О внесении изменений в решение LVII сессии Жезказганского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 57/486 "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2021 года № 4/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2021 года № 6301. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LVII сессии Жезказганского городского маслихата от 29 декабря 2020 года №57/486 "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №22017, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 88010 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3416 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84527 тысяч тенге;
2) затраты – 95556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7546 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7546 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35782 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1260 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34522 тысяч тенге;

Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы LVII сессиясының № 57/486 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 6301 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы LVII сессиясының №57/486 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №22017 тіркелген, 2021 жылғы 06 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88010 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84527 мың теңге;
2) шығындар – 95556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7546 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7546 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1260 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34522 мың теңге;