Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Жезказган
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 5 мая 2021 года № 16/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 мая 2021 года № 6335
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жезқазған қаласының елді мекендерінде салық салу нысандарының орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 5 мамырдағы № 16/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 мамырда № 6335 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529 бабының 6 тармағына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Жезказган, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 01 января 2022 года.
Аким города Жезказган К. Абсаттаров
Приложение-1 к постановлению
Акимата города Жезказган
от 5 мая 2021 года

1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Жезқазған қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Абсаттаров
Жезқазған қаласы
әкімдігінің
2021 жылғы 5
мамырдағы

№ 16/01
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Жезказган
№ п/н
Месторасположение объекта налогообложения в городе Жезказган
Коэффициенты зонирования
1
1 микрорайон - бульвар Ғарышкерлер, дом 7,9,11,13,15,15А, 17,19, 21,21А,21Б,23,25А, 27,29,33; улица Гагарина, дом 10,12,14,16,18,20,24,26,28,30,32, 34,36; проспект Мира, дом 17,19.
1,3
2
2 микрорайон – бульвар Ғарышкерлер, дом 6,8,10,12,16,18,24,26,28,34,38,40,42; улица Б.Момышулы, дом 1,3,7,11,17,19,21,23, 25,27,4,6,8,16,18,22,24; проспект Мира, дом 23,29,33,37; улица С.Сейфуллина, дом 48,50,52,54; проспект Алашахана, дом 3,5,7,9,11,13,17,19,23,25, 25А,27,21.
1,3
3
3 микрорайон – улица С.Сейфуллина, дом 53,57,59,61, 63,65,67,69; проспект Алашахана, дом 33,35,37,37А,39,41,43; бульвар Ғарышкерлер, дом 50,50А,54,56; улица Байконурова, дом 106,110,112,114,118.
1,1
4
4 микрорайон – проспект Алашахана, дом 20,20А,22А, 22Б,22Е,24,24Б,26,28,32; улица Жеңіс, дом 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,23; улица Анаркулова, дом 1,3,5,7,9,15,17.
1,3
5
5 микрорайон – улица Анаркулова, дом 2,4,6,8,14,14А, 14Б,16; проспект Мира, дом 45,51,51А,49,47,53,57,59, 61,63,65,67,69; улица Деева, дом 1,3,5,7,7А,9,9А,9Б,11,11Б, 13,15,17,19; проспект Алашахана, дом 2,4,6,10,14,16,18.
1,2
6
6 микрорайон – проспект Мира, дом 28,30; улица Есенберлина, улица М.Жалиля.
0,75
7
7 микрорайон – улица Маргулана, дом 2/2,2/1,4,6,8,10,14,18,20,24,26,28,30,34,36,40,42,44,46,48; улица Тілеулі Батыр, дом 1-11,13-21,22А,23,24, 26-40,42-44,46,47,49; улица Ер-Шоштана, дом 2,4,5,6,8,9,11,13,17А, 20,21,23,25,26,27,29,30,32-42,44-59,61,62,63,66,68; улица Кет бұқа би, дом 1,3,5,7,13,15,17,19,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,55,57,59, 61,63,65,67.
0,75
8
8 микрорайон – улица Маргулана, дом 72,74,76,78,84,86,88А,90,92,94,96,96Б,98,100,102, 104,106,108,110,116,116А, 118,120,122; улица Тілеулі Батыра, дом 50,52,53,54,56,58, 60,62,67-74,76,78,79,80,82,84, 85,86,88,90,92,93,95,96,98,100,104,106,110,112; улица Ер-Шоштана, до 65,67,69,71,73, 75,77, 79,81,83,85,87,89, 91,95,97, 101,105,113,117,119,121,125,129,70,72, 76,78,80,82,84,86,88,90,94,98,98А,100, 106,110,112,114,116,118,120,124,128,132; улица Кет бұқа би, дом 69,71,73,77,81,85,87,89, 91,93,95,101,107,111,113,115,117,119,121,125,127,12,14,18,20,22,24,36,38,44,46,48, 52,62,64,66; улица Бабыр би, дом 2-6,8,12-14,16,18,19,20,22,23,25,27,32-34,36,37,38,44,46,50,56,60,62,64,33,41,43,45,49,59,65; улица Байжанұлы, дом 5,9,11,35,37,41,43,59,61,63.
0,75
9
1 квартал – улица Пушкина, дом 6,8; улица Холмецкого, дом 36,38,40,42,44,46; улица Фурманова, дом 21,23,24-32; улица Сатпаева, дом 7,9,11; улица Омарова, дом 9А,11, улица Строительная, дом 11.

№ 16/01
Қаулысына 1-қосымша
Жезқазған қаласында салық салу нысанының орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Жезқазған қаласында салық салу нысанының орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
1 ықшам ауданы - Ғарышкерлер бульвары 7,9,11,13,15,15А, 17,19, 21,21А,21Б,23,25А, 27,29,33 үй; Гагарин көшесі 10,12,14,16,18,20,24,26,28,30,32, 34,36 үй; Бейбітшілік даңғылы 17,19 үй.
1,3
2
2 ықшам ауданы - Ғарышкерлер бульвары 6,8,10,12,16,18,24,26,28,34,38,40,42 үй; Б.Момышұлы көшесі 1,3,7,11,17,19,21,23, 25,27,4,6,8,16,18,22,24 үй; Бейбітшілік даңғылы 23,29,33,37 үй; С.Сейфуллин көшесі 48,50,52,54 үй; Алашахан даңғылы 3,5,7,9,11,13,17,19,23,25, 25А,27,21 үй.
1,3
3
3 ықшам ауданы - С.Сейфуллин көшесі 53,57,59,61, 63,65,67,69 үй; Алашахан даңғылы 33,35,37,37А,39,41,43 үй; Ғарышкерлер бульвары 50,50А,54,56 үй; Байқоңыров көшесі 106,110,112,114,118 үй.
1,1
4
4 ықшам ауданы – Алашахан даңғылы 20,20А,22А, 22Б,22Е,24,24Б,26,28,32 үй; Жеңіс көшесі 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,23 үй; Анарқұлов көшесі 1,3,5,7,9,15,17 үй.
1,3
5
5 ықшам ауданы - Анаркұлов көшесі 2,4,6,8,14,14А, 14Б,16 үй; Бейбітшілік даңғылы 45,51,51А,49,47,53,57,59, 61,63,65,67,69 үй; Деев көшесі 1,3,5,7,7А,9,9А,9Б,11,11Б, 13,15,17,19 үй; Алашахан даңғылы 2,4,6,10,14,16,18 үй.
1,2
6
6 ықшам ауданы - Бейбітшілік даңғылы 28,30 үй; Есенберлин көшесі, М.Жәлел көшесі
0,75
7
7 ықшам ауданы - Марғұлан көшесі 2/2,2/1,4,6,8,10,14,18,20,24,26,28,30,34,36,40,42,44,46,48 үй; Тілеулі Батыр көшесі 1-11,13-21,22А,23,24, 26-40,42-44,46,47,49 үй; Ер-Шоштан көшесі 2,4,5,6,8,9,11,13,17А, 20,21,23,25,26,27,29,30,32-42,44-59,61,62,63,66,68 үй; Кет бұқа би көшесі 1,3,5,7,13,15,17,19,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,55,57,59, 61,63,65,67 үй.
0,75
8
8 ықшам ауданы - Марғұлан көшесі 72,74,76,78,84,86,88А,90,92,94,96,96Б,98,100,102, 104,106,108,110,116,116А, 118,120,122 үй; Тілеулі Батыр көшесі 50,52,53,54,56,58, 60,62,67-74,76,78,79,80,82,84, 85,86,88,90,92,93,95,96,98,100,104,106,110,112 үй; Ер-Шоштан көшесі 65,67,69,71,73, 75,77, 79,81,83,85,87,89, 91,95,97, 101,105,113,117,119,121,125,129,70,72, 76,78,80,82,84,86,88,90,94,98,98А,100, 106,110,112,114,116,118,120,124,128,132 үй; Кет бұқа би көшесі 69,71,73,77,81,85,87,89, 91,93,95,101,107,111,113,115,117,119,121,125,127,12,14,18,20,22,24,36,38,44,46,48, 52,62,64,66 үй; Бабыр би көшесі 2-6,8,12-14,16,18,19,20,22,23,25,27,32,34,36,37,38,44, 46,50,56,60,62,64,33,41,43,45,49,59,65 үй; Байжанұлы көшесі 5,9,11,35,37,41,43,59,61,63 үй.
0,75
9
1 орам - Пушкин көшесі 6,8 үй; Холмецкий көшесі 36,38,40,42,44,46 үй; Фурманов көшесі 21,23,24,32 үй; Сәтбаев көшесі 7,9,11 үй; Омаров көшесі 9А,11 үй; Строительная көшесі 11 үй.

0,75
10
2 квартал – улица Омарова, дом 8,12,14; улица Холмецкого, дом 22,26,28,30,32,34; улица Фурманова, дом 11-20,1-6; улица Строительная, дом 4,6,8; улица Курманбаева, дом 11,15,10,3,5,9А; улица Сатпаева, дом 3; улица Желтоқсана, дом 6,8,10,11,12,13,15,17; улица Абая, дом 11,13,15,17,17/1,19.
0,85
11
4 квартал – улица Холмецкого, дом 1,2,3,3А,5,6,8, 10, 12,14; улица Рыскулова, дом 3-6,8,10,12,14,20,22,24; улица Гурбы, дом 1-5,7,9,11,13,15; улицаТемирязева, дом 1,2,3,6,7,8,10,11; улица Ранова, дом 1,3-9,17; улица Штифанова, дом 1,2Б,3,4-13,15,17,18,19; Восточно-Объяздная дорога, дом 2,8.
0,85
12
5 квартал – улица Айбасова, дом 2,4,6,9,11,13,15; улица Абая, дом 14,16,18,20,22; улица Желтоқсана, дом 14,16,19.
0,75
13
6 квартал – улица Айбасова, дом 1,3,5,7; улица, Абая, дом 2,4,6,8,10,12,5; улица Чехова, дом 3,5; улица Желтоқсана, дом 29; улица Тарадая, дом 8.
1,2
14
7 квартал – проспект Мира, дом 2,4,6,8,10,12,14,16,18.
1,2
15
8 квартал – проспект Мира, дом 20,24.
1,1
16
9 квартал – улица Сары-Арка, дом 2,4,6,8,12,14,16,18,20; улица Пугачева, дом 1,4,6,8,10,12,14,18,22,24,30, 32,34,36,38; улица Гоголя дом, 4,6,8,10,12,14,18; улица Ломоносова, дом 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,9, 11,13; переулок Шапагат, дом 1,3,5; переулок Наурыз, дом 5,7; улица Абая, дом 87,87А,89,91,93,95,95А,97,99.
1,2
17
10 квартал – улица Гагарина, дом 5,7,9,11,13; проспект Мира, дом 9,11,13; улица Асылбекова, дом 2,4,6,8,10,12; улица Аубакирова, дом 14,16, улица Курманова; дом 4-8,10,12,14,16,18,20.
0,75
18
15 квартал – улица Гагарина, дом 15,17,19,21,23; улица Аубакирова, дом 9,11,13,15; улица Асылбекова, дом 14,16,18,20,22,24,26,28; улица Либкнехта, дом 10,11,12,13-18,20,22; улица Смайлова, дом 14,16.
0,75
19
16 квартал – улица Аубакирова, дом 3,5; улица Абая, дом 52,54,56,58,60,62; улица Смайлова, дом 4,6,8; улица Либкнехта, дом 1,2,2А,3,4,5,23,25,27,30,32; улица Асылбекова, дом 13,15,17,19,21,23,25,27.
0,75
20
19 квартал – улица Асылбекова, дом 34,36,38,40; переулок Космедиянской, дом 6,8,10,12,14,11,13,15; улица Смайлова, дом 7,9; улица С.Сейфуллина дом 36; улица Гагарина, дом 25,27,29,31,33.
0,75
21
20 квартал – улица Асылбекова, дом 29,31,33,35,37,39; улица Абая, дом 64Б,66,68,70,72; улица Курмангазы, дом 1-8.
0,85
22
21 квартал – улица Омарова, дом 24,26,28,30,32; улица Абая, дом 39,41,43,45,47, улица Пирогова, дом 4,6,8,10.
0,85
23
22 квартал – улица Пирогова, дом 3,5,7,9; улица Абая, дом 29,31,33,35,37; улица Омарова, дом 16,18,20,20А; улица, Амралина дом 3-12; улица Сатпаева, дом 4,6,10,16.
0,85
24
23 квартал – улица Омарова, дом 17,19,21,25А,23Б,23В; улица Сатпаева, дом 16,18,20,22; улица Амралина, дом 13,15,15А,19,16,18,20,22,24,26; улица Пирогова, дом 13,15,17,19,21,21/1; улица Жанасова, дом 1,1Б,1В,1Г; улица Пушкина, дом 17А,17Б,17В,19.
0,9
25

0,75
10
2 орам – Омаров көшесі 8,12,14 үй; Холмецкий көшесі 22,26,28,30,32,34 үй; Фурманов көшесі 11-20,1-6 үй; Строительная көшесі 4,6,8 үй; Құрманбаев көшесі 11,15,10,3,5,9А үй; Сәтбаев көшесі 3 үй; Желтоқсан көшесі 6,8,10,11,12,13,15,17 үй; Абай көшесі 11,13,15,17,17/1,19 үй.
0,85
11
4 орам - Холмецкий көшесі 1,2,3,3А,5,6,8,10,12,14 үй; Рысқұлов көшесі 3-6,8,10,12,14,20,22,24 үй; Гурба көшесі 1-5,7,9,11,13,15 үй; Темирязев көшесі 1,2,3,6,7,8,10,11үй; Ранов көшесі 1,3-9,17 үй; Штифанов көшесі 1,2Б,3,4-13,15,17,18,19 үй; Шығыс айналма жолы 2,8 үй.
0,85
12
5 орам - Айбасов көшесі 2,4,6,9,11,13,15 үй; Абай көшесі 14,16,18,20,22 үй; Желтоқсан көшесі 14,16,19 үй.
0,75
13
6 орам - Айбасов көшесі 1,3,5,7 үй; Абай көшесі 2,4,6,8,10,12,5 үй; Чехов көшесі 3,5 үй; Желтоқсан көшесі 29 үй; Тарадая көшесі 8 үй.
1,2
14
7 орам – Бейбітшілік даңғылы 2,4,6,8,10,12,14,16,18 үй.
1,2
15
8 орам - Бейбітшілік даңғылы 20,24 үй.
1,1
16
9 орам - Сары-Арка көшесі 2,4,6,8,12,14,16,18,20 үй; Пугачев көшесі 1,4,6,8,10,12,14,18,22,24,30, 32,34,36,38 үй; Гоголь көшесі 4,6,8,10,12,14,18 үй; Ломоносов көшесі 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,9,11,13 үй; Шапағат қалтарысы 1,3,5 үй; Наурыз бұрылысы 5,7 үй; Абай көшесі 87,87А,89,91,93,95,95А,97,99 үй.
1,2
17
10 квартал - Гагарин көшесі 5,7,9,11,13 үй; Бейбітшілік даңғылы 9,11,13 үй; Асылбеков көшесі 2,4,6,8,10,12 үй; Аубакиров көшесі 14,16 үй; Құрманов көшесі 4-8,10,12,14,16,18,20 үй.
0,75
18
15 орам – Гагарин көшесі 15,17,19,21,23 үй; Аубакиров көшесі 9,11,13,15 үй; Асылбеков көшесі 14,16,18,20,22,24,26,28 үй; Либкнехта көшесі 10,11,12,13-18,20,22 үй; Смайлов көшесі 14,16 үй.
0,75
19
16 орам - Аубакиров көшесі 3,5 үй; Абай көшесі 52,54,56,58,60,62 үй; Смайлов көшесі 4,6,8 үй; Либкнехта көшесі 1,2,2А,3,4,5,23,25,27,30,32 үй; Асылбеков көшесі 13,15,17,19,21,23,25,27 үй.
0,75
20
19 орам - Асылбеков көшесі 34,36,38,40 үй; Космедиянская көшесі 6,8,10,12,14,11,13,15 үй; Смайлов көшесі 7,9 үй; С.Сейфуллин көшесі 36 үй; Гагарина көшесі 25,27,29,31,33 үй.
0,75
21
20 орам - Асылбеков көшесі 29,31,33,35,37,39 үй; Абай көшесі 64Б,66,68,70,72 үй; Құрманғазы көшесі 1-8 үй.
0,85
22
21 орам – Омаров көшесі 24,26,28,30,32 үй; Абай көшесі 39,41,43,45,47 үй; Пирогов көшесі 4,6,8,10 үй.
0,85
23
22 орам - Пирогов көшесі 3,5,7,9 үй; Абай көшесі 29,31,33,35,37 үй; Омаров көшесі 16,18,20,20А үй; Әмралин көшесі 3-12 үй; Сәтбаев көшесі 4,6,10,16 үй.
0,85
24
23 орам - Омаров көшесі 17,19,21,25А,23Б,23В үй; Сәтбаев көшесі 16,18,20,22 үй; Әмралин көшесі 13,15,15А,19,16,18,20,22,24,26 үй; Пирогов көшесі 13,15,17,19,21,21/1 үй; Жанасов көшесі 1,1Б,1В,1Г үй; Пушкин көшесі 17А,17Б,17В,19 үй.
0,9
25

25 квартал – улица Амралина, дом 26А,28,30,32; улица Пушкина, дом 17; улица Пирогова, дом 21Б,23,25,18.
0,85
26
26 квартал – улица С.Сейфуллина, дом 16,28; улица Абая, дом 49, 49А,49Б; улица Жанасова, дом 2А,4,4А,4Б,4В,6.
1,2
27
27 квартал – улица Сатпаева, дом 24,26,28,28А,28Б, 28В,30,32; улица Амралина, дом 17,23,25.
1,2
28
28 квартал – улица Холмецкого, дом 48,50,52; улица Пушкина, дом 3,5,9; улица Расковой, дом 7,9,3,4,5,6; улица Сатпаева, дом 17,19,21,23,25; улица Аманжолова, дом 2,8.
1,2
29
29 квартал – улица Жанасов, дом 8,10,12,14,16; улица Пушкина, дом 21,23,25; улица С.Сейфуллина, дом 2,4,6,8,10.
0,85
30
30 квартал – улица Абая, дом 74,76,78,80,82; улица Курмангазы, дом 9,11-24; улица Асылбекова, дом 41,43,45,47,49,51,53,55.
0,85
31
31 квартал – улица Курмангазы, дом 26,28,30,32,34, 36, 38; улица Шевченко, дом 49; улица Асылбекова, дом 57,59,61,63,65,67,69; улица Байконурова, дом 62,64.
0,85
32
32 квартал – улица Асылбекова, дом 46,48; улица С.Сейфуллина, дом 39; улица Гагарина, дом 37; улица Шевченко, дом 32,34.
0,85
33
33 квартал – улица С.Сейфуллина, дом 45.
0,85
34
61 квартал – улица Холмецкого, дом 56,58,60,62,64, 64/1,66,68,70; улица Сатпаева, дом 27,29,31А,33,35,37,39,41; улица Некрасова, дом 2,4,6,8; улица Аманжолова, дом 1,3,5.
0,85
35
62 квартал – улица Сатпаева, дом 34,36,40,42; улица Некрасова, дом 12,14; улица Аманжолова, дом 9,11.
0,85
36
63 квартал – улица Холмецкого, дом 76,78,80,84,86,88; улица Байконурова, дом 2,4,6,8; улица Некрасова, дом 1,3,5,7; улица Сатпаева, дом 45,47,49,51,53,55,59,61,61А, 63,65,67,69.
0,85
37
64 квартал – улица Сатпаева, дом 44,46,48,50,52,54, 54А,56,56Б,58; улица Байконурова, дом 12,14,16; улица Некрасова, дом 9,11,13,15,17,19; улица Жанасова, дом 3,5,7,9,11,13,19,21,25,25А,27.
0,85
38
65 квартал – улица Холмецкого, дом 94,96,98,102,104; улица Сатпаева, дом 73,75,77,79,81,83,85,87,89,89А, 91,93,95,97; улица Байконурова, дом 1,3,5,7, улица Улытау, дом 2.
0,85
39
66 квартал – улица Байконурова, дом 9,11,13; улица Жанасова, дом 29,31,39,41,43,45А,47,49,51,53; улица Улытау, дом 4,6; улица Сатпаева, дом 60,64,66,70,72,70Б,74.
0,85
40
67 квартал – улица Шевченко, дом 1,3,5,7,7А,9,11,13, 15, 17; улица Пушкина, дом 41,43,45,47,51, улица Байконурова, дом 20,22,24,26,28,30,32; улица Аманжолова, дом 34,36,38.
0,85
41
68 квартал – улица Аманжолова, дом 24,22; улица С.Сейфуллина, дом 3,5,9,15; улица Пушкина, дом 35; улица Шевченко, дом 4,6,8,10.
0,85
42
69 квартал – улица Пушкина, дом 36,40; улица Байконурова, дом 34,36,38,40,44,46,46, 46/2,48,50; улица Шевченко, дом 31,33,27,23,25,29,37,39; улица Абая дом, 61,63,65,67,86,88,92,94; улица Курмангазы, дом 25,27,29,31,33,35.

25 орам - Әмралин көшесі 26А,28,30,32 үй; Пушкин көшесі 17 үй; Пирогов көшесі 21Б,23,25,18 үй.
0,85
26
26 орам - С.Сейфуллин көшесі 16,28 үй; Абай көшесі 49, 49А,49Б үй; Жанасов көшесі 2А,4,4А,4Б,4В,6 үй.
1,2
27
27 орам - Сәтбаева көшесі 24,26,28,28А,28Б,28В,30,32 үй; Әмралин көшесі 17,23,25 үй.
1,2
28
28 орам - Холмецкий көшесі 48,50,52 үй; Пушкин көшесі 3,5,9 үй; Раскова көшесі 7,9,3,4,5,6 үй; Сәтбаев көшесі 17,19,21,23,25 үй; Аманжолов көшесі 2,8 үй.
1,2
29
29 орам - Жанасав көшесі 8,10,12,14,16 үй; Пушкин көшесі 21,23,25 үй; С.Сейфуллин көшесі 2,4,6,8,10 үй.
0,85
30
30 орам - Абай көшесі 74,76,78,80,82 үй; Құрманғазы көшесі 9,11-24 үй; Асылбеков көшесі 41,43,45,47,49,51,53,55 үй.
0,85
31
31 орам - Құрманғазы көшесі 26,28,30,32,34,36,38 үй; Шевченко көшесі 49 үй; Асылбеков көшесі 57,59,61,63,65,67,69 үй; Байқоңыров көшесі 62,64 үй.
0,85
32
32 орам - Асылбеков көшесі 46,48 үй; С.Сейфуллин көшесі 39 үй; Гагарин көшесі 37 үй; Шевченко көшесі 32,34 үй.
0,85
33
33 орам - С.Сейфуллина көшесі 45 үй.
0,85
34
61 орам - Холмецкий көшесі 56,58,60,62,64,64/1,66,68,70 үй; Сәтбаев көшесі 27,29,31А,33,35,37,39,41 үй; Некрасов көшесі 2,4,6,8 үй; Аманжолов көшесі 1,3,5 үй.
0,85
35
62 орам - Сәтбаев көшесі 34,36,40,42 үй; Некрасов көшесі 12,14 үй; Аманжолов көшесі 9,11 үй.
0,85
36
63 орам - Холмецкий көшесі 76,78,80,84,86,88 үй; .Байқоңыров көшесі 2,4,6,8 үй; Некрасов көшесі 1,3,5,7 үй; Сәтбаев көшесі 45,47,49,51,53,55,59,61,61А, 63,65,67,69 үй.
0,85
37
64 орам – Сәтбаев көшесі 44,46,48,50,52,54, 54А,56,56Б,58 үй; Байқоңыров көшесі 12,14,16 үй; Некрасов көшесі 9,11,13,15,17,19 үй; Жанасов көшесі 3,5,7,9,11,13,19,21,25,25А,27 үй.
0,85
38
65 орам - Холмецкий көшесі 94,96,98,102,104 үй; Сәтбаев көшесі 73,75,77,79,81,83,85,87,89,89А,91,93,95,97 үй; Байқоңыров көшесі 1,3,5,7 үй; Ұлытау көшесі 2 үй.
0,85
39
66 орам - Байқоңыров көшесі 9,11,13 үй; Жанасов көшесі 29,31,39,41,43,45А,47,49,51,53 үй; Ұлытау көшесі 4,6 үй, Сәтбаев көшесі 60,64,66,70,72,70Б,74 үй.
0,85
40
67 орам - Шевченко көшесі 1,3,5,7,7А,9,11,13,15,17 үй; Пушкин көшесі 41,43,45,47,51 үй; Байқоңыров көшесі 20,22,24,26,28,30,32 үй; Аманжолов көшесі 34,36,38 үй.
0,85
41
68 орам - Аманжолов көшесі 24,22 үй; С.Сейфуллин көшесі 3,5,9,15, үй; Пушкин көшесі 35 үй; Шевченко көшесі 4,6,8,10 үй,
0,85
42
69 орам - Пушкин көшесі 36,40 үй, Байқоңыров көшесі 34,36,38,40,44,46,46, 46/2,48,50 үй; Шевченко көшесі 31,33,27,23,25,29,37,39 үй; Абай көшесі 61,63,65,67,86,88,92,94 үй; Құрманғазы көшесі 25,27,29,31,33,35 үй.

0,85
43
70 квартал – улица Гагарина, дом 66,72,72/2,70,70/4; улица Жангельдина, 88,90, улица Панфилова, дом 76,76А,79,81,98,100; улица Орджоникидзе, дом 35,36,36А,37,40, 39А, 41, 41/2, 42-52,54,56; улица Байконурова, дом 101,103,105,107,109,113,115,117, 119,119А, 121,97А; улица Мамажанова, дом 16-34,36,38,39.
0,85
44
71 квартал – улица Мамажанова, дом 16-34,36,38,39; улица Байконурова, дом 82,82А,84,86,88,90,92,94,96, 98,99,100,102; улица Есенова, дом 17,19,21-38,40; улица Шевченко, дом 69,71,73/2,75,75/1,77,79,81,83, 85,87,91.
0,85
45
72 квартал – улица Байконурова, дом 66,68,70,72,74, 76,80; улица Мамажанова, дом 1-8,10-13,15,15А; улица Есенова, дом 1-16; улица Шевченко, дом 51,53,55,57,59,61,63,65.
0,85
46
74 квартал – улица Гагарина, дом 76,78,80,82,98; улица Асылбекова, дом 84,86,86/2,88/1,88/2,90,92,94, 93,95,97/1,97/2; улица Абая, дом 126,128,130; улица Маметовой, дом 43,48,50,52,54,56,58,60,62,64, 66,68,70,72,74,76; улица Н.Абдирова, дом 47-75,77; улица Жангельдина, дом 61,63,65,67,69,71,73,75, 77, 79,81,83,85.
0,85
47
75 квартал – улица Жангельдина, дом 58,60,62,64,66, 68,70,72,74,76,78,80,82,84,86; улица Панфилова, дом 44,46,48,50,52,53-69,69А,70-75,77; улица Ордженикидзе, дом 1-19,22-34; улица Байконурова, дом 65,67,69,71,73,75,77,79,81, 83,85,87,89,91,93,95.
0,85
48
76 квартал – улица Абая, дом 81,81А,83; улица Ұлытау, дом 66.
0,85
49
77 квартал – улица Абая, дом 79; улица Заслонова, дом 2/2.
0,85
50
78 квартал – улица Ұлытау, дом 54,56,58,60,62; улица Асатова, дом 15-25; улица Маметовой, дом 23,25,26,27,28,28А,29,31,32,34,36,38,40,42,44,46; улица Н.Абдирова, дом 27, 27А,28,28/1,30-46;улица Жангельдина, дом 39,41,43,45,47,49,51, 53, 55, 57.
0,85
51
79 квартал – улица Жангельдина, дом 36,38,40,42,44, 46,48,50,52,54; улица Панфилова, дом 24,26,28,30,32-35,36,38-43,45,47,49,51; улица Молдагуловой, дом 23,25,27-30,30А,31,33-42,44; улица Байконурова, дом 45,47,49,53,55,57,59,61,63.
1
52
80 квартал – улица Жангельдина, дом 28,30,32,32А, 34,34А; улица Панфилова, дом 16,16/2,18,18А,20,22,25, 27, 27А,29,29А,31; улица Молдагуловой, дом 11А,13,15,16,18-22,24,26; улица Байконурова, дом 33,35,37,39,41,43.
0,85
53
81 квартал – улица Жангельдина, дом 12,14,16,18,20, 22,24,26; улица Панфилова, дом 1-15; улица Молдагулова, дом 1-12; улица Байконурова, дом 23,25,27,29,31; улица Аманжолова, дом 13,15.
0,85
54
82 квартал – улица Жангельдина, дом 15,17,19,21; улица Салыкбаева, дом 3,9; улица Ұлытау, дом 22,24,26,28,30, улица Жарокова, дом 2,4,6; улица Байсейтовой, дом 15-22.
0,85
55
83 квартал – улица Жангельдина, дом 29,31,33,35, 37, 37А; улица Н.Абдирова, дом 11,13-24,26; улица Маметовой, дом 9,11,12,14-22,24; улица Асатова, дом 1-5,7-14; улицаҰлытау, дом 48,50,52; улица Аманжолова, дом 31,33,35.

0,85
43
70 орам - Гагарин көшесі 66,72,72/2,70,70/4 үй; Жангелдин көшесі 88,90 үй; Панфилов көшесі 76,76А,79,81,98,100 үй; Орджоникидзе көшесі 35,36,36А,37,40,39А,41,41/2, 42-52,54,56 үй; Байконыров көшесі 101,103,105,107,109,113,115,117, 119,119А, 121,97А үй; Мамажанов көшесі 16-34,36,38,39 үй.
0,85
44
71 орам - Мамажанов көшесі 16-34,36,38,39 үй; Байқоңыров көшесі 82,82А,84,86,88,90,92,94,96, 98,99,100,102 үй; Есенов көшесі 17,19,21-38,40 үй; Шевченко көшесі 69,71,73/2,75,75/1,77,79,81,83, 85,87,91 үй.
0,85
45
72 орам - Байқоңыров көшесі 66,68,70,72,74, 76,80 үй; Мамажанов көшесі 1-8,10-13,15,15А үй; Есенов көшесі 1-16 үй; Шевченко көшесі 51,53,55,57,59,61,63,65 үй.
0,85
46
74 орам - Гагарин көшесі 76,78,80,82,98 үй; Асылбеков көшесі 84,86,86/2,88/1,88/2,90,92,94, 93,95,97/1,97/2 үй; Абай көшесі 126,128,130 үй; Маметова көшесі 43,48,50,52,54,56,58,60,62,64, 66,68,70,72,74,76 үй; Н.Абдиров көшесі 47-75,77 үй, Жангелдин көшесі 61,63,65,67,69,71,73,75, 77, 79,81,83,85 үй.
0,85
47
75 орам - Жангелдин көшесі 58,60,62,64,66, 68,70,72,74,76,78,80,82,84,86 үй; Панфилов көшесі 44,46,48,50,52,53-69,69А,70-75,77 үй; Ордженикидзе көшесі 1-19,22-34 үй; Байқоңыров көшесі 65,67,69,71,73,75,77,79,81,83,85,87,89,91,93,95 үй.
0,85
48
76 орам - Абай көшесі 81,81А,83 үй; Ұлытау көшесі 66 үй.
0,85
49
77 орам - Абай көшесі 79 үй; Заслонов көшесі 2/2 үй.
0,85
50
78 орам - Ұлытау көшесі 54,56,58,60,62 үй; Асатов көшесі 15-25 үй; Маметова көш.23,25,26,27,28,28А,29,31,32,34,36,38,40,42,44,46 үй; Н.Абдиров көшесі 27, 27А,28,28/1,30-46 үй; Жангелдин көшесі 39,41,43,45,47,49,51, 53, 55, 57 үй.
0,85
51
79 орам - Жангелдин көшесі 36,38,40,42,44, 46,48,50,52,54 үй; Панфилов көшесі 24,26,28,30,32-35,36,38-43,45,47,49,51 үй; Молдағұлова көшесі 23,25,27-30,30А,31,33-42,44 үй; Байқоңыров көшесі 45,47,49,53,55,57,59,61,63 үй
1
52
80 орам - Жангельдин көшесі 28,30,32,32А, 34,34А үй, Панфилова көшесі16,16/2,18,18А,20,22,25, 27, 27А,29,29А,31 үй, Молдагулова көшесі11А,13,15,16,18-22,24,26 үй, Байконыров көшесі 33,35,37,39,41,43 үй.
0,85
53
81 орам - Жангелдин көшесі 12,14,16,18,20, 22,24,26 үй; Панфилов көшесі 1-15 үй; Молдағұлова көшесі 1-12 үй; Байқоңыров көшесі 23,25,27,29,31 үй; Аманжолов көшесі 13,15 үй.
0,85
54
82 орам - Жангелдин көшесі 15,17,19,21 үй; Салықбаев көшесі 3,9 үй; Ұлытау көшесі 22,24,26,28,30 үй; Жароков көшесі 2,4,6 үй; Байсейтова көшесі 15-22 үй.
0,85
55
83 орам - Жангелдин көшесі 29,31,33,35, 37, 37А үй; Н.Абдиров көшесі 11,13-24,26 үй; Маметова көшесі 9,11,12,14-22,24 үй; Асатов көшесі 1-5,7-14 үй; Ұлытау көшесі 48,50,52 үй; Аманжолов көшесі 31,33,35 үй.

0,85
56
84 квартал – улица Жангельдина, дом 2,4; улица Инженерная 1, дом 3-7, улица Инженерная 2, дом 1-6,8; улица Салыкбаева, дом 10,14,16,18,20; улица Жанасова, дом 18,20,22,24,26; улица Байконурова, дом 21
0,85
57
85 квартал - улица Жангельдина, дом 1,3,5,7,9,11,13 улица Байсейтовой, дом 1,13, улица Ұлытау, дом 8,10,12,14,16,18,20, улица Салыкбаева, дом 2,4, улица Жанасова, дом 28,30,36.
0,75
58
91 квартал – улица Маргулана, дом 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,29А, 31,33,35,37,39,39/1,41,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,81; улица Казакбаева, дом 3,5,7,9; улица А.Тусупбекова, дом 2,3,4,6-17,18/1,18/2, 19-24,26,28,30,32,34,36,38; улица Казанбаева, дом 1,3,4,5,7,9,10,11,13,15 ,16,17, 19, 21,23,25; улица Жамбула, дом 6,12,18,20,22,24,26,36,38, 40, 42,44,46,56,86А,60; улица Иманжана, дом 3,5,7,9,13,15,15/1,17,19,21; улица Белинского, дом 1-14; улица Жусупова, дом 13,15,17,23.
1
59
92 квартал – улица Маргулана; дом 83,85,87,89,91,93, 95,97,99,101, 103,105,107,109,109/2,111,113; улица Аманбай Батыра, дом 1-12,12А,13,14,15, 15А, 16-29; улица А.Тусупбекова, дом 25,29,33,35,37,39,40-52,54,55,56,58,59-70,73/1; улица Казанбаева, дом 18,20,22,24,26,28,30-38,40-43, 45,46,48,49,51,52,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71; улица Казакбаева, дом 60, улица Жамбула; дом 57,59,61-86,88,90,92; улица Валиханова, дом 15,17,25,25А,26,30,30/1, 30/2, 32,34,36,35,37,38,38А,38Б,39-62,64,65,67; улица Металлургов, дом 40А,42А,46,46А,47-68, 70,72,73,75,77,79,81,83,85,87,89,91,93,95,97,99, 101,103; улица Нурпейсовой, дом 31,33,35-45,47,49,53,52,54-73,75-84; улица Иманова, дом 50,54,58,41,57,64,66,69, 69А, 69Б,70-74,76-82,84,86,88,90,92,94, 96,97,98, 100,102,104.
0,85
60
93 квартал – улица Казакбаева, дом 17,19,21,25,27,29, 29Б; улица Молодежная, дом 24,26,28,30,32,34,36; улица Иманова, дом 23,25,27,29,31,38,42,44; улица Нурпейсовой, дом 21,23,24,25,27,28,29,30,32,34; улица Металлургов, дом 35А,36,40,42,42Б,42В, 41, 43,44,44А,45,45/1; улица Валиханова, дом 11А,17А,18,19А,20-23,25; улица Жамбула, дом 37,39,43,45,47,49.
0,85
61
94 квартал – улица Жамбула, дом 3,15,17,19,21,23,25, 27,29,31,33,35,35/1; улица Валиханова, дом 1-4,6,8,9,12,11,13,16; улица Металлургов, дом 19,21,23-32; улица Нурпейсовой, дом 1-20; улица Иманова, дом 9,17,21,12,14,16,18,18А,20,22; улица Исаева, дом 36; улица Белинского, дом 15-26,26А,28,34,36,44,46; улица Казахстанская, дом 2,4,6,8,10,12,20; улица Иманжана, дом 25,27,31,35; улица Молодежная, дом 16,20,22.
0,85
62
95 квартал – улица Молодежная, дом 39,41А,44,53,57, 69,138,139.
-
63
микрорайон Бекболатсай – улица Кошкарбаева; улица Акына Кожабая; улица Ержанова; улица Бөкейхана; улица Төлебаева; улица Акына Болмана; улица Тайжана; улица С.Букурова; улица Сайдалы Сары-Тока; улица Жубанова; улица Казыбековых; улица Ш.Айманова; улица Кусайнова; улица Жанибекова; улица Көктем; улица Нуржанова; улица Муканова, улица Булкышева.
-
64
микрорайон Костангелды – улица Балочная; улица Шашубая; улица Жанайдар Батыра; улица Интернациональная; улица Муратбаева; улица Кенгирская; улица Агыбая Батыра; улица Костен-Гол-Сай; улица Б.Момышулы; улица Крупской; улица Токтарова; улица Мочалова; улица Репина; улица Плеханова; улица Глинки; улица С.Шарипова; улица Толстого; улица Макаренко; улица Бебеля; улица Кутузова; улица Никольская; улица Жездинская.
-
65
микрорайон Кабанбай батыра – улица Қайнар; улица Губкина; улица Ферсмана; улица Балбырауын; улица Шамшырақ; улица Ынтымақ; улица Ырыс; улица Бірлік; улица Шалқар; улица Ақдала; улица Темірқазық.
0,85
66
микрорайон Пристанционный (Вокзал) – улица Қаражар; улица Железнодорожная; улица Берденова; улица Сафронова; улица Альмуханбетова; улица Шинтуринова; улица Майлина; переулок Майлина; улица Щорса; улица Шолохова; улица Иманжанова; улица Майкутова.
0,85
67

0,85
56
84 орам - Жангелдин көшесі 2,4 үй; Инженерная 1 көшесі 3-7 үй; Инженерная 2 көшесі 1-6,8 үй; Салықбаев көшесі 10,14,16,18,20 үй; Жанасов көшесі 18,20,22,24,26 үй; Байқоңыров көшесі 21 үй.
0,85
57
85 орам - Жангелдин көшесі 1,3,5,7,9,11,13 үй; Байсейтова көшесі 1,13 үй; Ұлытау көшесі 8,10,12,14,16,18,20 үй; Салықбаев көшесі 2,4 үй; Жанасов көшесі 28,30,36 үй.
0,75
58
91 орам - Марғұлан көшесі 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,29А, 31,33,35,37,39,39/1,41,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,81 үй; Қазакбаев көшесі 3,5,7,9 үй; А.Түсіпбеков көшесі 2,3,4,6-17,18/1,18/2, 19-24,26,28,30,32,34,36,38 үй; Қазанбаев көшесі 1,3,4,5,7,9,10,11,13,15 ,16,17, 19, 21,23,25 үй; Жамбыл көшесі 6,12,18,20,22,24,26,36,38,40,42,44,46,56,86А,60 үй; Иманжан көшесі 3,5,7,9,13,15,15/1,17,19,21 үй; Белинский көшесі 1-14 үй; Жүсіпов көшесі 13,15,17,23 үй.
1
59
92 орам - Марғұлан көшесі 83,85,87,89,91,93, 95,97,99,101,103,105,107,109,109/2,111,113 үй; Аманбай Батыр көшесі 1-12,12А,13,14,15, 15А,16-29 үй; А.Түсіпбеков көшесі 25,29,33,35,37,39,40-52,54,55,56,58,59-70,73/1 үй; Қазанбаев көшесі 18,20,22,24,26,28,30-38,40-43,45,46,48,49,51,52,53,55,57,59,61,63,65,67, 69,71 үй; Қазақбаев көшесі 60 үй; Жамбыл көшесі 57,59,61-86,88,90,92 үй; Уалиханов көшесі 15,17,25,25А,26,30,30/1, 30/2,32,34,36,35,37,38,38А,38Б,39-62,64,65,67 үй; Металлургтер көшесі 40А,42А,46,46А,47-68,70,72,73,75,77,79,81,83,85,87,89,91,93,95,97,99, 101,103 үй; Нұрпейсова көшесі 31,33,35-45,47,49,53,52,54-73,75-84 үй; Иманов көшесі 50,54,58,41,57,64,66,69,69А,69Б,70-74,76-82,84,86,88,90,92,94, 96,97,98, 100,102,104 үй.
0,85
60
93 орам - Казақбаев көшесі 17,19,21,25,27,29, 29Б үй; Молодежная көшесі 24,26,28,30,32,34,36 үй; Иманов көшесі 23,25,27,29,31,38,42,44 үй; Нұрпейсова көшесі 21,23,24,25,27,28,29,30,32,34 үй; Металлургтер көшесі 35А,36,40,42,42Б,42В, 41,43,44,44А,45,45/1 үй; Уалиханов көшесі 11А,17А,18,19А, 20-23,25 үй; Жамбыл көшесі 37,39,43,45,47,49 үй.
0,85
61
94 орам - Жамбыл көшесі 3,15,17,19,21,23,25, 27,29,31,33,35,35/1 үй; Уалиханов көшесі 1-4,6,8,9,12,11,13,16 үй; Металлургтер көшесі 19,21,23-32 үй; Нұрпейсова көшесі 1-20 үй; Иманов көшесі 9,17,21,12,14,16,18,18А,20,22 үй; Исаев көшесі 36 үй, Белинский көшесі 15-26,26А,28,34,36,44,46 үй; Қазақстан көшесі 2,4,6,8,10,12,20 үй; Иманжан көшесі 25,27,31,35 үй; Молодежная көшесі 16,20,22 үй.
0,85
62
95 орам - Молодежная көшесі 39,41А,44,53,57,69,138,139 үй.
-
63
Бекболатсай ықшам ауданы – Қошкарбаев көшесі; Ақын Кожабай көшесі; Ержанов көшесі; Бөкейхан көшесі;Төлебаев көшесі; Болман көшесі; Тайжан көшесі, С.Бүкіров көшесі, Сайдалы Сары-Тока көшесі; Жұбанов көшесі; Қазыбековтер көшесі; Ш.Айманов көшесі; Құсайнов көшесі; Жәнібеков көшесі; Көктем көшесі; Нұржанов көшесі; Мұқанов көшесі; Бұлкышев көшесі.
-
64
Қостанкелді ықшам ауданы – Балочная көшесі; Шашубай көшесі; Жанайдар Батыр көшесі; Интернациональная көшесі; Мұратбаев көшесі; Кеңгір көшесі; Ағыбай Батыр көшесі; Қостен-Гол-Сай көшесі; Б.Момышұлы көшесі; Крупская көшесі; Тоқтаров көшесі; Мочалов көшесі; Репина көшесі; Плеханов көшесі; Глинки көшесі; С.Шарипов көшесі; Толстой көшесі; Макаренко көшесі; Бебеля көшесі; Кутузов көшесі; Никольский көшесі; Жездинский көшесі.
-
65
Қабанбай батыр ықшам ауданы – Қайнар көшесі; Губкин көшесі; Ферсман көшесі; Балбырауын көшесі; Шамшырақ көшесі; Ынтымақ көшесі; Ырыс көшесі; Бірлік көшесі; Шалқар көшесі; Ақдала көшесі; Темірқазық көшесі.
0,85
66
Пристанционный (Вокзал) ықшам ауданы – Қаражар көшесі; Железнодорожная көшесі; Берденов көшесі; Сафронов көшесі; Альмуханбетов көшесі; Шинтуринов көшесі; Майлин көшесі; Майлин қиылсы, Щорс көшесі; Шолохов көшесі; Иманжанов көшесі; Майкөтов көшесі.
0,85
67

5 район – улица 8-марта; улица Дружбы; улица Мира; улица Поселковая; улица Песчанная; улица Зеленая; улица Степная; улица Базарная; улица Транспортная; улица Пролетарская.
0,85
68
поселок Аварийный – улица Шұғыла; улица Даулпаз; улица Сарыжайлау; улица 1-аул; улица 2-аул; улица 3-аул.
0,85
69
Дачи
0,85
70
Гаражи
0,85
Приложение-2 к постановлению
Акимата города Жезказган
от 5 мая 2021 года
№ 16/01
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах города Жезказган
№ п/н
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах города Жезказган
Коэффициенты зонирования
1
селоТалап – улица Курмангазы, улица Болашақ, улица Абая, улица Молодежная, улица Центральная, улица Сейфуллина, улица Бектепбергенова, улица Мичурина
0,85
2
станция Теректі – улица Алтын-Орда, улица Сарыарка, улица Наурыз, улица Байконыр, улица Теректі
0,85
3
село Кенгир – улица Ауезова, улица Мира, улица Молодежная, улица Улытауская, улица Сейфуллина, улица Тимирязева, улица Школьная, улица Пушкина, улица Садовая
0,85

5 аудан - 8-март көшесі; Дружба көшесі; Мира көшесі; Поселковая көшесі; Песчанная көшесі; Зеленая көшесі; Степная көшесі; Базарная көшесі; Транспортная көшесі; Пролетарская көшесі.
0,85
68
Аварийный поселкісі – Шұғыла көшесі; Даулпаз көшесі; Сарыжайлау көшесі; 1-ауыл көшесі; 2-ауыл көшесі; 3-ауыл көшесі.
0,85
69
Саяжайлар
0,85
70
Гараждар
0,85
Жезқазған қаласы
әкімдігінің
2021 жылғы 5
мамырдағы
№ 16/01
Қаулысына 2-қосымша
Жезқазған қаласының ауылдық елді-мекендерінде салық салу нысанының орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Жезқазған қаласының ауылдық елді-мекендерінде салық салу нысанының орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Талап ауылы – Құрманғазы көшесі, Болашақ көшесі, Абай көшесі, Молодежная көшесі, Центральная көшесі, Сейфуллин көшесі, Бектепбергенов көшесі, Мичурин көшесі
0,85
2
Теректі станциясы - Алтын-Орда көшесі, Сарыарқа көшесі, Наурыз көшесі, Байқоңыр көшесі, Теректі көшесі
0,85
3
Кеңгір ауылы – Әуезов көшесі, Мира көшесі, Молодежная көшесі, Ұлытау көшесі, Сейфуллин көшесі, Тимирязев көшесі, Школьная көшесі, Пушкин көшесі, Садовая көшесі
0,85