Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 22 ноября 2021 года № 48/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25332
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Балқаш қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 48/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25332 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Балхаш, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Балхаш Карагандинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
аким города Балхаш О. Таурбеков
приложение к постановлению
акимата города Балхаш
от 22 ноября 2021 года

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Балқаш қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі О. Таурбеков
Балқаш қаласының әкімдігі
2021 жылғы 22 қарашадағы

№ 48/01
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Балхаш
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
учетный квартал 001
1
улица Агыбай батыра дома 1, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21
2,55
улица Алихана Бокейханова дома 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 31, 33
1,80
улица Желтоксан дома 1, 2, 5; переулок Николая Калмыкова

№ 48/01
қаулысына қосымша
Балқаш қаласының салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
001 есептік квартал
1
Ағыбай батыр көшесі 1, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21 үйлер
2,55
Әлихан Бөкейханов көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 31, 33 үйлер
1,80
Желтоқсан көшесі 1, 2, 5 үйлер; Николай Калмыков тұйық көшесі

1,20
переулок Закира Асфандиярова; переулок Достоевского; переулок Хасена Бижанұлы; переулок Маншук Маметовой; переулок Рахимжана Кошкарбаева; переулок Мичурина; улица Сарыарка улица Шокана Уалиханова дома 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 41А, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2; переулок Олега Щербакова
1,10
учетный квартал 003
3
улица Братьев Мусиных; переулок Тоқырауын; улица Магрифы Казбековой дома 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2; 83/2; улица Караменде Би дома 33/1, 33/, 35/1, 35/2, 39, 41, 43, 45, 44/2, 46/1, 46/2, 47Б, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68/1, 68/2, 69, 70/1, 70/2,71, 72, 73, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76; улица Ленина дома 63/1, 63/2, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68/1, 68/2, 69/1, 69/2, 70А, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 78, 78А, 79/1, 79/2, 80, 81/1, 81/2, 82А, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 91А, 92А, 94/2, 96; улица Некрасова; улица Пушкина; микрорайон Михаила Русакова; микрорайон Каныша Сатпаева; 97 квартал; переулок Шашубая
1,90
переулок Петра Миллера; переулок Николая Подсадника; улица Сатпаева; улица Сакена Сейфуллина дома 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 56В, 56Г, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 75; переулок Чайковского; переулок Веры Хоружей; переулок Больничный
1,80
переулок Ахметжана Сармантайұлы; переулок Цветочный; переулок Жазбека Тулендинова
2,30
переулок Нарманбета Орманбетұлы; улица Иванова
2,20
квартал 90
1,10
учетный квартал 004
4
микрорайон 6; микрорайон 9; микрорайон 10
1,65
микрорайон 11
1,55
микрорайон 7; микрорайон Қазыбек Нұржанов; микрорайон 12; улица Победоносцев; улица Күнгей
1,49
Старая площадка
1,20
учетный квартал 005
5
квартал Шиліауыз; квартал Ақшоқы
1,14
учетный квартал 006
6
станция Балхаш-1; квартал Мехколонна
1,54
улица Степная; улица Станционная
1,29
учетный квартал 007
7
улица Қайнар; улица Теміршоқы; улица Бегалы; улица Тораңғы; улица Алтынсарина; улица Зайцева
1,60
улица Линия 1; улица Балхашская; улица Клубная; улица Кеншілер; улица Русакова; улица Мейірім; квартал Ырысты

1,20
Зәкір Асфандьяров тұйық көшесі; Достоевский тұйық көшесі; Хасен Бижанұлы тұйық көшесі; Мәншүк Мәметова тұйық көшесі; Рақымжан Қошқарбаев тұйық көшесі; Мичурин тұйық көшесі; Сарыарка көшесі; Шоқан Уалиханова көшесі 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 41А, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2 үйлер; Олег Щербаков тұйық көшесі
1,10
003 есептік квартал
3
Ағайынды Мусиндер көшесі; Тоқырауын тұйық көшесі; Мағрипа Қазбекова көшесі 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 83/2 үйлер; Қараменде Би көшесі 33/1, 33/, 35/1, 35/2, 39, 41, 43, 45, 44/2, 46/1, 46/2, 47Б, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68/1, 68/2, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76 үйлер; Ленин көшесі 63/1, 63/2, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68/1, 68/2, 69/1, 69/2, 70А, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 78, 78А, 79/1, 79/2, 80, 81/1, 81/2, 82А, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 91А, 92А, 94/2, 96 үйлер; Некрасов көшесі; Пушкин көшесі; Михаил Русаков шағын ауданы; Қаныш Сәтбаев шағын ауданы; 97 орам; Шашубай тұйық көшесі
1,90
Петр Миллер тұйық көшесі; Николай Подсадник тұйық көшесі; Қаныш Сатбаев көшесі; Сәкена Сейфуллин көшесі 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 56В, 56Г, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 75 үйлер; Чайковский тұйық көшесі; Вера Хоружей тұйық көшесі; Больничный тұйық көшесі
1,80
Ахметжан Сармантайұлы тұйық көшесі; Цветочный тұйық көшесі; Жазбек Төлендинов тұйық көшесі
2,30
Нарманбет Орманбетұлы тұйық көшесі; Иванов көшесі
2,20
90 орам
1,10
004 есептік квартал
4
6 шағын ауданы; 9 шағын ауданы; 10 шағын ауданы
1,65
11 шағын ауданы
1,55
7 шағын ауданы; Қазыбек Нұржанов шағын ауданы; 12 шағын ауданы; Победоносцев көшесі; Күнгей көшесі
1,49
Ескі алаң орамы
1,20
005 есептік квартал
5
Шиліауыз орамы; Ақшоқы орамы
1,14
006 есептік квартал
6
Балхаш-1 станциясы; Мехколонна орамы
1,54
Степной көшесі; Станционный көшесі
1,29
007 есептік квартал
7
Қайнар көшесі; Теміршоқы көшесі; Бегалы көшесі; Тораңғы көшесі; Алтынсарина көшесі; Зайцева көшесі
1,60
Линия 1 көшесі; Балхашская көшесі; Клубная көшесі; Кеншілер көшесі; Русакова көшесі; Мейірім көшесі; Ырысты орамы