О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56/472 "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 21 июля 2021 года № 9/77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2021 года № 23747
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 56/472 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21972) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23742091 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10791802 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30429 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 246190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12673670 тысяч тенге;
2) затраты – 27253468 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 278201 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 282577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3233176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3233176 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 604376 тысяч тенге;
погашения займов – 425978 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3054778 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56/472 "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9/77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 шілдеде № 23747 болып тіркелді
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №56/472 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №21972 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23742091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10791802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30429 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 246190 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12673670 мың теңге;
2) шығындар – 27253468 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 278201 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 282577 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3233176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3233176 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 604376 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 425978 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3054778 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 10277051 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского
маслихата

"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 10277051 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов
Жезқазған қалалық
мәслихатының

84000
11
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
7070
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
8056258
12
Строительство многоэтажного арендного жилого дома по улице Алашахана, 34Е города Жезказган
772000
13
Строительство многоэтажного кредитного жилого дома по улице Алашахана, 34К города Жезказган
229026
14
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам Западного жилого района города Жезказган, 2 очередь (канализация, телефонизация)
168722
15
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1 очередь
1484044
16
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 2 очередь
200000
17
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 3 очередь
50000
18
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказган, 3 очередь
961505
19
Строительство газораспределительных сетей города Жезказган от автоматизированной газораспределительной станции "Жезказган" магистрального газопровода "Сарыарка"
2300000
20
Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 2 очередь
1068180
21
Строительство историко-культурного комплекса Жошы хана г.Жезказган
752781
22
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 320 зрительских мест в городе Жезказган
70000
Бюджетные кредиты, в том числе:
604376
23
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
4376
24
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья, в том числе:
600000
Строительство многоэтажного 30-квартирного кредитного жилого дома по ул.Алашахана, 34Н города Жезказган
300000
Строительство многоэтажного 30-квартирного кредитного жилого дома по ул.Алашахана, 34П города Жезказган
300000

84000
11
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
7070
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
8056258
12
Жезқазған қаласының Алашахан көшесі, 34Е көпқабатты жалға берілетін тұрғын үйдің құрылысы
772000
13
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34К көпқабатты кредиттік тұрғын үйдің құрылысы
229026
14
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын аймақтағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы, 2 кезең (кәріз, телефондандыру)
168722
15
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 1-кезең
1484044
16
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2-кезең
200000
17
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 3-кезең
50000
18
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз суды тазартқыш қондырғыларын реконструкциялау, 3-кезең
961505
19
"Сарыарқа" магистральды газ құбыры "Жезқазған" автоматтандырылған газ тарату станциясынан бастап Жезқазған қаласының газ тарату желілерін салу
2300000
20
Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 2 кезең
1068180
21
Жезқазған қаласы Жошы хан тарихи-мәдени кешенінің құрылысы
752781
22
Жезқазған қаласында 320 көрермен орнына арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
70000
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
604376
23
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
4376
24
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру, оның ішінде:
600000
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34Н көпқабатты 30 пәтерлі кредиттік тұрғын үй құрылысы
300000
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34П көпқабатты 30 пәтерлі кредиттік тұрғын үй құрылысы
300000