Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по городу Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 9 сентября 2021 года № 68/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24388
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Теміртау қаласы бойынша салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 68/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24388 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по городу Темиртау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел государственных активов и закупок города Темиртау" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Темиртау.

1. Теміртау қаласы бойынша салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Теміртау қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности акима города Темиртау В. Цай
Приложение к постановлению
акимата города Темиртау
от 9 сентября 2021 года
№ 68/1
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по городу Темиртау
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
2 квартал: улица Западная, дом 56, 58, 60, 62, 74, 77, 79, 82; улица Нагорная, дом 1, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 46, 48, 52, 53, 59, 72; улица Привольная, дом 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 50; улица Северная, дом 2, 4, 6, 30, 32, 34; улица Мартеновская, дом 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 76, 84, 59, 80, 82; улица Прокатная, дом 50, 52, 55, 57; улица Энергетиков, дом 56; улица Восточная, дом 2, 4, 6, 12, 18, 20, 24, 26, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64; улица 3-я Горная, дом 9, 15, 19, 25, 37; улица Мостовая, дом 3, 7, 8, 14; улица Шевченко, дом 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Щорса, дом 15, 28; улица Чапаева, дом 1, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Бардина, дом 8, 12, 16, 18, 19.
1,9
2

4. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласы әкімінің міндетін атқарушы В. Цай
Теміртау қаласы
әкімдігінің
2021 жылғы 9
қыркүйектегі
№ 68/1
қаулысына қосымша
Теміртау қаласы бойынша салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
1
2 квартал: Западная көшесі 56, 58, 60, 62, 74, 77, 79, 82 үйлер; Нагорная көшесі 1, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 46, 48, 52, 53, 59, 72 үйлер; Привольная көшесі 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 50 үйлер; Северная көшесі 2, 4, 6, 30, 32, 34 үйлер; Мартеновская көшесі 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 76, 84, 59, 80, 82 үйлер; Прокатная көшесі 50, 52, 55, 57 үйлер; Энергетиктер көшесі 56 үй; Восточная көшесі 2, 4, 6, 12, 18, 20, 24, 26, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64 үйлер; 3-ші Горная көшесі 9, 15, 19, 25, 37 үйлер; Мостовая көшесі 3, 7, 8, 14 үйлер; Шевченко көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер; Щорс көшесі 15, 28 үйлер; Чапаев көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер; Бардин көшесі 8, 12, 16, 18, 19 үйлер.
1,9
2

3 квартал: улица Песчаная, дом 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Зеленая, дом 1, 2, 19, 21, 23, 34, 36; улица Западная, дом 1, 3, 4, 25, 44, 46, 48, 50; улица Луговая, дом 66; улица Северная, дом 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57; улица Прокатная, дом 44, 47; улица Энергетиков, дом 49; улица Восточная, дом 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Жумабека Ташенова, дом 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; улица Южная, дом 73, 74; улица Литейщиков, дом 8, 9; улица Верхняя, дом 1, 2.
1,9
3
4 квартал: улица Школьная, 9, 12, 26; улица Панфилова, дом 3, 4, 14, 16, 18; улица Колхозная, дом 6, 8, 10, 11, 12, 14, 22, 23, 26, 28, 29, 35; переулок Октябрьский, дом 13; переулок Почтовый, дом 13; переулок Красноармейский, дом 2; переулок Аптечный, дом 2; переулок Рабочий, дом 1, 7, 19; улица Набережная, дом 12; переулок Больничный, дом 17, 19; улица Нуринская, дом 9, 34, 39, 44, 46, 56; переулок Базарный, дом 1; переулок Пожарный, дом 2, 9, 10; 4А квартал, дом 4, 11, 12, 13; улица Еламана Байғазиева, дом 13; проспект Республики, дом 138.
1,9
4
5 квартал: улица Мусалимова, дом 2, 4, 7, 14, 16, 24, 32, 34, 66, 68, 72, 80, 96, 117, 119, 121, 123, 134, 138, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 160, 162; переулок Телеграфный, дом 43; улица Огородная, дом 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 38, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 118; улица Еламана Байғазиева, дом 16, 44, 46, 68; улица Школьная, дом 25, 27, 29, 30, 34, 36, 109, 112, 117, 119, 120, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 142, 146, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 168; улица Панфилова, дом 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48; переулок Строительный, дом 11; проспект Республики, дом 183, 185, 187.
1,9
5
6 квартал: улица Панфилова, дом 12, 13, 21, 23; улица Казахстанская, дом 1, 5, 11, 17, 19; улица Турмагамбетова, дом 3, 6; улица Маяковского, дом 4, 6; проспект Республики, дом 179; переулок 1-й Подгорный, дом 1, 2, 3, 4, 5, 6; 2-й Подгорный переулок, дом 5, 6; переулок Подгорный, дом 13, 15, 24, 26, 32, 33; улица Советская, дом 30, 34, 42, 44.
1,9
6
7 квартал: улица Мичурина, дом 103, 107, 109, 111; улица Олега Тищенко, дом 41, 43; 71 квартал, дом 1, 13, 14, 43; 70 квартал, дом 2, 3, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 18, 21, 22; улица Чайковского, дом 2.
2,1
7

3 квартал: Песчаная көшесі 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер; Зеленая көшесі 1, 2, 19, 21, 23, 34, 36 үйлер; Западная көшесі 1, 3, 4, 25, 44, 46, 48, 50 үйлер; Луговая көшесі 66 үй; Северная көшесі 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57 үйлер; Прокатная көшесі 44, 47 үйлер; Энергетиктер көшесі 49 үй; Восточная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер; Жұмабек Ташенов көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер; Южная көшесі 73, 74 үйлер; Литейщиков көшесі 8, 9 үйлер; Верхняя көшесі, 1, 2 үйлер.
1,9
3
4 квартал: Школьная көшесі 9, 12, 26 үйлер; Панфилов көшесі 3, 4, 14, 16, 18 үйлер; Колхозная көшесі 6, 8, 10, 11, 12, 14, 22, 23, 26, 28, 29, 35 үйлер; Октябрьский тұйық көшесі 13 үй; Почтовый тұйық көшесі 13 үй; Красноармейский тұйық көшесі 2 үй; Аптечный тұйық көшесі 2 үй; Рабочий тұйық көшесі 1, 7, 19 үйлер; Набережная көшесі 12 үй; Больничный тұйық көшесі 17, 19 үйлер; Нуринская көшесі 9, 34, 39, 44, 46, 56 үйлер; Базарный тұйық көшесі 1 үй; Пожарный тұйық көшесі 2, 9, 10 үйлер; 4А квартал 4, 11, 12, 13 үйлер; Еламан Байғазиев көшесі 13 үй; Республика даңғылы 138 үй.
1,9
4
5 квартал: Мұсалимов көшесі 2, 4, 7, 14, 16, 24, 32, 34, 66, 68, 72, 80, 96, 117, 119, 121, 123, 134, 138, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 160, 162 үйлер; Телеграфный тұйық көшесі 43 үй; Огородная көшесі 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 38, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 118 үйлер; Еламан Байғазиев көшесі 16, 44, 46, 68 үйлер; Школьная көшесі 25, 27, 29, 30, 34, 36, 109, 112, 117, 119, 120, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 142, 146, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 168 үйлер; Панфилов көшесі 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48 үйлер; Строительный тұйық көшесі 11 үй; Республика даңғылы 183, 185, 187 үйлер.
1,9
5
6 квартал: Панфилов көшесі 12, 13, 21, 23 үйлер; Қазақстан көшесі 1, 5, 11, 17, 19 үйлер; Тұрмагамбетов көшесі 3, 6 үйлер; Маяковский көшесі 4, 6 үйлер; Республика даңғылы 179 үй; 1-і Подгорный тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер; 2-і Подгорный тұйық көшесі 5, 6 үйлер; Подгорный тұйық көшесі 13, 15, 24, 26, 32, 33 үйлер; Советская көшесі 30, 34, 42, 44 үйлер.
1,9
6
7 квартал: Мичурин көшесі 103, 107, 109, 111 үйлер; Олег Тищенко көшесі 41, 43 үй; 71 квартал 1, 13, 14, 43 үйлер; 70 квартал 2, 3, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 18, 21, 22 үйлер; Чайковский көшесі 2 үй.
2,1
7

9 квартал: улица Блюхера, дом 1, 3, 11, 13; улица Олега Тищенко, дом 1, 3, 29, 36; проспект Республики, дом 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Қарағанды, дом 12, 14; улица Байсеитова, дом 1, 2; улица Мичурина, дом 23, 43.
2,1
8
10 квартал: улица Мичурина, дом 115, 117, 119, 121, 125, 127; 3А микрорайон, дом 1, 4, 5, 7, 10, 13, 16, 17, 19; проспект Металлургов, дом 2, 4, 6, 8, 10, 12; улица Абая, дом 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 100; улица Чокана Валиханова, дом 7, 8; Бульвар Независимости, дом 3, 5, 7, 9.
2,1
9
11 квартал: проспект Республики, дом 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; проспект Металлургов, дом 3, 5, 7, 9, 13; улица Абая, дом 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; проспект Бауыржана Момышұлы, дом 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 48.
2,1
10
12 квартал: проспект Республики, дом 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; проспект Бауыржана Момышұлы, дом 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Чайковского, дом 20, 22, 24, 26; улица Абая, дом 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
2,1
11
13 квартал: улица Блюхера, дом 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37; улица Абая, дом 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 24; улица Сакена Сейфуллина, дом 35; проспект Республики, дом 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Қарағанды, дом 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36; улица Победы, дом 1.
2,1
12
14 квартал: Бульвар Незвисимости, дом 3, 5, 7, 9; улица Абая, дом 102, 104, 110, 112, 114, 116; улица Менделеева, дом 2, 7; 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Чернышевского, дом 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75; проспект Республики, дом 91, 93, 95, 99, 101, 103, 111; улица Сарыарқа, дом 1, 3, 5, 7, 9.
2,1
13
15 квартал: улица Чернышевского, дом 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; улица Абая, дом 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; улица Темиртауская, дом 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 96.
1,9
14
16 квартал: улица Абая, дом 83, 85, 87, 89; улица Менделеева, дом 3, 5; улица Ахмета Байтұрсынұлы, дом 10, 18, 20; проспект Мира, дом 110, 112, 114, 116, 118.
2,1
15
17 квартал: Бульвар Независимости, дом 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; проспект Мира, дом 88, 90, 92, 98, 100, 102, 106; улица Абая, дом 47, 49, 51; 4 микрорайон, дом 62, 63, 64, 65; проспект Металлургов, дом 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
2,1
16

9 квартал: Блюхер көшесі 1, 3, 11, 13 үйлер; Олег Тищенко көшесі 1, 3, 29, 36 үйлер; Республика даңғылы 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер; Қарағанды көшесі 12, 14 үйлер; Байсеитова көшесі 1, 2 үйлер; Мичурин көшесі 23, 43 үйлер.
2,1
8
10 квартал: Мичурин көшесі 115, 117, 119, 121, 125, 127 үйлер; 3А шағын аудан 1, 4, 5, 7, 10, 13, 16, 17, 19 үйлер; Металлургтер даңғылы 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер; Абая көшесі 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 100 үйлер; Шоқан Уалиханов 7, 8 үйлер; Тәуелсіздік гүлзары 3, 5, 7, 9 үйлер.
2,1
9
11 квартал: Республика даңғылы, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер; Металлургтер даңғылы 3, 5, 7, 9, 13 үйлер; Абай көшесі 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер; Бауыржан Момышұлы даңғылы 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 48 үйлер.
2,1
10
12 квартал: Республика даңғылы 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер; Бауыржан Момышұлы даңғылы 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер; Чайковский көшесі 20, 22, 24, 26 үйлер; Абай көшесі 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер.
2,1
11
13 квартал: Блюхер көшесі, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37 үйлер; Абай көшесі 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 24 үйлер; Сакен Сейфуллин көшесі 35 үй; Республика даңғылы 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер; Қарағанды көшесі 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36 үйлер; Победа көшесі 1 үй.
2,1
12
14 квартал: Тәуелсіздік гүлзары 3, 5, 7, 9 үйлер; Абай көшесі 102, 104, 110, 112, 114, 116 үйлер; Менделеев көшесі 2, 7, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер; Чернышевский көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75 үйлер; Республика даңғылы 91, 93, 95, 99, 101, 103, 111 үйлер; Сарыарка көшесі, 1, 3, 5, 7, 9 үйлер.
2,1
13
15 квартал: Чернышевский көшесі 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер; Абай көшесі 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 үйлер; Темиртауская көшесі, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 96 үйлер.
1,9
14
16 квартал: Абай көшесі 83, 85, 87, 89 үйлер; Менделеев көшесі 3, 5 үйлер; Ахмет Байтұрсынов көшесі 10, 18, 20 үйлер; Бейбітшілік даңғылы 110, 112, 114, 116, 118 үйлер.
2,1
15
17 квартал: Тәуелсіздік гүлзары 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер; Бейбітшілік даңғылы 88, 90, 92, 98, 100, 102, 106 үйлер; Абай көшесі 47, 49, 51 үйлер; 4 шағын аудан 62, 63, 64, 65 үйлер; Металлургтер даңғылы 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
2,1
16

18 квартал: проспект Металлургов, дом 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29; проспект Мира, дом 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84; проспект Бауыржана Момышұлы 56, 58, 60, 62, 64, 66; проспект Абая, дом 25, 35, 37, 39, 43, 45.
2,1
17
19 квартал: проспект Бауыржана Момышұлы, дом 35, 39, 41, 53, 57, 61; микрорайон Горка Дружбы, дом 8, 10, 11, 12, 29, 30, 31, 32, 37; улица Сакена Сейфуллина, дом 54; улица Крупской, дом 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 51; улица Абая, дом 12, 13, 17.
2,1
18
20 квартал: улица Сакена Сейфуллина, дом 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; улица Фурманова, дом 1, 27; улица Ушинского, дом 18; проспект Строителей, дом 32, 45, 46, 57; улица Қарағанды, дом 46; улица Абая, дом 5, 7, 9.
2,1
19
21 квартал: улица Абая, дом 158, 160, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; улица Сарыарқа, дом 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Темиртауская, дом 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улица Тулебаева, дом 40, 43.
1,9
20
22 квартал: улица Абая, дом 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209; улица Химиков, дом 76; улица Сарыарқа, дом 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99; 125 квартал, дом 29, 31, 32, 33; улица Озерная, дом 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Ватутина, дом 46, 57, 121; проспект Мира, дом 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 254, 256, 258, 264, 266, 268, 270, 274, 280, 282; улица Заслонова, дом 20; улица Азербаева, дом 37, 46; улица Луганского, дом 25, 26.
1,9
21
23 квартал: улица Озерная, дом 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; проспект Мира, дом 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; улица Ватутина, дом 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Тельмана, дом 47, 53, 62, 80; улица Полетаева, дом 93, 116; улица Лебедева, дом 2, 4, 6; улица Абая, дом 33, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; переулок Пионерский, дом 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Евгения Брусиловского, дом 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90.
2,1
22
24 квартал: 6 микрорайон, дом 1, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 31, 33, 34, 40, 41, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 56, 59, 60, 61, 62.
2,1
23

18 квартал: Металлургтер даңғылы 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29 үйлер; Бейбітшілік даңғылы 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84 үйлер; Бауыржан Момышұлы даңғылы 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер; Абай көшесі 25, 35, 37, 39, 43, 45 үйлер.
2,1
17
19 квартал: Бауыржан Момышұлы даңғылы 35, 39, 41, 53, 57, 61 үйлер; Горка Дружбы шағын ауданы, дом 8, 10, 11, 12, 29, 30, 31, 32, 37 үйлер; Сакен Сейфуллин көшесі 54 үй; Крупская көшесі 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 51 үйлер; Абай көшесі 12, 13, 17 үйлер.
2,1
18
20 квартал: Сакен Сейфуллин көшесі 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер; Фурманов көшесі 1, 27 үйлер; Ушинский көшесі 18 үй; Строителей даңғылы 32, 45, 46, 57 үйлер; Қарағанды көшесі 46 үй; Абай көшесі 5, 7, 9 үйлер.
2,1
19
21 квартал: Абай көшесі 158, 160, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194 үйлер; Сарыарқа көшесі 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер; Темиртауская көшесі 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер; Төлебаев көшесі 40, 43 үйлер.
1,9
20
22 квартал: Абай көшесі 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209 үйлер; Химиктер көшесі 76 үй; Сарыарқа көшесі 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99 үйлер; 125 квартал 29, 31, 32, 33 үйлер; Озерная көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер; Ватутин көшесі 46, 57, 121 үйлер; Бейбітшілік даңғылы 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 254, 256, 258, 264, 266, 268, 270, 274, 280, 282 үйлер; Заслонов көшесі 20 үй; Азербаев көшесі 37, 46 үйлер; Луганский көшесі 25, 26 үйлер.
1,9
21
23 квартал: Озерная көшесі 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер; Бейбітшілік даңғылы 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 үйлер; Ватутин көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер; Тельман көшесі 47, 53, 62, 80 үйлер; Полетаев көшесі 93, 116 үйлер; Лебедев көшесі 2, 4, 6 үйлер; Абай көшесі 33, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155 үйлер; Пионерский тұйық көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер; Евгений Брусиловский көшесі 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер.
2,1
22
24 квартал: 6 шағын аудан 1, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 31, 33, 34, 40, 41, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 56, 59, 60, 61, 62 үйлер.
2,1
23

25 квартал: 7 микрорайон, дом 1, 2, 3, 9, 10, 17, 18, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 41, 43, 47, 48, 56, 57, 58, 59, 60, 69.
2,1
24
26 квартал: проспект Бауыржана Момышұлы, дом 89; проспект Мира, дом 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 27, 29, 47, 53, 55, 57; улица Қарағанды, дом 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Матросова, дом 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 87; 91А квартал, дом 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; 9Б квартал, дом 51, 56, 57, 58, 60; улица Сергея Лазо, дом 37, 41.
2,1
25
27 квартал: улица Юных Космонавтов, дом 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; микрорайон село Отрадное, дом 1, 39, 51, 62, 91, 144, 145, 222, 223, 292, 294, 300, 341, 349, 419, 460, 461, 463, 530, 534, 547, 563, 570, 576, 583, 596, 597, 601, 605, 607, 608, 614, 615, 616, 617, 629, 630, 631, 640, 649, 650, 651, 652, 658, 662, 672, 679, 684, 686, 690, 691, 695, 697, 706, 708, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 718, 722, 724, 743, 744, 745, 749; улица Тулебаева, дом 93, 97, 142; 125А квартал, дом 1, 2, 26, 33, 44, 45, 56, 63, 64, 65, 66, 67; проспект Мира, дом 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 195, 201, 209, 212, 215, 219, 427; улица Левитана, дом 9, 11; улица Василия Клочкова, дом 20.
2,1
26
28 квартал: 8 микрорайон, дом 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 48, 49, 51, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 79, 91, 92, 93, 95, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142; 10 микрорайон, дом 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36; улица Юных Космонавтов, дом 5, 7, 9, 11, 13, 21, 29, 31, 33, 35; проспект Мира, дом 126, 127.
1,7
27
29 квартал: 9 микрорайон, дом 1, 2, 3, 5, 38, 39, 40, 41, 42, 82, 98, 99, 100, 101.
1,7
28
30 квартал: улица Амангельды, дом 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 29, 33, 54; улица Джамбула, дом 1, 2, 4, 38, 52, 77; улица Лисовенко, дом 61, 80; улица Отделочников, дом 43, 62; улица Каменщиков, дом 16, 39; улица Кулибина, дом 15, 16, 18, 20, 37, 52, 53, переулок Марсовый, дом 2, 3; переулок Солнечный, дом 1; улица Олега Кошевого, дом 2, 4, 10, 12, 16, 20, 22; улица Штукатуров, дом 1, 21; улица Маляров, дом 13; 9А микрорайон, дом 1, 11, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 67, 69, 85, 87, 89; улица Қарағанды, дом 160, 162, 164.
1,9
29

25 квартал: 7 шағын аудан 1, 2, 3, 9, 10, 17, 18, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 41, 43, 47, 48, 56, 57, 58, 59, 60, 69 үйлер.
2,1
24
26 квартал: Бауыржан Момышұлы даңғылы 89 үй; Бейбітшілік даңғылы 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 27, 29, 47, 53, 55, 57; Қарағанды көшесі 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер; Матросов көшесі 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 87 үйлер; 91А квартал 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 үйлер; 9Б квартал 51, 56, 57, 58, 60 үйлер; Сергей Лазо көшесі 37, 41 үйлер.
2,1
25
27 квартал: Юных Космонавтов көшесі 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер; село Отрадное шағын ауданы 1, 39, 51, 62, 91, 144, 145, 222, 223, 292, 294, 300, 341, 349, 419, 460, 461, 463, 530, 534, 547, 563, 570, 576, 583, 596, 597, 601, 605, 607, 608, 614, 615, 616, 617, 629, 630, 631, 640, 649, 650, 651, 652, 658, 662, 672, 679, 684, 686, 690, 691, 695, 697, 706, 708, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 718, 722, 724, 743, 744, 745, 749 үйлер; Тулебаев көшесі 93, 97, 142 үйлер; 125А квартал 1, 2, 26, 33, 44, 45, 56, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер; Бейбітшілік даңғылы 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 195, 201, 209, 212, 215, 219, 427 үйлер; Левитан көшесі 9, 11 үйлер; Василий Клочков көшесі 20 үй.
2,1
26
28 квартал: 8 шағын аудан 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 48, 49, 51, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 79, 91, 92, 93, 95, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 үйлер; 10 шағын аудан 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36 үйлер; Юных Космонавтов көшесі 5, 7, 9, 11, 13, 21, 29, 31, 33, 35 үйлер; Бейбітшілік даңғылы 126, 127 үй.
1,7
27
29 квартал: 9 шағын аудан 1, 2, 3, 5, 38, 39, 40, 41, 42, 82, 98, 99, 100, 101 үйлер.
1,7
28
30 квартал: Амангелды көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 29, 33, 54 үйлер; Жамбыл көшесі 1, 2, 4, 38, 52, 77 үйлер; Лисовенко көшесі 61, 80 үйлер; Отделочников көшесі 43, 62 үйлер; Каменщиков көшесі 16, 39 үйлер; Кулибин көшесі 15, 16, 18, 20, 37, 52, 53 үйлер, Марсовый тұйық көшесі 2, 3 үйлер; Солнечный тұйық көшесі 1 үй; Олег Кошевой көшесі 2, 4, 10, 12, 16, 20, 22 үйлер; Штукатуров көшесі 1, 21 үйлер; Маляров көшесі 13 үй; 9А шағын аудан 1, 11, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 67, 69, 85, 87, 89 үйлер; Қарағанды көшесі 160, 162, 164 үйлер.
1,9
29