, 63, 63/2, 63/3, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67/3, 69, 69/2, 71, 71/2, 73/2, 75Б, 75В, 75Д, 77, 77Б, 79А, 79Б, 79В, 83А, 85/2, 90/1, 90/2, 91, 91/3, 93, 94, 94А, 100/1 үйлер; Қасым Аманжолов көшесі 1А, 1У, 2У, 3У, 4А, 4У, 5У, 7У, 8/1, 8У, 9У, 12/1, 12/2, 15У, 16У, 17У, 31, 32, 33, 33/1, 35/1, 37, 39, 41, 41/2, 42, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 43/6, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55/3, 55А, 59, 61, 63, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 69, 71, 71А, 78/5, 78/6, 78/8, 80, 82, 82/2, 82/3, 82/4, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92У, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94У, 96/1, 96/2, 96/5, 96У, 98/7, 102, 102/1, 148А үйлер; Фабричный тұйық көшесі; Мичурин көшесі 15У, 16Ж, 16У, 17У, 21/1, 21/2, 21/3, 23А, 23Б, 24/3, 26, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 31, 60/2, 62/2, 64/2, 66/2, 68/2, 70/2, 72/2, 74/2 үйлер

2,60
улица Прогресса дома 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34; улица Степная дома 62, 62/2, 74Б, 76/1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/8, 90, 92, 96, 96А, 102, 104, 106; переулок Рядовой; переулок Рылеева; улица Баженова дома 164/1, 172, 176, 178, 178А, 180, 182, 184, 186
1,95
улица Новонижняя дома 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20А, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38; улица Колумба; улица Буровая дома 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица Грибоедова дома 2, 3, 4, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
1,85
улица Радищева дома 2, 3, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19; улица Речная дома 2А, 3, 5, 11, 13, 14А, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А/1, 18Б, 20, 20/1, 20Б, 22А, 23, 24А, 24Б, 25, 26, 26А, 29, 30, 31, 31/2, 32/1, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 36А, 37, 40/3
1,75
учетный квартал 161
84
проспект Сакена Сейфуллина дома 26/1, 28/3, 30, 32, 38, 40; улица Седова дома 2А, 8, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24А/2, 24А/3, 27А, 41, 47, 48
2,25
улица Бадина дома 48, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117А, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 148, 150, 152, 153, 154, 155А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201
2,15
улица Пригоды дома 59, 60, 60А, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/2, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104; улица Москвина дома 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 79, 80, 81, 83А, 84, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 94/2, 95, 97, 99, 101, 109; переулок Геологический; улица Западная дома 19, 19А, 21, 23, 24, 25, 27, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 48, 51, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 77А, 79/1, 83, 85, 87А, 89, 89А, 91, 93, 97А; улица Ломоносова; улица Астраханская; улица Дубовская; улица Планетная дома 2, 2А, 2Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/1; переулок Смелый; улица Новая дома 65, 65/1, 66А, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 84А, 86/1, 86/3, 86А, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120

2,60
Прогресс көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34 үйлер; Степная көшесі 62, 62/2, 74Б, 76/1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/8, 90, 92, 96, 96А, 102, 104, 106 үйлер; Рядовой тұйық көшесі; Рылеев тұйық көшесі; Баженов көшесі 164/1, 172, 176, 178, 178А, 180, 182, 184, 186 үйлер
1,95
Новонижняя көшесі 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20А, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38 үйлер; Колумб көшесі; Буровая көшесі 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; Грибоедов көшесі 2, 3, 4, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер
1,85
Радищев көшесі 2, 3, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер; Речная көшесі 2А, 3, 5, 11, 13, 14А, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А/1, 18Б, 20, 20/1, 20Б, 22А, 23, 24А, 24Б, 25, 26, 26А, 29, 30, 31, 31/2, 32/1, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 36А, 37, 40/3 үйлер
1,75
161 есептік квартал
84
Сәкен Сейфуллин данғылы 26/1, 28/3, 30, 32, 38, 40 үйлер; Седов көшесі 2А, 8, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24А/2, 24А/3, 27А, 41, 47, 48 үйлер
2,25
Бадин көшесі 48, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117А, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 148, 150, 152, 153, 154, 155А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201 үйлер
2,15
Пригода көшесі 59, 60, 60А, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/2, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104 үйлер; Москвин көшесі 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 79, 80, 81, 83А, 84, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 94/2, 95, 97, 99, 101, 109 үйлер; Геологический тұйық көшесі; Западная көшесі 19, 19А, 21, 23, 24, 25, 27, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 48, 51, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 77А, 79/1, 83, 85, 87А, 89, 89А, 91, 93, 97А үйлер; Ломоносов көшесі; Астраханская көшесі; Дубовская көшесі; Планетная көшесі 2, 2А, 2Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/1 үйлер; Смелый тұйық көшесі; Новая көшесі 65, 65/1, 66А, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 84А, 86/1, 86/3, 86А, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлер

1,69
улица Нахимова дома 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71Б, 72, 73, 73А, 74, 74А, 75, 75/1, 77, 78, 79, 80, 82, 85, 86, 87, 88, 90; улица Коцюбинского дома 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23; улица Баженова дома 51А, 57/1, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 101, 103, 104, 108, 114, 140, 142, 143А, 146, 148, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 153Б, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159; переулок Бульварный; переулок Гурьевский; улица Нуринская; переулок Краснодарский; переулок Весенний; улица Степная дома 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87
1,60
улица Арбатская дома 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 74, 75, 79, 81, 83; улица Дальняя дома 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65А, 66А, 67, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93А, 94, 96, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119/1, 124А, 126, 132; улица Потанина дома 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68; улица Нурмакова; переулок Путевой; улица Ветеринарная; улица Омская
1,49
учетный квартал 163
85
проспект Сакена Сейфуллина дома 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/14, 99/16, 99/17
0,97
учетный квартал 167
86
улица Осевая дома 1, 4, 6, 8
1,54
улица Осевая дома 2, 3, 5, 6/5, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Муромская; улица Брюллова; улица Мицкевича
1,29
улица Аварийная
0,94
учетный квартал 168
87
улица Петровского
1,32
улица Якуба Колоса; улица Кошубаева
1,22
улица Потанина дома 103А, 103Б, 103В, 103Д/1, 103Д/2
1,07
учетный квартал 169
88
улица Бадина дома 172, 172/2, 174, 174/2, 175/2, 176, 178, 207, 209, 211, 213; улица Прогресса дома 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29; улица Анжерская дома 11/1, 11/2, 13/1, 15/1, 16, 18, 20, 28, 31, 33, 35, 39, 44, 47/2, 47/3, 47/4; улица Академическая; улица Крамского дома 29, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 44/8; 83 квартал; улица Ермекова дома 114/1, 114/4; улица Потанина дома 72, 74, 76
1,90
улица Прогресса дома 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; переулок Кольцевой; улица Новонижняя дома 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Радищева дома 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; улица Речная дома 34, 34А, 38А, 38Б, 38В, 42А, 43, 44, 47, 49, 50, 50/1, 51, 53, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/1, 64А, 64Б, 64В, 69, 69А, 69В, 69Г, 69Д, 70/1, 70/2, 70А, 71А, 73, 85, 85/1, 87, 89, 91, 93, 95, 103

1,69
Нахимов көшесі 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71Б, 72, 73, 73А, 74, 74А, 75, 75/1, 77, 78, 79, 80, 82, 85, 86, 87, 88, 90 үйлер; Коцюбинский көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23 үйлер; Баженов көшесі 51А, 57/1, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 101, 103, 104, 108, 114, 140, 142, 143А, 146, 148, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 153Б, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159 үйлер; Бульварный тұйық көшесі; Гурьевский тұйық көшесі; Нуринская көшесі; Краснодарский тұйық көшесі; Весенний тұйық көшесі; Степная көшесі 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87 үйлер
1,60
Арбатская көшесі 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 74, 75, 79, 81, 83 үйлер; Дальняя көшесі 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65А, 66А, 67, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93А, 94, 96, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119/1, 124А, 126, 132 үйлер; Потанин көшесі 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 үйлер; Нұрмақов көшесі; Путевой тұйық көшесі; Ветеринарная көшесі; Омская көшесі
1,49
163 есептік квартал
85
Сәкен Сейфуллин данғылы 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/14, 99/16, 99/17 үйлер
0,97
167 есептік квартал
86
Осевая көшесі 1, 4, 6, 8 үйлер
1,54
Осевая көшесі 2, 3, 5, 6/5, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер; Муромская көшесі; Брюллов көшесі; Мицкевич көшесі
1,29
Аварийная көшесі
0,94
168 есептік квартал
87
Петровский көшесі
1,32
Якуб Колос көшесі; Кошубаев көшесі
1,22
Потанин көшесі 103А, 103Б, 103В, 103Д/1, 103Д/2 үйлер
1,07
169 есептік квартал
88
Бадин көшесі 172, 172/2, 174, 174/2, 175/2, 176, 178, 207, 209, 211, 213 үйлер; Прогресс көшесі 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29 үйлер; Анжерская көшесі 11/1, 11/2, 13/1, 15/1, 16, 18, 20, 28, 31, 33, 35, 39, 44, 47/2, 47/3, 47/4 үйлер; Академическая көшесі; Крамской көшесі 29, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 44/8 үйлер; 83 квартал; Ермеков көшесі 114/1, 114/4 үйлер; Потанин көшесі 72, 74, 76 үйлер
1,90
Прогресс көшесі 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 үйлер; Кольцевой тұйық көшесі; Новонижняя көшесі 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер; Радищев көшесі 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер; Речная көшесі 34, 34А, 38А, 38Б, 38В, 42А, 43, 44, 47, 49, 50, 50/1, 51, 53, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/1, 64А, 64Б, 64В, 69, 69А, 69В, 69Г, 69Д, 70/1, 70/2, 70А, 71А, 73, 85, 85/1, 87, 89, 91, 93, 95, 103 үйлер

1,65
улица Потанина дома 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 122, 124, 126; улица Доватора; улица Кременского; улица Коцюбинского дома 29, 35, 35А, 37, 37А, 39, 41, 41А, 41А/2, 43, 45; улица Планетная дома 3, 3/1, 3/2, 18; улица Бадина дома 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251
1,55
улица Буровая дома 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94; улица Грибоедова дома 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61; улица Баженова дома 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209
1,75
учетный квартал 171
89
улица Комисарова дома 32, 32А, 34; проспект Бухар-Жырау дома 61, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69, 73/2, 75, 75/2, 77, 77/2, 79, 79/2; улица Ермекова дома 29/2, 29/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 91/12; улица Ержанова дома 2А, 4, 10, 10А, 12, 12/1, 12/2, 12А, 14, 17, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 29/3, 30, 31, 32, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/2, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; улица Ботаническая дома 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 5, 7, 7А, 7Б, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 10, 11, 13, 15, 17; улица Газалиева; переулок Ботанический; улица Полетаева; улица Садоводов
2,50
учетный квартал 172
90
улица Ермекова дома 54, 56, 58, 60, 62, 64/2, 66/1, 66/2, 66/2-1, 64, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 76, 78/1, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2, 98/3 98/4, 106, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106А; улица Липецкая; улица Крамского дома 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Энтузиастов; улица Рационализаторов; переулок Липецкий; переулок Энтузиастов; улица Анжерская дома 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Бобруйская; улица Витебская; улица Нарвская; улица Новоселов дома 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358, 360, 362; микрорайон 6; микрорайон 9; микрорайон Астана

1,65
Потанин көшесі 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 122, 124, 126 үйлер; Доватор көшесі; Кременский көшесі; Коцюбинский көшесі 29, 35, 35А, 37, 37А, 39, 41, 41А, 41А/2, 43, 45 үйлер; Планетная көшесі 3, 3/1, 3/2, 18 үйлер; Бадин көшесі 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 үйлер
1,55
Буровая көшесі 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94 үйлер; Грибоедов көшесі 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61 үйлер; Баженов көшесі 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209 үйлер
1,75
171 есептік квартал
89
Комисаров көшесі 32, 32А, 34 үйлер; Бұқар Жырау данғылы 61, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69, 73/2, 75, 75/2, 77, 77/2, 79, 79/2 үйлер; Ермеков көшесі 29/2, 29/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 91/12 үйлер; Ержанов көшесі 2А, 4, 10, 10А, 12, 12/1, 12/2, 12А, 14, 17, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 29/3, 30, 31, 32, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/2, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлер; Ботаническая көшесі 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 5, 7, 7А, 7Б, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 10, 11, 13, 15, 17 үйлер; Газалиев көшесі; Ботанический тұйық көшесі; Полетаев көшесі; Садоводов көшесі
2,50
172 есептік квартал
90
Ермеков көшесі 54, 56, 58, 60, 62, 64/2, 66/1, 66/2, 66/2-1, 64, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 76, 78/1, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2, 98/3, 98/4, 106, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106А үйлер; Липецкая көшесі; Крамской көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер; Энтузиастов көшесі; Рационализаторов көшесі; Липецкий тұйық көшесі; Энтузиастов тұйық көшесі; Анжерская көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер; Бобруйская көшесі; Витебская көшесі; Нарвская көшесі; Новоселов көшесі 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358, 360, 362 үйлер; 6 шағын ауданы; 9 шағын ауданы; Астана шағын ауданы

2,40
учетный квартал 174
91
улица Асфальтная; улица Бытовая; улица Депутатская; улица Водопьянова
1,52
улица Якутская; улица Рыбалко; улица Тұмар
1,42
улица Юбилейная; улица Молокова дома 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 56, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 88, 89, 91, 94, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113; улица Разрезовская; улица Орлова дома 32, 34, 36, 36А, 38, 38А, 40, 40А, 42, 42А, 44, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63/1, 63/2, 64, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 73А, 74, 75А, 76, 77, 78, 79, 81, 81/1, 82, 82А, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 89, 90, 91, 92, 92/2, 93, 96, 98/3, 99, 100А, 100Б, 101, 103, 105, 105/2, 107, 109, 111, 113, 113/2
1,72
учетный квартал 175
92
улица Долинская; улица Грузовая; улица Кондукторская; улица Овражная; улица Товарная; улица Перронная
0,97
учетный квартал 176
93
улица 737 километр
0,97
учетный квартал 177
94
микрорайон Заводской; улица Вагонная дома 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3
1,70
улица Молокова дома 3, 5, 5А, 9, 11, 17, 19, 21; улица Орлова дома 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49; улица Столярная; переулок Ученический; переулок Плотничный; улица Талды; улица Монтажная; улица Мостовая; улица ДПМ
1,35
улица Вагонная дома 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31; улица Карабасская; переулок Карабасский; переулок Кузнечный; улица Береке; улица Углесборочная; улица Тропическая; улица Полевая; улица Заречная; улица Цеховая; улица Минеральная; улица Снежная; улица Хозяйственная; улица Новолитейная; улица Литейная; переулок Береговой; улица Учебная
1,45
учетный квартал 181
95
улица Гончарная дома 2, 2А, 4А, 6А, 8А, 10, 11, 12, 12Б, 13/2, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17А, 18, 18А, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54; улица Затаевича дома 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 77А; улица Рыбная дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38; улица Керамическая дома 1, 1А, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13Б, 13В, 13Г, 14, 14А, 15А, 15Б, 15В, 16, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78/2, 78А, 80, 82, 82А; улица Тургенева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; улица Балхашская дома 1, 1/3, 1/4, 1А, 2/1, 3А, 3А-2, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15Б, 16, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/3, 32/А, 32/Б, 32Б/1, 32/В, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Кирпичная дома 1А, 1А/1, 1А/2, 2А, 3, 3/1, 3А, 4А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 11/1, 11А, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица Ключевая дома 20А, 34А, 35А, 36, 42, 54; улица Четская дома 2, 4, 6, 8, 9А, 14, 16/1, 16А, 18, 18А, 18Б, 20, 22, 24/1, 26, 28, 28А, 30, 30А, 32, 32А/1, 32А/2, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45В, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70

2,40
174 есептік квартал
91
Асфальтная көшесі; Бытовая көшесі; Депутатская көшесі; Водопьянов көшесі
1,52
Якутская көшесі; Рыбалко көшесі; Тұмар көшесі
1,42
Юбилейная көшесі; Молоков көшесі 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 56, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 88, 89, 91, 94, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113 үйлер; Разрезовская көшесі; Орлов көшесі 32, 34, 36, 36А, 38, 38А, 40, 40А, 42, 42А, 44, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63/1, 63/2, 64, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 73А, 74, 75А, 76, 77, 78, 79, 81, 81/1, 82, 82А, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 89, 90, 91, 92, 92/2, 93, 96, 98/3, 99, 100А, 100Б, 101, 103, 105, 105/2, 107, 109, 111, 113, 113/2 үйлер
1,72
175 есептік квартал
92
Долинская көшесі; Грузовая көшесі; Кондукторская көшесі; Овражная көшесі; Товарная көшесі; Перронная көшесі
0,97
176 есептік квартал
93
737 километр көшесі
0,97
177 есептік квартал
94
Заводской шағын ауданы; Вагонная көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3 үйлер
1,70
Молоков көшесі 3, 5, 5А, 9, 11, 17, 19, 21 үйлер; Орлов көшесі 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер; Столярная көшесі; Ученический тұйық көшесі; Плотничный тұйық көшесі; Талды көшесі; Монтажная көшесі; Мостовая көшесі; ДПМ көшесі
1,35
Вагонная көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Карабасская көшесі; Карабасский тұйық көшесі; Кузнечный тұйық көшесі; Береке көшесі; Углесборочная көшесі; Тропическая көшесі; Полевая көшесі; Заречная көшесі; Цеховая көшесі; Минеральная көшесі; Снежная көшесі; Хозяйственная көшесі; Новолитейная көшесі; Литейная көшесі; Береговой тұйық көшесі; Учебная көшесі
1,45
181 есептік квартал
95
Гончарная көшесі 2, 2А, 4А, 6А, 8А, 10, 11, 12, 12Б, 13/2, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17А, 18, 18А, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54 үйлер; Затаевич көшесі 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 77А үйлер; Рыбная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38 үйлер; Керамическая көшесі 1, 1А, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13Б, 13В, 13Г, 14, 14А, 15А, 15Б, 15В, 16, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78/2, 78А, 80, 82, 82А үйлер; Тургенев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер; Балқаш көшесі 1, 1/3, 1/4, 1А, 2/1, 3А, 3А-2, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15Б, 16, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/3, 32/А, 32/Б, 32Б/1, 32/В, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер; Кирпичная көшесі 1А, 1А/1, 1А/2, 2А, 3, 3/1, 3А, 4А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 11/1, 11А, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; Ключевая көшесі 20А, 34А, 35А, 36, 42, 54 үйлер; Четская көшесі 2, 4, 6, 8, 9А, 14, 16/1, 16А, 18, 18А, 18Б, 20, 22, 24/1, 26, 28, 28А, 30, 30А, 32, 32А/1, 32А/2, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45В, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер

1,90
переулок Хоровой; улица Кондитерская дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Природная; переулок Квартальный; переулок Кирпичный; переулок Штакетный; улица Альпинистов
1,75
учетный квартал 182
96
улица Рахимова дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27; улица Камали Дүйсембеков дома 5, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27; улица Университетская дома 11А, 39, 78/15, 78/17, 78/18, 78/19, 78/20, жилой массив 26 дома 5А, 11А; микрорайон Панель-Центр 1, 2
2,40
улица Рижская; улица Ключевая дома 1/5, 2, 2А, 2Б, 4, 4А, 5, 5А, 6А, 7, 8, 8А, 8В, 9, 10, 13, 16/2, 17, 17/2, 17А, 18; улица Стекольная; улица Спасская; улица Жағалау
1,75
учетные квартала 183, 184,185, 186,187,188
97
улица Камали Дүйсембеков дома 2, 2У, 3, 4, 4У, 5У, 6У, 8У, 9У, 10У, 33/2, 34, 35, 37, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/1, 53/9, 53А, 55, 55/2, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67; улица Сарыарка дома 6, 6/2; проспект Республики дома 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 24, 28, 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42; проспект Шахтеров дома 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 23, 23/7, 25, 31, 31/4, 31А, 31Б, 36/2; микрорайон Орбита1-2; проспект Строителей; улица Муканова дома 1/2, 1/3, 1/6, 2, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8, 10, 10/2, 10/3, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/2, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30/2, 32, 34; улица Университетская дома 11, 15, 17, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29; жилой массив 28; улица Карбышева; улица Язева; микрорайон 27; микрорайон 28; микрорайон 29; микрорайон 30; улица Сатыбалдина; жилой комплекс Молодежка; улица Гапеева; улица Рыскулова
2,50
учетный квартал 218
98
улица Муканова дома 80, 82; улица Таттимбета дома 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14
2,60
Гаражи и иные строения, сооружения, помещения
99
учетные квартала 044, 045, 055, 067, 113, 114, 115, 116, 117, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 134, 137, 138, 139, 153, 154, 155, 156, 171, 172, 173, 183, 184, 185, 186, 187, 188
2,20
100
учетные квартала 124, 140, 141, 143, 157
2,30
101
учетные квартала 008, 009
2,00
102
учетные квартала 031, 043
1,87
103
учетный квартал 093
1,80
104
учетные квартала 021, 027, 028, 030, 048, 051, 052, 056, 065, 133, 135, 136
1,70
105
учетные квартала 029, 084, 091, 092, 099, 130, 144, 145, 146, 147, 148, 149,150, 181, 182

1,90
Хоровой тұйық көшесі; Кондитерская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлер; Природная көшесі; Квартальный тұйық көшесі; Кирпичный тұйық көшесі; Штакетный тұйық көшесі; Альпинистов көшесі
1,75
182 есептік квартал
96
Рахимов көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27 үйлер; Камали Дүйсембеков көшесі 5, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27 үйлер; Университетская көшесі 11А, 39, 78/15, 78/17, 78/18, 78/19, 78/20 үйлер, 26 тұрғын ауданы 5А, 11А үйлер; 1, 2 Панель-Центр шағын ауданы
2,40
Рижская көшесі; Ключевая көшесі 1/5, 2, 2А, 2Б, 4, 4А, 5, 5А, 6А, 7, 8, 8А, 8В, 9, 10, 13, 16/2, 17, 17/2, 17А, 18 үйлер; Стекольная көшесі; Спасская көшесі; Жағалау көшесі
1,75
183, 184,185, 186,187,188 есептік кварталдар
97
Камали Дүйсембеков көшесі 2, 2У, 3, 4, 4У, 5У, 6У, 8У, 9У, 10У, 33/2, 34, 35, 37, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/1, 53/9, 53А, 55, 55/2, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер; Сарыарқа көшесі 6, 6/2 үйлер; Республика данғылы 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 24, 28, 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер; Шахтеров данғылы 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 23, 23/7, 25, 31, 31/4, 31А, 31Б, 36/2 үйлер; Орбита1-2 шағын ауданы; Строителей данғылы; Мұқанов көшесі 1/2, 1/3, 1/6, 2, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8, 10, 10/2, 10/3, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/2, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30/2, 32, 34 үйлер; Университетская көшесі 11, 15, 17, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер; 28 тұрғын ауданы; Карбышев көшесі; Язев көшесі; 27 шағын ауданы; 28 шағын ауданы; 29 шағын ауданы; 30 шағын ауданы; Сатыбалдин көшесі; Молодежка тұрғын үй кешені; Гапеев көшесі; Рысқұлов көшесі
2,50
218 есептік квартал
98
Мұқанов көшесі 80, 82 үйлер; Тәттімбет көшесі 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер
2,60
Гараждар және өзге де құрылыстар, ғимараттар, жайлар
99
044, 045, 055, 067, 113, 114, 115, 116, 117, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 134, 137, 138, 139, 153, 154, 155, 156, 171, 172, 173, 183, 184, 185, 186, 187, 188 есептік кварталдар
2,20
100
124, 140, 141, 143, 157 есептік кварталдар
2,30
101
008, 009 есептік кварталдар
2,00
102
031, 043 есептік кварталдар
1,87
103
093 есептік квартал
1,80
104
021, 027, 028, 030, 048, 051, 052, 056, 065, 133, 135, 136 есептік кварталдар
1,70
105
029, 084, 091, 092, 099, 130, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 181, 182 есептік кварталдар