О внесении изменений в решение LVІ сессии Жезказганского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56/472 "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15 апреля 2021 года № 6/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 апреля 2021 года № 6313. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LVІ сессии Жезказганского городского маслихата от 28 декабря 2020 года №56/472 "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №21972, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22429485 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10321484 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30429 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 246190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11831382 тысяч тенге;
2) затраты – 25340862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 278201 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 282577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2633176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2633176 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 4376 тысяч тенге;
погашения займов – 425978 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3054778 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы LVІ сессиясының № 56/472 "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 6/54 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 6313 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы LVІ сессиясының №56/472 "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №21972 тіркелген, 2021 жылғы 05 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22429485 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10321484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30429 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 246190 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11831382 мың теңге;
2) шығындар - 25340862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 278201 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 282577 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2633176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2633176 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4376 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 425978 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3054778 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.