Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Жезказган Карагандинской области
Решение акима города Жезказгана Карагандинской области от 9 декабря 2021 года № 49/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25729
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", на основании протокола от 24 сентября 2021 года № 6 внепланового заседания комиссии города Жезказган по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в городе Жезказган Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Жезказган Туребекова Берика Жолмухановича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Абсаттаров

Қарағанды облысының Жезқазған қаласында жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 49/01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25729 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Жезқазған қаласының төтенше жағдайларды алдын алу және жою комиссиясының жоспардан тыс отырысының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 6 хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысының Жезқазған қаласында жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Берік Жолмұханұлы Төребеков тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Абсаттаров